Súhrn
- Vznik
- 08. 10. 199927 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- milanslovakia s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36194221
- daňové identifikačné číslo
- 2021510183
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021510183
- Sídlo
- Moyzesová 33/36, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 10. 1999
- V registri
- 27 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 11217/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 749549
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 28. 09. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 28. 09. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 28. 09. 2006 | — |
| tvorba a aktualizácia www stránok | 28. 09. 2006 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 28. 09. 2006 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 28. 09. 2006 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 28. 09. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 09. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 28. 09. 2006 | — |
| spracovanie údajov | 28. 09. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 28. 09. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 28. 09. 2006 | — |
| zásielkový predaj | 28. 09. 2006 | — |
| činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcov | 28. 09. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 09. 2006 | — |
| výroba bytových doplnkov z dreva | 28. 09. 2006 | — |
| upratovacie a čistiace služby | 28. 09. 2006 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 28. 09. 2006 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 28. 09. 2006 | — |
| omietkárske práce | 28. 09. 2006 | — |
| montáž sadrokartónu | 28. 09. 2006 | — |
| montáž plastových a hliníkových okien a dverí | 28. 09. 2006 | — |
| obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín | 28. 09. 2006 | — |
| montáž žalúzií a tesnení okien a dverí | 28. 09. 2006 | — |
| mechanické úpravy výrobkov na zákazku alebo na zmluvnom základe | 28. 09. 2006 | — |
| pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva | 28. 09. 2006 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 28. 09. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností | 28. 09. 2006 | — |
| manipulácia s nákladom | 28. 09. 2006 | — |
| baliace činnosti | 28. 09. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 28. 09. 2006 | — |
| správa bytového a nebytového fondu | 28. 09. 2006 | — |
| leasingová činnosť | 28. 09. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 28. 09. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 28. 09. 2006 | — |
| administratívne služby | 03. 09. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 17. 05. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021510183 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021510183 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
▲ 6,6 %Aktíva
399 €
bez zmenyVlastné imanie
−120 895 €
▼ 0,3 %Zadlženosť
30 399,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,26 mil. | 2,8 tis. | 552 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,1 mil. | −12 tis. | −46 | −364 | −340 |
| Aktíva | 176,6 tis. | −10,96 mil. | 22 | 399 | 399 |
| Vlastné imanie | −108,1 tis. | −120,1 tis. | −120,2 tis. | −120,6 tis. | −120,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 161,2 % | — | 546 422,7 % | 30 314,3 % | 30 399,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 399
- Vlastné imanie
- −120,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 30 399,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −364
- Aktíva
- 399
- Vlastné imanie
- −120,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 30 314,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 552
- Výsledok hospodárenia
- −46
- Aktíva
- 22
- Vlastné imanie
- −120,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 546 422,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12 tis.
- Aktíva
- −10,96 mil.
- Vlastné imanie
- −120,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,26 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 mil.
- Aktíva
- 176,6 tis.
- Vlastné imanie
- −108,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 161,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.