prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JOMAKO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36181510zaniknutý 18. 02. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 01. 199828 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JOMAKO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36181510
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
156, 053 33 Rudňany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 01. 1998
Zánik
18. 02. 2026
V registri
28 rokov
Stav
zaniknutý 18. 02. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 10096/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
778172

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −188 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−188 €

▲ 84,3 %

Aktíva

589 844 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−122 958 €

▼ 0,2 %

Zadlženosť

120,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.1100000020202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.1100000020202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.1100000020202021202220232024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 134 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 101 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 583 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 197 €. 2024: výsledok hospodárenia −188 €.0−5 tis.−2,1 tis.−1,1 tis.−3,6 tis.−1,2 tis.−18820202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 134 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 101 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 583 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 197 €. 2024: výsledok hospodárenia −188 €.0−5 tis.−2,1 tis.−1,1 tis.−3,6 tis.−1,2 tis.−18820202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 134 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 101 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 583 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 197 €. 2024: výsledok hospodárenia −188 €.0−5 tis.−188202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 588 968 €, vlastné imanie −116 890 €. 2021: aktíva 614 710 €, vlastné imanie −117 991 €. 2022: aktíva 589 777 €, vlastné imanie −121 573 €. 2023: aktíva 589 874 €, vlastné imanie −122 770 €. 2024: aktíva 589 844 €, vlastné imanie −122 958 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 588 968 €, vlastné imanie −116 890 €. 2021: aktíva 614 710 €, vlastné imanie −117 991 €. 2022: aktíva 589 777 €, vlastné imanie −121 573 €. 2023: aktíva 589 874 €, vlastné imanie −122 770 €. 2024: aktíva 589 844 €, vlastné imanie −122 958 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 588 968 €, vlastné imanie −116 890 €. 2021: aktíva 614 710 €, vlastné imanie −117 991 €. 2022: aktíva 589 777 €, vlastné imanie −121 573 €. 2023: aktíva 589 874 €, vlastné imanie −122 770 €. 2024: aktíva 589 844 €, vlastné imanie −122 958 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 588 940 €, finančné účty 28 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 614 610 €, finančné účty 100 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 677 €, finančné účty 100 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 774 €, finančné účty 100 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 744 €, finančné účty 100 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 588 940 €, finančné účty 28 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 614 610 €, finančné účty 100 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 677 €, finančné účty 100 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 774 €, finančné účty 100 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 744 €, finančné účty 100 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 588 940 €, finančné účty 28 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 614 610 €, finančné účty 100 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 677 €, finančné účty 100 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 774 €, finančné účty 100 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 589 744 €, finančné účty 100 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −116 890 €, dlhodobé záväzky 679 645 €, krátkodobé záväzky 26 213 €. 2021: vlastné imanie −117 991 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 704 906 €. 2022: vlastné imanie −121 573 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 683 555 €. 2023: vlastné imanie −122 770 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 684 849 €. 2024: vlastné imanie −122 958 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 685 007 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −116 890 €, dlhodobé záväzky 679 645 €, krátkodobé záväzky 26 213 €. 2021: vlastné imanie −117 991 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 704 906 €. 2022: vlastné imanie −121 573 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 683 555 €. 2023: vlastné imanie −122 770 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 684 849 €. 2024: vlastné imanie −122 958 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 685 007 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −116 890 €, dlhodobé záväzky 679 645 €, krátkodobé záväzky 26 213 €. 2021: vlastné imanie −117 991 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 704 906 €. 2022: vlastné imanie −121 573 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 683 555 €. 2023: vlastné imanie −122 770 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 684 849 €. 2024: vlastné imanie −122 958 €, dlhodobé záväzky 27 795 €, krátkodobé záväzky 685 007 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−2,1 tis.−1,1 tis.−3,6 tis.−1,2 tis.−188
Aktíva589 tis.614,7 tis.589,8 tis.589,9 tis.589,8 tis.
Vlastné imanie−116,9 tis.−118 tis.−121,6 tis.−122,8 tis.−123 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť119,8 %119,2 %120,6 %120,8 %120,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−188
Aktíva
589,8 tis.
Vlastné imanie
−123 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
120,8 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
589,9 tis.
Vlastné imanie
−122,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,6 tis.
Aktíva
589,8 tis.
Vlastné imanie
−121,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
614,7 tis.
Vlastné imanie
−118 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
119,2 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
589 tis.
Vlastné imanie
−116,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
119,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API