Súhrn
- Vznik
- 21. 12. 200025 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 45 927 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STODOLA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36203165
- daňové identifikačné číslo
- 2020061010
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020061010
- Sídlo
- Bystrická 2373/103A, 040 11 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Perešokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 12. 2000
- V registri
- 25 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 12113/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 971250
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí | 21. 12. 2000 | — |
| veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s potravinami, mrazenými potravinami a polotovarmi, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, tabakom, tabakovými výrobkami, mäsom a mäsovými výrobkami vrátane hydinárskych výrobkov a vajec, koreninami, ovocím a zeleninou, drevom, drevnými výrobkami a polovýrobkami, stavebným materiálom, železiarskym tovarom, inštalačným, kúrenárskym, klimatizačným a sanitačným materiálom a zariadeniami, nábytkom, svietidlami, bytovými doplnkami, výrobkami z plastov, skla, porcelánu, úžitkovej a ľudovej keramiky, textilom, suvenírmi, pamiatkovými predmetmi /mimo starožitností/, spotrebnou elektronikou, elektroprístrojmi pre domácnosť vrátane rozhlasových a televíznych prístrojov, mazadlami a olejmi, ropou, ropnými derivátmi, nerastnými surovinami, autokozmetikou, čistiacimi, pracími a hygienickými prostriedkami, bižutériou, kozmetikou, parfumériou, galantérnym tovarom, papierenským tovarom, knihami, novinami a časopismi, audio a video nahrávkami na zmluvnom základe, fotomateriálmi, fotoaparátmi, videokamerami, optickým materiálom, športovými, písacími, rybárskymi a záhradníckymi potrebami, výpočtovou a kancelárskou technikou vrátane ich príslušenstva, chemickými výrobkami /mimo jedov a žieravín/, hutným materiálom a polovýrobkami, plechmi, poľnohospodárskymi produktami, stavebnými, priemyselnými, poľnohospodárskymi, textilnými, obrábacími a dopravnými strojmi a zariadeniami, strojmi pre priemysel, obchod, dopravu a lodnú plavbu vrátane príslušenstva k nim a náhradných dielov, osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami, obuvou, kožou a koženými výrobkami, farbami a lakmi | 21. 12. 2000 | — |
| nákup a predaj osobných, nákladných, účelových a špeciálnych vozidiel | 21. 12. 2000 | — |
| nákup a predaj súčiastok a príslušenstva motorových vozidiel | 21. 12. 2000 | — |
| neverejné skladovanie súčiastok a príslušenstva motorových vozidiel | 21. 12. 2000 | — |
| prenájom, požičiavanie a leasing automobilov | 21. 12. 2000 | — |
| marketingové služby | 21. 12. 2000 | — |
| poradenská činnosť v oblasti výroby, obchodu, servisu a služieb v automobilovom priemysle | 21. 12. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 21. 12. 2000 | — |
| nákup a predaj havarovaných motorových vozidiel | 21. 12. 2000 | — |
| nákup, predaj a prenájom nehnuteľností | 21. 12. 2000 | — |
| faktoring a forfaiting | 21. 12. 2000 | — |
| pohostinská činnosť v zariadeniach skupiny II. a vyššie | 21. 12. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020061010 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020061010 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 772 % na 3 059 € a znížila tržby o ▼1 % na 45,9 tisíc eur.
Tržby
45 927 €
▼ 0,7 %Výsledok hospodárenia
3 059 €
▲ 3 772,2 %Aktíva
68 656 €
▲ 392,7 %Vlastné imanie
16 066 €
▲ 234,0 %Zadlženosť
76,6 %
Hrubá marža
7,4 %
Čistá marža
6,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 1,6 tis. | 800 | 46,3 tis. | 45,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,3 tis. | −1,5 tis. | −86 | 79 | 3,1 tis. |
| Aktíva | 5,1 tis. | 550 | 430 | 13,9 tis. | 68,7 tis. |
| Vlastné imanie | −10,4 tis. | −12 tis. | −12,1 tis. | −12 tis. | 16,1 tis. |
| Daň z príjmu | 461 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 304,3 % | 2 279,3 % | 2 907,4 % | 186,1 % | 76,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 45,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 68,7 tis.
- Vlastné imanie
- 16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 76,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 46,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 79
- Aktíva
- 13,9 tis.
- Vlastné imanie
- −12 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 186,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 800
- Výsledok hospodárenia
- −86
- Aktíva
- 430
- Vlastné imanie
- −12,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 907,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 550
- Vlastné imanie
- −12 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 279,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- −10,4 tis.
- Daň z príjmu
- 461
- Zadlženosť
- 304,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.