Súhrn
- Vznik
- 30. 10. 199729 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GEOMER, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36178527
- daňové identifikačné číslo
- 2020033037
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Topoľova 1073/28, 05311 Smižany, Slovenská republika
- Územie
- Smižanyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 10. 1997
- V registri
- 29 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 9816/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 739439
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| geodetické a kartografické práce | 30. 10. 1997 | — |
| píliarská výroba a jej sprostredkovanie | 30. 10. 1997 | — |
| veľkoobchodný, maloobchodný a ambulantný predaj a jeho sprostredkovanie v sortimente: guľatiny, dreva, kovu, plastu, skla, porcelánu, obilia, kŕmnych zmesí, tabaku, papierníctva, zvierat, stavebného a inštalačného materiálu, drogérie, kuchynských potrieb, suvenírov, potravín, ovocia, zeleniny, mäsa, mäsových výrobkov, odevov, textilu, bytových doplnkov, nábytku, kože, koženej a textilnej galantérie, železiarského tovaru, strojov, prístrojov, áut, náhradných dielov, elektroniky, počítačov | 30. 10. 1997 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb | 30. 10. 1997 | — |
| maliarske a natieračské práce | 30. 10. 1997 | — |
| prípravné práce pre stavebnú činnosť | 30. 10. 1997 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 30. 10. 1997 | — |
| sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností | 30. 10. 1997 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 06. 05. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020033037 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
Aktíva
124 €
bez zmenyVlastné imanie
−5 915 €
bez zmenyZadlženosť
4 870,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,4 tis. | 620 | 432 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −2 tis. | −4,9 tis. | −1,2 tis. | 0 | 0 |
| Aktíva | 43,6 tis. | 38,7 tis. | 36,2 tis. | 124 | 124 |
| Vlastné imanie | 966 | −3,9 tis. | −7,1 tis. | −5,9 tis. | −5,9 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 97,8 % | 110,1 % | 119,7 % | 4 870,2 % | 4 870,2 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 124
- Vlastné imanie
- −5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 870,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 124
- Vlastné imanie
- −5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 870,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 432
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 36,2 tis.
- Vlastné imanie
- −7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 119,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 620
- Výsledok hospodárenia
- −4,9 tis.
- Aktíva
- 38,7 tis.
- Vlastné imanie
- −3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 110,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 2,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 43,6 tis.
- Vlastné imanie
- 966
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.