Súhrn
- Vznik
- 23. 05. 200026 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SG Consulta, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36198536
- daňové identifikačné číslo
- 2020034093
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Banícka 1628/17, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 05. 2000
- V registri
- 26 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 11636/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 928303
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákup a predaj dreva a výrobkov z dreva | 23. 05. 2000 | — |
| veľkoobchodný a maloobchodný nákup a predaj potravín, poľnohospodárskych výrobkov rastlinnej a živočíšnej výroby, drogéria, kozmetika, textil, odevy, obuv, suveníry, bižutéria, klenoty, papiernické a školské potreby, domáce potreby, drobný tovar, stroje a strojové zariadenia, autá a dopravné zariadenia, elektrotovar, železiarsky tovar, nábytok, stavebniny, základné výrobné hmoty-kovy, rudy, kože, bavlna, vlna, buničina, ropa, ropné produkty, palivá, chemické soli a chemické výrobky okrem jedov a žieravín | 23. 05. 2000 | — |
| faktoring, forfaiting | 23. 05. 2000 | — |
| sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností | 23. 05. 2000 | — |
| sprostredkovateľská a poradenská činnosť v predmete podnikania | 23. 05. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020034093 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
bez zmenyAktíva
100 509 €
bez zmenyVlastné imanie
89 597 €
▼ 0,4 %Zadlženosť
10,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −3,1 tis. | 0 | −1,7 tis. | −340 | −340 |
| Aktíva | 194,3 tis. | 188,3 tis. | 100,5 tis. | 100,5 tis. | 100,5 tis. |
| Vlastné imanie | 92 tis. | 92 tis. | 90,3 tis. | 89,9 tis. | 89,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 2,6 tis. | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 52,6 % | 51,1 % | 10,2 % | 10,5 % | 10,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 100,5 tis.
- Vlastné imanie
- 89,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 10,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 100,5 tis.
- Vlastné imanie
- 89,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 10,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 100,5 tis.
- Vlastné imanie
- 90,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 10,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 188,3 tis.
- Vlastné imanie
- 92 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 194,3 tis.
- Vlastné imanie
- 92 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 52,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.