prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

POTRUBIE, a.s. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 36175421aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 07. 199729 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
207 €2024
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
POTRUBIE, a.s. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
36175421
daňové identifikačné číslo
2020042431
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mládežnícka 2, 04015 Košice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
09. 07. 1997
V registri
29 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sa, vložka č. 885/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
996068
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
technická pomoc v oblasti ekológie a energetiky09. 07. 1997—
výskum trhu a verejnej mienky09. 07. 1997—
podnikateľské poradenstvo v oblasti prípravy, realizácie a uvedenia do prevádzky investičných celkov09. 07. 1997—
dodávky a montáž technologických zariadení, investičných celkov na kľúč, vrátane kompletujúcich subdodávok09. 07. 1997—
dodávky, montáž a rekonštrukcie potrubných rozvodov, vrátane potrubia z čadiča a umelých hmôt, ako aj potrubia s protikoróznou ochranou09. 07. 1997—
dodávky, montáž a rekonštrukcie technologických oceľových konštrukcií09. 07. 1997—
výroba konštrukčných a potrubných dielov a zostáv09. 07. 1997—
lešenárske práce07. 02. 2006—
finančný a operatívny prenájom strojov a zariadení09. 07. 1997—
sprostredkovanie obchodu a služieb09. 07. 1997—
prekladištia nákladov, skladovanie09. 07. 1997—
sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností09. 07. 1997—
montáž, rekonštrukcia, opravy, údržba plynových zariadení v rozsahu: Zariadenia na: Ad - zásobovanie plynom (tlakové stanice) Ae - zvyšovanie tlaku plynu Af - znižovanie tlaku plynu Ag1 - rozvod plynov Ag2 - plynovody z nekovových materiálov Ag3 - acetylénovody Ah - spotrebu plynov spaľovaním Bd - zásobovanie plynom (tlakové stanice) do 10 Nm3/h Be - zvyšovanie tlaku plynu s výstupným pretlakom plynu do 0,4 MPa Bf - znižovanie tlaku plynu so vstupným pretlakom plynu do 0,4 MPa Bg1 - rozvod plynov s pretlakom plynu do 0,4 MPa vrátane Bg2 - prípojky z nekovových materiálov Bh1 - spotrebu plynov spaľovaním s výkonom od 5 kW do 0,5 MW Bh2 - spotrebu plynov spaľovaním s výkonom od 5 kW do 50 kW Poznámka: Médium: technické a vykurovacie plyny07. 02. 2006—
montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba tlakových zariadení v rozsahu: tlakové nádoby stabilné /IV. trieda/ tlakové nádoby stabilné /III. trieda/ tlakové nádoby stabilné /II. trieda/ tlakové nádoby stabilné /I. trieda/07. 02. 2006—
potrubné vedenia, v ktorých pracovnou látkou je vodná para alebo horúca voda /I. trieda/07. 02. 2006—
potrubné vedenia, v ktorých pracovnou látkou je vzduch /II. trieda/07. 02. 2006—
činnosť sa vzťahuje na materiály tr. 11,1207. 02. 2006—
Aa3 - kotly parné a kvapalinové III. trieda Aa4 - kotly parné a kvapalinové IV. trieda Ba1 - kotly parné a kvapalinové V. trieda07. 02. 2006—
odlievanie železa, ocele a ľahkých kovov18. 03. 2004—
kopírovacie služby18. 03. 2004—
montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadení v rozsahu: Aa - žeriavy a zdvíhadlá Ba - žeriavy a zdvíhadlá s nosnosťou do 1000 kg Bb - žeriavy a zdvíhadlá s ručným pohonom do 5000 kg vrátane Bf - vrátky Bi - zariadenia na zavesenie, uchopenie bremena07. 02. 2006—
činnosti podľa ust. §4 ods.2, písm. b zákona č. 130/1998 Z.z. o mierovom využívaní jadrovej energie v rozsahu: a) dovoz, montáž, údržba, opravy a rekonštrukcie strojno-technologických systémov a komponentov vybraných zariadení vrátane potrubných systémov zaradených do 2 a 3 bezpečnostnej kategórie podľa vyhlášky ÚJD SR č. 317/2002 Z.z., vyrobených z ocelí so zaručenou zvariteľnosťou b) vykonávanie pomontážnych a prvých tlakových skúšok po ukončení montáže zariadení podľa bodu a)07. 02. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností30. 12. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností30. 12. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla30. 12. 2006—
povrchová úprava kovov (maľovaním, lakovaním, pieskovaním)30. 12. 2006—
výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu30. 12. 2006—
kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov, prášková metalurgia30. 12. 2006—
zámočníctvo19. 01. 2011—
nástrojárstvo19. 01. 2011—
kovoobrábanie19. 01. 2011—
výkon činnosti stavbyvedúceho - Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb19. 01. 2011—
výkon činnosti stavebného dozoru - Inžinierske stavby - energetické a iné líniové stavby - Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb - elektrotechnické zariadenia, tepelné zariadenia, plynové zariadenia, výrobné technologické zariadenia19. 01. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby19. 01. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 01. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 01. 2011—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 01. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 01. 2011—
montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených elektrických zariadení19. 01. 2011—
opravy vyhradených technických zariadení elektrických - oprava a údržba - rekonštrukcia - montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky V rozsahu: E2 technické zariadenia elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov Triedy objektov: A objekty bez nebezpečenstva výbuchu B objekty s nebezpečenstvom výbuchu19. 01. 2011—
výkon odbornej činnosti vo výstavbe, podľa zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov ako autorizovaný stavebný inžinier v rozsahu autorizačného osvedčenia: - vyhotovovanie projektovej dokumentácie týkajúcej sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb - spracúvanie príslušnej časti územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie - vyhotovovanie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredie - poskytovanie technického a ekonomického poradenstva týkajúce sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb - vypracúvanie odborných posudkov a odhadov - vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa projektovej dokumentácie overenej stavebným úradom v územnom konaní alebo v stavebnom konaní15. 11. 2011—
sprostredkovanie zamestnania za úhradu22. 08. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 06. 02. 2018 do 25. 01. 2022 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020042431: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020042431Obdobia daňových registráciíDIČ 2020042431: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020042431Obdobia daňových registráciíDIČ 2020042431: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020042431
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202004243110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −160 827 € a zvýšila tržby z nuly na 207 €.

Tržby

207 €

Výsledok hospodárenia

−160 827 €

▼ 703,9 %

Aktíva

866 032 €

▼ 15,8 %

Vlastné imanie

−3 408 566 €

▼ 5,0 %

Zadlženosť

493,6 %

Hrubá marža

−77 694,2 %

Čistá marža

−77 694,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 879 205 €. 2020: tržby 540 041 €. 01/2021 — 07/2021: tržby 4 271 €. 07/2021 — 12/2023: tržby 0 €. 2024: tržby 207 €.2 mil.1 mil.01,88 mil.540 tis.4,3 tis.02072019202001/2021 — 07/202107/2021 — 12/20232024Tržby2019: tržby 1 879 205 €. 2020: tržby 540 041 €. 01/2021 — 07/2021: tržby 4 271 €. 07/2021 — 12/2023: tržby 0 €. 2024: tržby 207 €.2 mil.1 mil.01,88 mil.4,3 tis.207201901/2021 — 07/20212024Tržby2019: tržby 1 879 205 €. 2020: tržby 540 041 €. 01/2021 — 07/2021: tržby 4 271 €. 07/2021 — 12/2023: tržby 0 €. 2024: tržby 207 €.2 mil.1 mil.020720202024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 023 647 €. 2020: výsledok hospodárenia −369 145 €. 01/2021 — 07/2021: výsledok hospodárenia −186 806 €. 07/2021 — 12/2023: výsledok hospodárenia 26 631 €. 2024: výsledok hospodárenia −160 827 €.50 tis.0−2 mil.−1,02 mil.−369,1 tis.−186,8 tis.+26,6 tis.−160,8 tis.2019202001/2021 — 07/202107/2021 — 12/20232024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 023 647 €. 2020: výsledok hospodárenia −369 145 €. 01/2021 — 07/2021: výsledok hospodárenia −186 806 €. 07/2021 — 12/2023: výsledok hospodárenia 26 631 €. 2024: výsledok hospodárenia −160 827 €.50 tis.0−2 mil.−1,02 mil.201901/2021 — 07/20212024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 023 647 €. 2020: výsledok hospodárenia −369 145 €. 01/2021 — 07/2021: výsledok hospodárenia −186 806 €. 07/2021 — 12/2023: výsledok hospodárenia 26 631 €. 2024: výsledok hospodárenia −160 827 €.50 tis.0−2 mil.20202024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 602 743 €, vlastné imanie −2 718 419 €. 2020: aktíva 1 196 505 €, vlastné imanie −3 087 564 €. 01/2021 — 07/2021: aktíva 992 655 €, vlastné imanie −3 274 370 €. 07/2021 — 12/2023: aktíva 1 028 046 €, vlastné imanie −3 247 740 €. 2024: aktíva 866 032 €, vlastné imanie −3 408 566 €.5 mil.0−5 mil.2019202001/2021 — 07/202107/2021 — 12/20232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 602 743 €, vlastné imanie −2 718 419 €. 2020: aktíva 1 196 505 €, vlastné imanie −3 087 564 €. 01/2021 — 07/2021: aktíva 992 655 €, vlastné imanie −3 274 370 €. 07/2021 — 12/2023: aktíva 1 028 046 €, vlastné imanie −3 247 740 €. 2024: aktíva 866 032 €, vlastné imanie −3 408 566 €.5 mil.0−5 mil.201901/2021 — 07/20212024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 602 743 €, vlastné imanie −2 718 419 €. 2020: aktíva 1 196 505 €, vlastné imanie −3 087 564 €. 01/2021 — 07/2021: aktíva 992 655 €, vlastné imanie −3 274 370 €. 07/2021 — 12/2023: aktíva 1 028 046 €, vlastné imanie −3 247 740 €. 2024: aktíva 866 032 €, vlastné imanie −3 408 566 €.5 mil.0−5 mil.20202024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 380 943 €, zásoby 249 360 €, pohľadávky 1 916 921 €, finančné účty 481 €. 2020: dlhodobý majetok 107 020 €, zásoby 145 413 €, pohľadávky 942 436 €, finančné účty 466 €. 01/2021 — 07/2021: dlhodobý majetok 103 856 €, zásoby 0 €, pohľadávky 887 669 €, finančné účty 935 €. 07/2021 — 12/2023: dlhodobý majetok 96 388 €, zásoby 0 €, pohľadávky 852 355 €, finančné účty 79 108 €. 2024: dlhodobý majetok 96 388 €, zásoby 0 €, pohľadávky 711 577 €, finančné účty 57 872 €.5 mil.2,5 mil.02019202001/2021 — 07/202107/2021 — 12/20232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 380 943 €, zásoby 249 360 €, pohľadávky 1 916 921 €, finančné účty 481 €. 2020: dlhodobý majetok 107 020 €, zásoby 145 413 €, pohľadávky 942 436 €, finančné účty 466 €. 01/2021 — 07/2021: dlhodobý majetok 103 856 €, zásoby 0 €, pohľadávky 887 669 €, finančné účty 935 €. 07/2021 — 12/2023: dlhodobý majetok 96 388 €, zásoby 0 €, pohľadávky 852 355 €, finančné účty 79 108 €. 2024: dlhodobý majetok 96 388 €, zásoby 0 €, pohľadávky 711 577 €, finančné účty 57 872 €.5 mil.2,5 mil.0201901/2021 — 07/20212024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 380 943 €, zásoby 249 360 €, pohľadávky 1 916 921 €, finančné účty 481 €. 2020: dlhodobý majetok 107 020 €, zásoby 145 413 €, pohľadávky 942 436 €, finančné účty 466 €. 01/2021 — 07/2021: dlhodobý majetok 103 856 €, zásoby 0 €, pohľadávky 887 669 €, finančné účty 935 €. 07/2021 — 12/2023: dlhodobý majetok 96 388 €, zásoby 0 €, pohľadávky 852 355 €, finančné účty 79 108 €. 2024: dlhodobý majetok 96 388 €, zásoby 0 €, pohľadávky 711 577 €, finančné účty 57 872 €.5 mil.2,5 mil.020202024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −2 718 419 €, dlhodobé záväzky 901 087 €, krátkodobé záväzky 4 420 075 €. 2020: vlastné imanie −3 087 564 €, dlhodobé záväzky 849 262 €, krátkodobé záväzky 3 434 807 €. 01/2021 — 07/2021: vlastné imanie −3 274 370 €, dlhodobé záväzky 12 511 €, krátkodobé záväzky 4 254 514 €. 07/2021 — 12/2023: vlastné imanie −3 247 740 €, dlhodobé záväzky 12 536 €, krátkodobé záväzky 4 263 250 €. 2024: vlastné imanie −3 408 566 €, dlhodobé záväzky 12 536 €, krátkodobé záväzky 4 262 062 €.10 mil.0−5 mil.2019202001/2021 — 07/202107/2021 — 12/20232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −2 718 419 €, dlhodobé záväzky 901 087 €, krátkodobé záväzky 4 420 075 €. 2020: vlastné imanie −3 087 564 €, dlhodobé záväzky 849 262 €, krátkodobé záväzky 3 434 807 €. 01/2021 — 07/2021: vlastné imanie −3 274 370 €, dlhodobé záväzky 12 511 €, krátkodobé záväzky 4 254 514 €. 07/2021 — 12/2023: vlastné imanie −3 247 740 €, dlhodobé záväzky 12 536 €, krátkodobé záväzky 4 263 250 €. 2024: vlastné imanie −3 408 566 €, dlhodobé záväzky 12 536 €, krátkodobé záväzky 4 262 062 €.10 mil.0−5 mil.201901/2021 — 07/20212024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −2 718 419 €, dlhodobé záväzky 901 087 €, krátkodobé záväzky 4 420 075 €. 2020: vlastné imanie −3 087 564 €, dlhodobé záväzky 849 262 €, krátkodobé záväzky 3 434 807 €. 01/2021 — 07/2021: vlastné imanie −3 274 370 €, dlhodobé záväzky 12 511 €, krátkodobé záväzky 4 254 514 €. 07/2021 — 12/2023: vlastné imanie −3 247 740 €, dlhodobé záväzky 12 536 €, krátkodobé záväzky 4 263 250 €. 2024: vlastné imanie −3 408 566 €, dlhodobé záväzky 12 536 €, krátkodobé záväzky 4 262 062 €.10 mil.0−5 mil.20202024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu −1 663 €. 01/2021 — 07/2021: daň z príjmu 0 €. 07/2021 — 12/2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.0−2 tis.0−1,7 tis.0002019202001/2021 — 07/202107/2021 — 12/20232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu −1 663 €. 01/2021 — 07/2021: daň z príjmu 0 €. 07/2021 — 12/2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.0−2 tis.000201901/2021 — 07/20212024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu −1 663 €. 01/2021 — 07/2021: daň z príjmu 0 €. 07/2021 — 12/2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.0−2 tis.020202024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok01/2021 — 07/2021Závierka v registri účtovných závierok07/2021 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,88 mil.540 tis.4,3 tis.0207
Výsledok hospodárenia−1,02 mil.−369,1 tis.−186,8 tis.26,6 tis.−160,8 tis.
Aktíva2,6 mil.1,2 mil.992,7 tis.1,03 mil.866 tis.
Vlastné imanie−2,72 mil.−3,09 mil.−3,27 mil.−3,25 mil.−3,41 mil.
Daň z príjmu0−1,7 tis.000
Zadlženosť204,4 %358,0 %429,9 %415,9 %493,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
207
Výsledok hospodárenia
−160,8 tis.
Aktíva
866 tis.
Vlastné imanie
−3,41 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
493,6 %

07/2021 — 12/2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
26,6 tis.
Aktíva
1,03 mil.
Vlastné imanie
−3,25 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
415,9 %

01/2021 — 07/2021

Tržby
4,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−186,8 tis.
Aktíva
992,7 tis.
Vlastné imanie
−3,27 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
429,9 %

2020

Tržby
540 tis.
Výsledok hospodárenia
−369,1 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
−3,09 mil.
Daň z príjmu
−1,7 tis.
Zadlženosť
358,0 %

2019

Tržby
1,88 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,02 mil.
Aktíva
2,6 mil.
Vlastné imanie
−2,72 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
204,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 26. 08. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 11. 08. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 29. 07. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 14. 07. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 29. 06. 2026

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 31. 10. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 28. 10. 2025

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 19. 12. 2024

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 25. 04. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 18. 04. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 04. 03. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 03. 01. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 21. 12. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 08. 12. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 08. 12. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 24. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 24. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 24. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 02. 10. 2023

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 10. 08. 2023

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API