Súhrn
- Vznik
- 06. 07. 199927 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 7 988 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SPT - CREDIT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36191973
- daňové identifikačné číslo
- 2021505651
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Gemerská Panica 231, 98046 Gemerská Panica, Slovenská republika
- Územie
- Gemerská Panicaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 07. 1999
- V registri
- 27 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 15594/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 787907
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| faktoring a forfaiting | 06. 07. 1999 | — |
| leasing spojený s financovaním | 06. 07. 1999 | — |
| sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 06. 07. 1999 | — |
| prenájom strojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu | 06. 07. 1999 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 06. 07. 1999 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 06. 07. 1999 | — |
| kopírovacie služby | 06. 07. 1999 | — |
| zásielkový predaj | 06. 07. 1999 | — |
| servis športového náradia | 06. 07. 1999 | — |
| skladovanie | 06. 07. 1999 | — |
| sprostredkovanie výroby, obchodu a služieb | 06. 07. 1999 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti výroby, obchodu, služieb a podnikania | 06. 07. 1999 | — |
| reklamná a inzertná činnosť | 06. 07. 1999 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 06. 07. 1999 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 06. 07. 1999 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 06. 07. 1999 | — |
| predaj motorových vozidiel | 06. 07. 1999 | — |
| predaj ojazdených motorových vozidiel-autobazár | 06. 07. 1999 | — |
| prevádzkovanie parkovísk | 20. 05. 2003 | — |
| vydavateľská činnosť | 20. 05. 2003 | — |
| kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb | 20. 05. 2003 | — |
| výroba reklamných spotov a propagačných materiálov | 20. 05. 2003 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora | 20. 05. 2003 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 20. 05. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2006 | — |
| predaj nápojov na priamu konzumáciu | 13. 01. 2006 | — |
| predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a príloh | 13. 01. 2006 | — |
| prenájom zvukových a zvukovo - obrazových záznamov a nenahraných nosičov | 13. 01. 2006 | — |
| maloobchod s použitým tovarom | 13. 01. 2006 | — |
| prenájom a požičiavanie vecí hnuteľných v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2006 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware) | 13. 01. 2006 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) | 13. 01. 2006 | — |
| služby spojené s databázami | 13. 01. 2006 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 01. 2006 | — |
| agentúrna činnosť v oblasti kultúry a umenia, výstav a prehliadok | 13. 01. 2006 | — |
| poriadanie výstav, prehliadok, veľtrhov | 13. 01. 2006 | — |
| výchova a mimoškolské vzdelávanie - organizovanie voľného času detí a mládeže v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2006 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych a kultúrno - vzdelávacích zariadení | 13. 01. 2006 | — |
| činnosť informačných kancelárií v oblasti spoločnosti kultúry, športu, voľného času detí a mládeže v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2006 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru - sprievodné a doprovodné služby v rozsahu voľnej živnosti | 13. 01. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavby | 13. 01. 2006 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 13. 01. 2006 | — |
| fotografické služby | 13. 01. 2006 | — |
| grafické práce na počítači | 13. 01. 2006 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom | 13. 01. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 01. 2006 | — |
| upratovacie služby | 13. 01. 2006 | — |
| zabezpečovanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností | 13. 01. 2006 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 03. 11. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021505651 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prehĺbila stratu na −7 073 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 8 tisíc eur.
Tržby
7 988 €
▲ 18,9 %Výsledok hospodárenia
−7 073 €
▼ 2,7 %Aktíva
18 869 €
▼ 14,0 %Vlastné imanie
−7 319 €
▼ 2 875,2 %Zadlženosť
138,8 %
Hrubá marža
−88,5 %
Čistá marža
−88,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5,5 tis. | 4,8 tis. | 4,5 tis. | 6,7 tis. | 8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −9,1 tis. | −11,8 tis. | −10,7 tis. | −6,9 tis. | −7,1 tis. |
| Aktíva | 34,7 tis. | 28,2 tis. | 25 tis. | 21,9 tis. | 18,9 tis. |
| Vlastné imanie | −27,5 tis. | −39,7 tis. | −50,5 tis. | −246 | −7,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 480 | 480 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 179,2 % | 240,7 % | 301,5 % | 101,1 % | 138,8 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- −7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 138,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 6,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,9 tis.
- Aktíva
- 21,9 tis.
- Vlastné imanie
- −246
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 4,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,7 tis.
- Aktíva
- 25 tis.
- Vlastné imanie
- −50,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 301,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 4,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,8 tis.
- Aktíva
- 28,2 tis.
- Vlastné imanie
- −39,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 240,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,1 tis.
- Aktíva
- 34,7 tis.
- Vlastné imanie
- −27,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 179,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.