prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Woodsad s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36189685aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 02. 199927 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
—2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Woodsad s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36189685
daňové identifikačné číslo
2020039659
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
249, 07231 Vinné, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 02. 1999
V registri
27 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 10820/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
761481
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy03. 02. 1999—
maloobchod a veľkoobchod v sortimente: drevo, drevárske výrobky, kovové výrobky, motorové vozidlá, potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabakové výrobky, nábytok, elektrotovar, papierenské výrobky, sklo, porcelán, keramika, kvety, podlahové a strešné krytiny, drogéria, kozmetika, galantéria, textil, odevy, obuv, farby, laky, stroje, zariadenia, poľnohospodárska technika, nástroje, náradie, ovocie, zelenina03. 02. 1999—
ambulantný predaj03. 02. 1999—
predaj na trhoch03. 02. 1999—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve11. 09. 2014—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba11. 09. 2014—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva11. 09. 2014—
prípravné práce k realizácii stavby11. 09. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 09. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 09. 2014—
čistiace a upratovacie služby11. 09. 2014—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva11. 09. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020039659: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020039659Obdobia daňových registráciíDIČ 2020039659: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020039659Obdobia daňových registráciíDIČ 2020039659: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020039659
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202003965910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

5 807 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−13 513 €

bez zmeny

Zadlženosť

332,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.11000020142016201720182019Tržby2014: tržby 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.11000020142016201720182019Tržby2014: tržby 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.11000020142016201720182019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−5000−480020142016201720182019Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−5000−480020142016201720182019Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−5000−480020142016201720182019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 033 €. 2016: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 033 €. 2017: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €. 2018: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €. 2019: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €.10 tis.0−20 tis.20142016201720182019Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 033 €. 2016: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 033 €. 2017: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €. 2018: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €. 2019: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €.10 tis.0−20 tis.20142016201720182019Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 033 €. 2016: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 033 €. 2017: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €. 2018: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €. 2019: aktíva 5 807 €, vlastné imanie −13 513 €.10 tis.0−20 tis.20142016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €.10 tis.5 tis.020142016201720182019Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €.10 tis.5 tis.020142016201720182019Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 789 €, finančné účty 18 €.10 tis.5 tis.020142016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −13 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 840 €. 2016: vlastné imanie −13 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 840 €. 2017: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €. 2018: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €. 2019: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €.20 tis.0−20 tis.20142016201720182019Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −13 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 840 €. 2016: vlastné imanie −13 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 840 €. 2017: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €. 2018: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €. 2019: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €.20 tis.0−20 tis.20142016201720182019Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −13 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 840 €. 2016: vlastné imanie −13 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 840 €. 2017: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €. 2018: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €. 2019: vlastné imanie −13 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 320 €.20 tis.0−20 tis.20142016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.50025000480020142016201720182019Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.50025000480020142016201720182019Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2016: údaj neuvedený. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.50025000480020142016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0—00—
Výsledok hospodárenia0—−4800—
Aktíva5,8 tis.5,8 tis.5,8 tis.5,8 tis.5,8 tis.
Vlastné imanie−13 tis.−13 tis.−13,5 tis.−13,5 tis.−13,5 tis.
Daň z príjmu0—4800—
Zadlženosť324,4 %324,4 %332,7 %332,7 %332,7 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
−13,5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
332,7 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
−13,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
332,7 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
−13,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
332,7 %

2016

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
−13 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
324,4 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,8 tis.
Vlastné imanie
−13 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
324,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API