Súhrn
- Vznik
- 17. 11. 199827 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 269 378 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EK plast, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36187402
- daňové identifikačné číslo
- 2020045346
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020045346
- Sídlo
- K Majeru 2034/22A, 040 18 Košice - mestská časť Krásna, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Krásnaokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 11. 1998
- V registri
- 27 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 10633/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 939035
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba farbív a pigmentov, základných anorganických chemických látok, náterových hmôt, lakov a podkladových ochranných vrstiev, tlačiarenských černí a tmelov | 17. 11. 1998 | — |
| výroba lepidiel a želatiny | 17. 11. 1998 | — |
| výroba výrobkov z plastov, platní, fólií, hadíc a profilov z plastov | 17. 11. 1998 | — |
| výroba obalov z plastov | 17. 11. 1998 | — |
| výroba nábytku / neremeselná/ | 17. 11. 1998 | — |
| výroba výrobkov z plastov pre stavebníctvo | 17. 11. 1998 | — |
| maľovanie, lakovanie a sklenárske práce | 17. 11. 1998 | — |
| sprostredkovanie obchodu | 17. 11. 1998 | — |
| vedľajšia a pomocná činnosť v doprave, sprostredkovanie dopravy | 17. 11. 1998 | — |
| skladovanie | 17. 11. 1998 | — |
| predaj na trhoch | 17. 11. 1998 | — |
| baliace činnosti | 17. 11. 1998 | — |
| obchodná činnosť v odbore: potraviny, tabakové výrobky, domáce potreby, sklo, porcelán, tapety, farby, laky, čistiace prostriedky, nábytok, svietidlá, železiarstvo, potreby domácich majstrov | 17. 11. 1998 | — |
| prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 17. 11. 1998 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 17. 11. 1998 | — |
| prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 17. 11. 1998 | — |
| výskum trhu a verejnej mienky | 17. 11. 1998 | — |
| podnikateľské poradenstvo okrem organizačného, ekonomického a účtovného poradenstva | 17. 11. 1998 | — |
| reklamné činnosti | 17. 11. 1998 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 07. 11. 2006 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 07. 11. 2006 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 07. 11. 2006 | — |
| podlahárstvo | 07. 11. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 07. 11. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 07. 11. 2006 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020045346 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 23. 11. 1998 |
| daňové identifikačné číslo | 2020045346 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 292 € a znížila tržby o ▼14 % na 269,4 tisíc eur.
Tržby
269 378 €
▼ 13,6 %Výsledok hospodárenia
7 292 €
▲ 149,8 %Aktíva
298 392 €
▼ 3,8 %Vlastné imanie
118 031 €
▼ 15,8 %Zadlženosť
60,4 %
Hrubá marža
3,4 %
Čistá marža
2,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 368,2 tis. | 332,2 tis. | 299,5 tis. | 311,7 tis. | 269,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,5 tis. | 2,8 tis. | −845 | −14,6 tis. | 7,3 tis. |
| Aktíva | 332,9 tis. | 303,5 tis. | 353,1 tis. | 310,1 tis. | 298,4 tis. |
| Vlastné imanie | 152,8 tis. | 155,6 tis. | 154,8 tis. | 140,2 tis. | 118 tis. |
| Daň z príjmu | 113 | 0 | 1,3 tis. | 3,7 tis. | 2 tis. |
| Zadlženosť | 54,1 % | 48,7 % | 56,2 % | 54,8 % | 60,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 269,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 298,4 tis.
- Vlastné imanie
- 118 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 60,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 311,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,6 tis.
- Aktíva
- 310,1 tis.
- Vlastné imanie
- 140,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 54,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 299,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −845
- Aktíva
- 353,1 tis.
- Vlastné imanie
- 154,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 56,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 332,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 303,5 tis.
- Vlastné imanie
- 155,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 48,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 368,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 332,9 tis.
- Vlastné imanie
- 152,8 tis.
- Daň z príjmu
- 113
- Zadlženosť
- 54,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).