Súhrn
- Vznik
- 16. 09. 199828 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AVANTGARDA spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36186422
- daňové identifikačné číslo
- 2020033499
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020033499
- Sídlo
- Dunajská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 09. 1998
- V registri
- 28 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 191563/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 784696
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi | 16. 09. 1998 | — |
| - zber, výkup, zhromažďovanie, úprava a triedenie odpadov | 16. 09. 1998 | — |
| - železný šrot vrátane dopravných prostriedkov a zariadení /najmä lokomotívy a vozový koľajový park, lietadlá, plavidlá/ určených na využitie ako druhotná surovina | 16. 09. 1998 | — |
| - odpad z obrábania neznečistený škodlivinami | 16. 09. 1998 | — |
| - odpad zo zinku, zliatiny, zlúčeniny | 16. 09. 1998 | — |
| - odpad z hliníka, zliatiny, zlúčeniny | 16. 09. 1998 | — |
| - odpad z medi, zliatiny, zlúčeniny | 16. 09. 1998 | — |
| - šrot z neželezných kovov, obaly z neželezných kovov neznečistené škodlivinami | 16. 09. 1998 | — |
| - činnosť stavbyvedúceho-pozemné stavby | 16. 09. 1998 | — |
| - vykonávanie inžinierskych stavieb | 16. 09. 1998 | — |
| - vykonávanie priemyselných stavieb | 16. 09. 1998 | — |
| - prípravné práce pre stavbu | 16. 09. 1998 | — |
| - demolácia a zemné práce | 16. 09. 1998 | — |
| - inžinierska činnosť | 16. 09. 1998 | — |
| - automatizované spracovanie dát | 16. 09. 1998 | — |
| - prenájom stavebných a demolizačných strojov a zariadení | 16. 09. 1998 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 16. 09. 1998 | — |
| - zámočníctvo | 16. 09. 1998 | — |
| - výroba kovových konštrukcií a ich častí | 16. 09. 1998 | — |
| - kovoobrábanie | 16. 09. 1998 | — |
| - výroba kovových prefabrikátov pre stavby | 16. 09. 1998 | — |
| - stolárstvo | 16. 09. 1998 | — |
| - výroba drevených obalov a jednoduchého tovaru z dreva | 16. 09. 1998 | — |
| - píliarska výroba | 16. 09. 1998 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb | 16. 09. 1998 | — |
| - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 16. 09. 1998 | — |
| - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 16. 09. 1998 | — |
| - prenájom hnuteľných vecí | 16. 09. 1998 | — |
| - predaj motorových vozidiel a pohonných hmôt | 16. 09. 1998 | — |
| - zásielkový predaj | 16. 09. 1998 | — |
| - predaj na trhoch | 16. 09. 1998 | — |
| - sprostredkovanie dopravy | 16. 09. 1998 | — |
| - leasing spojený s financovaním | 16. 09. 1998 | — |
| - výskum trhu a verejnej mienky | 16. 09. 1998 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 16. 09. 1998 | — |
| - čistenie budov | 16. 09. 1998 | — |
| - upratovacie služby | 16. 09. 1998 | — |
| - sekretárske služby a preklady | 16. 09. 1998 | — |
| - výroba hračiek | 16. 09. 1998 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 11. 2004 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 11. 2004 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 13. 11. 2004 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 13. 11. 2004 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 13. 11. 2004 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 13. 11. 2004 | — |
| stavba krbov | 13. 11. 2004 | — |
| kachliarstvo | 13. 11. 2004 | — |
| krajčírske práce | 13. 11. 2004 | — |
| opravy odevov | 13. 11. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 13. 11. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 13. 11. 2004 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 13. 11. 2004 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 13. 11. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 11. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 11. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020033499 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 21. 09. 1998 |
| daňové identifikačné číslo | 2020033499 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −872 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−872 €
▲ 90,9 %Aktíva
437 €
▼ 57,4 %Vlastné imanie
−12 035 €
▼ 7,8 %Zadlženosť
2 854,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 316 | 4,2 tis. | 1,6 tis. | 12 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −625 | 166 | −706 | −9,6 tis. | −872 |
| Aktíva | 11,5 tis. | 10,3 tis. | 10,9 tis. | 1 tis. | 437 |
| Vlastné imanie | −1 tis. | −851 | −1,6 tis. | −11,2 tis. | −12 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 33 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 108,8 % | 108,3 % | 114,3 % | 1 189,2 % | 2 854,0 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −872
- Aktíva
- 437
- Vlastné imanie
- −12 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2 854,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 12
- Výsledok hospodárenia
- −9,6 tis.
- Aktíva
- 1 tis.
- Vlastné imanie
- −11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 189,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −706
- Aktíva
- 10,9 tis.
- Vlastné imanie
- −1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 114,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 166
- Aktíva
- 10,3 tis.
- Vlastné imanie
- −851
- Daň z príjmu
- 33
- Zadlženosť
- 108,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 316
- Výsledok hospodárenia
- −625
- Aktíva
- 11,5 tis.
- Vlastné imanie
- −1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 108,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.