Súhrn
- Vznik
- 13. 08. 199927 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 457 203 €2025
- Oznámenia
- 1414 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MARTO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36192708
- daňové identifikačné číslo
- 2020033829
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Letecká 37, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 08. 1999
- V registri
- 27 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 11112/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 846785
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchodný a maloobchodný nákup a predaj vrátane ambulantného, zasielkového a komisionálneho predaja a sprostredkovania obchodu živých zvierat, dreva a výrobkov z dreva, živočíšnych výrobkov, rastlín a rastlinných výrobkov, vrátane zeleniny, ovocia, kávy, čaju, šelaku, gúm a živíc, živočíšnych a rastlinných tukov a olejov a výrobkov z nich, výrobkov potravinárskeho priemyslu, nápojov, liehovín, octov, tabaku a tabakových výrobkov, nerastných surovín a výrobkov z nich, výrobkov chemického priemyslu, hnojív, farieb, lakov, farbív, pigmentov, tmelov, kozmetických a drogistických prípravkov, zápaliek, fotografických a kinematografických výrobkov, plastov a výrobkov z nich, kaučuku a výrobkov z neho, surových koží, usní, kožušín a výrobkov z nich, korku, korkových výrobkov, výrobky zo slamy, esparty a textilných výrobkov, košikárske výrobky, buničiny, papiera, lepenky, obuvi, výrobkov z kameňa, sádry, cementu, skla a sklenených výrobkov, klenotov, perál, drahokamov, bižutérie, polodrahokamov, drahých kovov, zlata a výrobkov z nich, zariadení a prístrojov a ich častí a súčasti, prístrojov na záznam a reprodukciu zvuku a obrazu, ich častí-súčasti a príslušenstvo k týmto prístrojom, vozidiel, plavidiel, lietadiel, meracích, kontrolných prístrojov, presných nástrojov a prístrojov, hodinárskych výrobkov, hudobných nástrojov, nábytku, svietidiel, montovaných stavieb | 13. 08. 1999 | — |
| prieskum trhu, väzbový, kompenzačný a výmenný obchod | 13. 08. 1999 | — |
| sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 13. 08. 1999 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v obchode a službách | 13. 08. 1999 | — |
| výroba kovov a kovových výrobkov | 23. 08. 2000 | — |
| výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení | 07. 09. 2010 | — |
| výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení | 07. 09. 2010 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 07. 09. 2010 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 26. 10. 2023 do 06. 03. 2026 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020033829 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −203 473 € a znížila tržby o ▼16 % na 457,2 tisíc eur.
Tržby
457 203 €
▼ 16,3 %Výsledok hospodárenia
−203 473 €
▼ 3 899,1 %Aktíva
340 283 €
▲ 50,7 %Vlastné imanie
−200 399 €
▼ 6 621,3 %Zadlženosť
158,9 %
Hrubá marža
−44,1 %
Čistá marža
−44,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 974,3 tis. | 643,8 tis. | 654,3 tis. | 546,5 tis. | 457,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 40,7 tis. | −3,8 tis. | −42,8 tis. | −5,1 tis. | −203,5 tis. |
| Aktíva | 370,3 tis. | 280,2 tis. | 310,7 tis. | 225,8 tis. | 340,3 tis. |
| Vlastné imanie | 54,8 tis. | 51 tis. | 8,2 tis. | 3,1 tis. | −200,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 3,8 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 85,2 % | 81,8 % | 96,9 % | 98,6 % | 158,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 457,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −203,5 tis.
- Aktíva
- 340,3 tis.
- Vlastné imanie
- −200,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 158,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 546,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,1 tis.
- Aktíva
- 225,8 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 98,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 654,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −42,8 tis.
- Aktíva
- 310,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 643,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 280,2 tis.
- Vlastné imanie
- 51 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 974,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,7 tis.
- Aktíva
- 370,3 tis.
- Vlastné imanie
- 54,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
14 oznámení
20. 10. 2026
Zápisnica zo schôdze veriteľov konkurz
25. 09. 2026
Iné zverejnenie konkurz
17. 09. 2026
Iné zverejnenie konkurz
17. 09. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
17. 09. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
31. 08. 2026
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
31. 08. 2026
Súpis oddelenej podstaty konkurz
18. 08. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
12. 08. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
12. 08. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
06. 08. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
02. 07. 2026
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh dlžníka konkurz
14. 05. 2026
Uznesenie konkurz
11. 05. 2026
Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.