prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

RAW s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36207438aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 06. 200125 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
39 555 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RAW s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36207438
daňové identifikačné číslo
2020048041
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Čapajevova 9, 08001 Prešov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 06. 2001
V registri
25 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 31028/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
744058
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel11. 06. 2001—
nákup a predaj náhradných dielov, autodoplnkov a autopríslušenstva11. 06. 2001—
predaj motorových vozidiel leasingovým spôsobom11. 06. 2001—
veľkoobchod a maloobchod-olejov, mazív, odevov, obuvi, stavebného materiálu a elektroniky11. 06. 2001—
predaj alko, nealko nápojov na priamu konzumáciu11. 06. 2001—
sprostredkovanie obchodu, kúpy a predaja nehnuteľností11. 06. 2001—
sprostredkovanie dopravy a prepravy motorových vozidiel, dielov a príslušenstva11. 06. 2001—
oprava a výmena pneumatík (pneuservis), protektorovanie pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies26. 01. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020048041: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020048041Obdobia daňových registráciíDIČ 2020048041: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020048041Obdobia daňových registráciíDIČ 2020048041: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020048041
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202004804110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲12 % na 2 229 € a znížila tržby o ▼19 % na 39,6 tisíc eur.

Tržby

39 555 €

▼ 19,0 %

Výsledok hospodárenia

2 229 €

▲ 12,1 %

Aktíva

34 495 €

▲ 3,3 %

Vlastné imanie

28 687 €

▲ 8,4 %

Zadlženosť

16,8 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

5,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 34 603 €. 2017: tržby 49 744 €. 2018: tržby 44 805 €. 2019: tržby 48 835 €. 2020: tržby 39 555 €.50 tis.25 tis.034,6 tis.49,7 tis.44,8 tis.48,8 tis.39,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 34 603 €. 2017: tržby 49 744 €. 2018: tržby 44 805 €. 2019: tržby 48 835 €. 2020: tržby 39 555 €.50 tis.25 tis.034,6 tis.49,7 tis.44,8 tis.48,8 tis.39,6 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 34 603 €. 2017: tržby 49 744 €. 2018: tržby 44 805 €. 2019: tržby 48 835 €. 2020: tržby 39 555 €.50 tis.25 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 7 981 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 988 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 992 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 988 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 229 €.10 tis.5 tis.0+8 tis.+5 tis.+2 tis.+2 tis.+2,2 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 7 981 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 988 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 992 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 988 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 229 €.10 tis.5 tis.0+8 tis.+5 tis.+2 tis.+2 tis.+2,2 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 7 981 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 988 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 992 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 988 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 229 €.10 tis.5 tis.0201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 32 940 €, vlastné imanie 17 491 €. 2017: aktíva 55 680 €, vlastné imanie 22 479 €. 2018: aktíva 50 161 €, vlastné imanie 24 470 €. 2019: aktíva 33 408 €, vlastné imanie 26 459 €. 2020: aktíva 34 495 €, vlastné imanie 28 687 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 32 940 €, vlastné imanie 17 491 €. 2017: aktíva 55 680 €, vlastné imanie 22 479 €. 2018: aktíva 50 161 €, vlastné imanie 24 470 €. 2019: aktíva 33 408 €, vlastné imanie 26 459 €. 2020: aktíva 34 495 €, vlastné imanie 28 687 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 32 940 €, vlastné imanie 17 491 €. 2017: aktíva 55 680 €, vlastné imanie 22 479 €. 2018: aktíva 50 161 €, vlastné imanie 24 470 €. 2019: aktíva 33 408 €, vlastné imanie 26 459 €. 2020: aktíva 34 495 €, vlastné imanie 28 687 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 9 750 €, zásoby 1 252 €, pohľadávky 3 985 €, finančné účty 17 953 €. 2017: dlhodobý majetok 6 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 517 €, finančné účty 39 413 €. 2018: dlhodobý majetok 3 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 769 €, finančné účty 35 642 €. 2019: dlhodobý majetok 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 32 658 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 495 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 9 750 €, zásoby 1 252 €, pohľadávky 3 985 €, finančné účty 17 953 €. 2017: dlhodobý majetok 6 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 517 €, finančné účty 39 413 €. 2018: dlhodobý majetok 3 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 769 €, finančné účty 35 642 €. 2019: dlhodobý majetok 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 32 658 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 495 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 9 750 €, zásoby 1 252 €, pohľadávky 3 985 €, finančné účty 17 953 €. 2017: dlhodobý majetok 6 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 517 €, finančné účty 39 413 €. 2018: dlhodobý majetok 3 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 769 €, finančné účty 35 642 €. 2019: dlhodobý majetok 750 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 32 658 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 495 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 17 491 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 449 €. 2017: vlastné imanie 22 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 201 €. 2018: vlastné imanie 24 470 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 691 €. 2019: vlastné imanie 26 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 949 €. 2020: vlastné imanie 28 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 808 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 17 491 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 449 €. 2017: vlastné imanie 22 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 201 €. 2018: vlastné imanie 24 470 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 691 €. 2019: vlastné imanie 26 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 949 €. 2020: vlastné imanie 28 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 808 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 17 491 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 449 €. 2017: vlastné imanie 22 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 201 €. 2018: vlastné imanie 24 470 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 691 €. 2019: vlastné imanie 26 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 949 €. 2020: vlastné imanie 28 687 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 808 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 436 €. 2017: daň z príjmu 1 326 €. 2018: daň z príjmu 530 €. 2019: daň z príjmu 528 €. 2020: daň z príjmu 393 €.2 tis.1 tis.01,4 tis.1,3 tis.53052839320162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 436 €. 2017: daň z príjmu 1 326 €. 2018: daň z príjmu 530 €. 2019: daň z príjmu 528 €. 2020: daň z príjmu 393 €.2 tis.1 tis.01,4 tis.1,3 tis.53052839320162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 436 €. 2017: daň z príjmu 1 326 €. 2018: daň z príjmu 530 €. 2019: daň z príjmu 528 €. 2020: daň z príjmu 393 €.2 tis.1 tis.0530393201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby34,6 tis.49,7 tis.44,8 tis.48,8 tis.39,6 tis.
Výsledok hospodárenia8 tis.5 tis.2 tis.2 tis.2,2 tis.
Aktíva32,9 tis.55,7 tis.50,2 tis.33,4 tis.34,5 tis.
Vlastné imanie17,5 tis.22,5 tis.24,5 tis.26,5 tis.28,7 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.1,3 tis.530528393
Zadlženosť46,9 %59,6 %51,2 %20,8 %16,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
39,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
34,5 tis.
Vlastné imanie
28,7 tis.
Daň z príjmu
393
Zadlženosť
16,8 %

2019

Tržby
48,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
33,4 tis.
Vlastné imanie
26,5 tis.
Daň z príjmu
528
Zadlženosť
20,8 %

2018

Tržby
44,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
50,2 tis.
Vlastné imanie
24,5 tis.
Daň z príjmu
530
Zadlženosť
51,2 %

2017

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
55,7 tis.
Vlastné imanie
22,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
59,6 %

2016

Tržby
34,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
32,9 tis.
Vlastné imanie
17,5 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
46,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API