Súhrn
- Vznik
- 26. 11. 199827 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 921 968 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o. Rožňava
- identifikačné číslo organizácie
- 36187569
- daňové identifikačné číslo
- 2020036909
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020036909
- Sídlo
- Šafárikova 473, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 11. 1998
- V registri
- 27 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 10646/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 909786
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nájom nebytových priestorov | 26. 11. 1998 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 26. 11. 1998 | — |
| veľkoobchod a maloobchod v odbore: kozmetika, potraviny, textil, stroje a zariadenia, náradie, nástroje, hutný a stavebný materiál, štrkopiesky, výpočtová technika a iné elektronické zariadenia, gumové výrobky, priemyselné chemikálie, hnojivá, plasty, chemické vlákna, pevné a tekuté palivá, pohonné hmoty | 26. 11. 1998 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 26. 11. 1998 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, informačné služby | 26. 11. 1998 | — |
| turistické nocľahárne a chaty po triedu * * * | 26. 11. 1998 | — |
| činnosť realitnej kancelárie | 26. 11. 1998 | — |
| prekladištia nákladov, skladovanie | 26. 11. 1998 | — |
| vedľajšia a pomocná činnosť v doprave | 26. 11. 1998 | — |
| špedičná činnosť v doprave | 26. 11. 1998 | — |
| podnikateľské poradenstvo - komerčné služby a informačné služby pre dopravcov | 26. 11. 1998 | — |
| prevádzkovanie stanice technickej kontroly | 24. 08. 1999 | — |
| vykonávanie emisných kontrol vozidiel | 25. 06. 2002 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 14. 03. 2023
- Oprávnená osoba
- AK PILÁT s. r. o. · od 29. 02. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020036909 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 1998 |
| daňové identifikačné číslo | 2020036909 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼2 % na 14 685 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 922 tisíc eur.
Tržby
921 968 €
▲ 28,8 %Výsledok hospodárenia
14 685 €
▼ 1,8 %Aktíva
1 047 045 €
▲ 9,9 %Vlastné imanie
400 637 €
▲ 3,8 %Zadlženosť
61,7 %
Hrubá marža
2,0 %
Čistá marža
1,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 523,1 tis. | 516,9 tis. | 589,2 tis. | 715,6 tis. | 922 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 10,4 tis. | 42,8 tis. | 11,2 tis. | 15 tis. | 14,7 tis. |
| Aktíva | 431,1 tis. | 413,3 tis. | 741 tis. | 952,8 tis. | 1,05 mil. |
| Vlastné imanie | 279 tis. | 321,8 tis. | 361 tis. | 386 tis. | 400,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2,8 tis. | 11,4 tis. | 3 tis. | 4 tis. | 3,9 tis. |
| Zadlženosť | 35,3 % | 22,1 % | 51,3 % | 59,5 % | 61,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 922 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,7 tis.
- Aktíva
- 1,05 mil.
- Vlastné imanie
- 400,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 61,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 715,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 952,8 tis.
- Vlastné imanie
- 386 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 59,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 589,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 741 tis.
- Vlastné imanie
- 361 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 51,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 516,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 42,8 tis.
- Aktíva
- 413,3 tis.
- Vlastné imanie
- 321,8 tis.
- Daň z príjmu
- 11,4 tis.
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 523,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,4 tis.
- Aktíva
- 431,1 tis.
- Vlastné imanie
- 279 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 35,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.