prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MKTS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36205397aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 200125 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
72 908 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MKTS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36205397
daňové identifikačné číslo
2020032014
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020032014
Sídlo
Nám. sv. Cyrila a Metóda 43/27, 07801 Sečovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2001
V registri
25 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 12348/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
936533
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
počítačové služby05. 06. 2013—
maloobchod a veľkoobchod: potraviny, nápoje, tabakové výrobky, ovocie, zelenina, mlieko, mliečne výrobky, mäso, mäsové výrobky, hydina, káva, čaj, pochutiny, mrazené výrobky, ryby, živé zvieratá, odevy, textil, koža, kožušiny, obuv, sklo, porcelán, bižutéria, farby, laky, kozmetika, hygienické a čistiace prostriedky, pracie prostriedky, drogériový tovar, športové potreby papierenský tovar, školské potreby, písacie a kancelárske potreby, knihy, elektronika, výpočtová technika, poľnohospodárske výrobky a produkty, elektrické a plynové spotrebiče, železiarsky tovar, drevo, nábytok, automobily, náhradné diely, autosúčiastky, výrobky z kovov, plastov, skla, kože, kožušín, dreva, výrobky strojárske, hutnícke, stavebné, stavebné látky a materiály, hutný materiál, suroviny pre potravinársky priemysel21. 03. 2001—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov05. 06. 2013—
sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností21. 03. 2001—
reklamná a agentúrna činnosť21. 03. 2001—
faktoring a forfaiting21. 03. 2001—
poradenská činnosť v oblasti predmetu podnikania21. 03. 2001—
vedľajšia a pomocná činnosť v doprave21. 03. 2001—
prenájom dopravných zariadení a strojov21. 03. 2001—
leasingová činnosť21. 03. 2001—
prípravné práce pre stavbu21. 03. 2001—
sprostredkovateľská činnosť21. 03. 2001—
prevádzkovanie retransmisie v TKR v Meste Sečovce11. 04. 2002—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi, mimo nebezpečného odpadu17. 09. 2004—
poradenská činnosť v životnom prostredí a intenzifikácii ekologických diel a ekoochrany v rozsahu voľných živností17. 09. 2004—
sprostredkovanie služieb prieskumných, monitorovacích, projekčných, dodávateľských a finančných služieb pri združovaní prostriedkov a služieb nevyhradených bankám v oblasti výstavby a financovania ekologických diel17. 09. 2004—
sprostredkovanie v oblasti rekonštrukcií a sanácií ekologických stavieb17. 09. 2004—
maloobchod v oblasti technologických zariadení a tovaru pre ekologické stavby17. 09. 2004—
veľkoobchod v oblasti technologických zariadení a tovarov pre ekologické stavby17. 09. 2004—
sprostredkovanie obchodu v oblasti technologických zariadení a tovarov pre ekologické, inžinierske a občianske stavby17. 09. 2004—
lokálne televízne vysielanie v káblovom distribučnom systéme17. 09. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020032014: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020032014: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020032014IČ DPH SK2020032014Obdobia daňových registráciíDIČ 2020032014: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020032014: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020032014IČ DPH SK2020032014Obdobia daňových registráciíDIČ 2020032014: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020032014: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020032014IČ DPH SK2020032014
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202003201411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 04. 2001
daňové identifikačné číslo202003201410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −32 804 € a znížila tržby o ▼5 % na 72,9 tisíc eur.

Tržby

72 908 €

▼ 4,6 %

Výsledok hospodárenia

−32 804 €

▲ 39,4 %

Aktíva

39 487 €

▲ 38,7 %

Vlastné imanie

−59 207 €

▼ 114,8 %

Zadlženosť

249,9 %

Hrubá marža

−43,7 %

Čistá marža

−45,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 69 612 €. 2022: tržby 74 137 €. 2023: tržby 82 136 €. 2024: tržby 76 460 €. 2025: tržby 72 908 €.100 tis.50 tis.069,6 tis.74,1 tis.82,1 tis.76,5 tis.72,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 69 612 €. 2022: tržby 74 137 €. 2023: tržby 82 136 €. 2024: tržby 76 460 €. 2025: tržby 72 908 €.100 tis.50 tis.069,6 tis.74,1 tis.82,1 tis.76,5 tis.72,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 69 612 €. 2022: tržby 74 137 €. 2023: tržby 82 136 €. 2024: tržby 76 460 €. 2025: tržby 72 908 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 024 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 275 €. 2023: výsledok hospodárenia −43 562 €. 2024: výsledok hospodárenia −54 113 €. 2025: výsledok hospodárenia −32 804 €.2,5 tis.0−100 tis.−10 tis.+2,3 tis.−43,6 tis.−54,1 tis.−32,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 024 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 275 €. 2023: výsledok hospodárenia −43 562 €. 2024: výsledok hospodárenia −54 113 €. 2025: výsledok hospodárenia −32 804 €.2,5 tis.0−100 tis.−10 tis.+2,3 tis.−43,6 tis.−54,1 tis.−32,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −10 024 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 275 €. 2023: výsledok hospodárenia −43 562 €. 2024: výsledok hospodárenia −54 113 €. 2025: výsledok hospodárenia −32 804 €.2,5 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 89 844 €, vlastné imanie 58 413 €. 2022: aktíva 84 639 €, vlastné imanie 71 308 €. 2023: aktíva 81 642 €, vlastné imanie 27 593 €. 2024: aktíva 28 471 €, vlastné imanie −27 559 €. 2025: aktíva 39 487 €, vlastné imanie −59 207 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 89 844 €, vlastné imanie 58 413 €. 2022: aktíva 84 639 €, vlastné imanie 71 308 €. 2023: aktíva 81 642 €, vlastné imanie 27 593 €. 2024: aktíva 28 471 €, vlastné imanie −27 559 €. 2025: aktíva 39 487 €, vlastné imanie −59 207 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 89 844 €, vlastné imanie 58 413 €. 2022: aktíva 84 639 €, vlastné imanie 71 308 €. 2023: aktíva 81 642 €, vlastné imanie 27 593 €. 2024: aktíva 28 471 €, vlastné imanie −27 559 €. 2025: aktíva 39 487 €, vlastné imanie −59 207 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 79 150 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 928 €, finančné účty 1 766 €. 2022: dlhodobý majetok 67 312 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 448 €, finančné účty 3 879 €. 2023: dlhodobý majetok 44 035 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 716 €, finančné účty 28 891 €. 2024: dlhodobý majetok 17 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 742 €, finančné účty 3 544 €. 2025: dlhodobý majetok 21 845 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 337 €, finančné účty 9 305 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 79 150 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 928 €, finančné účty 1 766 €. 2022: dlhodobý majetok 67 312 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 448 €, finančné účty 3 879 €. 2023: dlhodobý majetok 44 035 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 716 €, finančné účty 28 891 €. 2024: dlhodobý majetok 17 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 742 €, finančné účty 3 544 €. 2025: dlhodobý majetok 21 845 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 337 €, finančné účty 9 305 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 79 150 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 928 €, finančné účty 1 766 €. 2022: dlhodobý majetok 67 312 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 448 €, finančné účty 3 879 €. 2023: dlhodobý majetok 44 035 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 716 €, finančné účty 28 891 €. 2024: dlhodobý majetok 17 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 742 €, finančné účty 3 544 €. 2025: dlhodobý majetok 21 845 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 337 €, finančné účty 9 305 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 413 €, dlhodobé záväzky 15 793 €, krátkodobé záväzky 15 638 €. 2022: vlastné imanie 71 308 €, dlhodobé záväzky 5 975 €, krátkodobé záväzky 7 356 €. 2023: vlastné imanie 27 593 €, dlhodobé záväzky 47 602 €, krátkodobé záväzky 6 447 €. 2024: vlastné imanie −27 559 €, dlhodobé záväzky 50 820 €, krátkodobé záväzky 5 210 €. 2025: vlastné imanie −59 207 €, dlhodobé záväzky 67 197 €, krátkodobé záväzky 31 497 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 413 €, dlhodobé záväzky 15 793 €, krátkodobé záväzky 15 638 €. 2022: vlastné imanie 71 308 €, dlhodobé záväzky 5 975 €, krátkodobé záväzky 7 356 €. 2023: vlastné imanie 27 593 €, dlhodobé záväzky 47 602 €, krátkodobé záväzky 6 447 €. 2024: vlastné imanie −27 559 €, dlhodobé záväzky 50 820 €, krátkodobé záväzky 5 210 €. 2025: vlastné imanie −59 207 €, dlhodobé záväzky 67 197 €, krátkodobé záväzky 31 497 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 58 413 €, dlhodobé záväzky 15 793 €, krátkodobé záväzky 15 638 €. 2022: vlastné imanie 71 308 €, dlhodobé záväzky 5 975 €, krátkodobé záväzky 7 356 €. 2023: vlastné imanie 27 593 €, dlhodobé záväzky 47 602 €, krátkodobé záväzky 6 447 €. 2024: vlastné imanie −27 559 €, dlhodobé záväzky 50 820 €, krátkodobé záväzky 5 210 €. 2025: vlastné imanie −59 207 €, dlhodobé záväzky 67 197 €, krátkodobé záväzky 31 497 €.100 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 470 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000470096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 470 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000470096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 470 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000470096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby69,6 tis.74,1 tis.82,1 tis.76,5 tis.72,9 tis.
Výsledok hospodárenia−10 tis.2,3 tis.−43,6 tis.−54,1 tis.−32,8 tis.
Aktíva89,8 tis.84,6 tis.81,6 tis.28,5 tis.39,5 tis.
Vlastné imanie58,4 tis.71,3 tis.27,6 tis.−27,6 tis.−59,2 tis.
Daň z príjmu04700960960
Zadlženosť35,0 %15,8 %66,2 %196,8 %249,9 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
72,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,8 tis.
Aktíva
39,5 tis.
Vlastné imanie
−59,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
249,9 %

2024

Tržby
76,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−54,1 tis.
Aktíva
28,5 tis.
Vlastné imanie
−27,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
196,8 %

2023

Tržby
82,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,6 tis.
Aktíva
81,6 tis.
Vlastné imanie
27,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,2 %

2022

Tržby
74,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
84,6 tis.
Vlastné imanie
71,3 tis.
Daň z príjmu
470
Zadlženosť
15,8 %

2021

Tržby
69,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−10 tis.
Aktíva
89,8 tis.
Vlastné imanie
58,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
35,0 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API