Súhrn
- Vznik
- 06. 04. 199828 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 7 797 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- J.D.A.D. s.r.o. Košice
- identifikačné číslo organizácie
- 36183661
- daňové identifikačné číslo
- 2021385795
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021385795
- Sídlo
- Krosnianska 787/67, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Dargovských hrdinovokres Košice IIIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 04. 1998
- V registri
- 28 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 10290/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 786165
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - šitie, krajčírske práce | 06. 04. 1998 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu: | 06. 04. 1998 | — |
| - nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, vína a destilátov | 06. 04. 1998 | — |
| - veľkoobchodná činnosť s poľnohospodárskymi základnýmu produktami a živými zvieratami, obilím, osivom a krmivom, kvetmi a rastlinami, surovými kožkami a kožami, surovým tabakom, potravinami, nápojmi a tabakom, zeleninou, ovocím a zemiakmi, mäsom a mäsovými výrobkami, mliekarenskými výrobkami, vajciami, olejom a tukmi, tabakovým tovarom, cukrom, čokoládou a cukrovinkami, kávou, čajom, kakaom, korením, rybami, kôrovcami a mäkkýšmi, tovarom pre domácnosť, textilom, odevmi a obuvou, elektrickými prístrojmi pre domácnosť, vrátane rozhlasových a televíznych prístrojov, porcelánom a sklenenými výrobkami, tapetami, lakmi, náterovými hmotami, čistiacimi prostriedkami, kozmetickými výrobkami, farmaceutickými výrobkami, zdravotníckymi pomôckami a materiálom, pevnými, tekutými a plynnými palivami a príbuznými výrobkami, kovmi a kovovými rudami, drevom a stavebnými materiálmi, železiarskym, tovarom, inštalatérskym a vykurovacím zariadením, chemickými výrobkami /mimo jedov a žieravín/, strojmi a technickými potrebami, obrábacími strojmi pre opracovanie dreva a kovu, stavebnými strojmi, strojmi pre textilný priemysel, šijacími a pletacími strojmi, kancelárskymi strojmi a zariadením, strojmi pre priemysel, obchod a lodnú plavbu, poľnohospodárskymi strojmi vrátane príslušenstva, náradím a poľnohospodárskymi traktormi,papierenským tovarom | 06. 04. 1998 | — |
| - maloobchodná činnosť so zmiešaným tovarom, potravinami, nápojmi, tabakom, pochutinami, ovocím, zeleninou, mäsom a mäsovými výrobkami, rybami, kôrovcami a mäkkýšmi, chlebom, cukrárenskými výrobkami a cukrovinkami, tabakovými výrobkami, kozmetickým tovarom, zdravotníckymi pomôckami a materiálom, textilom, odevmi, obuvou a koženým tovarom, nábytkom a svietidlami, prístrojmi pre domácnosť, rozhlasovými a televíznymi prijímačmi, železiarskym tovarom, farbami, skleneným tovarom, potrebami pre domácich majstrov, knihami, novinami, časopismi, písacími a kancelárskymi potrebami | 06. 04. 1998 | — |
| - maloobchod s použitým tovarom v predajniach | 06. 04. 1998 | — |
| - maloobchod mimo riadnej predajne | 06. 04. 1998 | — |
| - predaj na trhoch | 06. 04. 1998 | — |
| - zásielkový predaj | 06. 04. 1998 | — |
| - predaj nealkonápojov a fľaškového piva na verejných priestranstvách | 06. 04. 1998 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť | 06. 04. 1998 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 11. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021385795 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §7 |
| daňové identifikačné číslo | 2021385795 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 185 € a zvýšila tržby z nuly na 7,8 tisíc eur.
Tržby
7 797 €
Výsledok hospodárenia
3 185 €
▲ 1 036,8 %Aktíva
4 819 €
▲ 224,9 %Vlastné imanie
4 182 €
▲ 319,5 %Zadlženosť
13,2 %
Hrubá marža
45,4 %
Čistá marža
40,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,3 tis. | 0 | 0 | 0 | 7,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,9 tis. | −3,4 tis. | −1,4 tis. | −340 | 3,2 tis. |
| Aktíva | 14,3 tis. | 9,7 tis. | 1,5 tis. | 1,5 tis. | 4,8 tis. |
| Vlastné imanie | 3,1 tis. | 1,7 tis. | 1,3 tis. | 997 | 4,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 354 |
| Zadlženosť | 78,5 % | 82,6 % | 9,8 % | 32,8 % | 13,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 7,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 354
- Zadlženosť
- 13,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 1,5 tis.
- Vlastné imanie
- 997
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 32,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 1,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 9,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,4 tis.
- Aktíva
- 9,7 tis.
- Vlastné imanie
- 1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 7,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,9 tis.
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.