Súhrn
- Vznik
- 28. 01. 199729 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 6 136 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EkoproTherm s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36169633
- daňové identifikačné číslo
- 2020050637
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Wuppertálska 1, 04023 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 01. 1997
- V registri
- 29 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 8972/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 967380
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 31. 01. 2009 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien | 31. 01. 2009 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 31. 01. 2009 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 31. 01. 2009 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrola | 31. 01. 2009 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 31. 01. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 31. 01. 2009 | — |
| vedenie účtovníctva | 31. 01. 2009 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 01. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 23. 02. 2022 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020050637 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prepadlo do straty −2 702 € a znížila tržby o ▼85 % na 6,1 tisíc eur.
Tržby
6 136 €
▼ 84,8 %Výsledok hospodárenia
−2 702 €
▼ 184,5 %Aktíva
131 102 €
▲ 1,2 %Vlastné imanie
97 302 €
▼ 2,7 %Zadlženosť
25,8 %
Hrubá marža
−44,0 %
Čistá marža
−44,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 133,5 tis. | 208,8 tis. | 251 tis. | 40,4 tis. | 6,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,3 tis. | 4,8 tis. | 6,5 tis. | 3,2 tis. | −2,7 tis. |
| Aktíva | 101,3 tis. | 106,3 tis. | 123,5 tis. | 129,6 tis. | 131,1 tis. |
| Vlastné imanie | 85,5 tis. | 90,3 tis. | 96,8 tis. | 100 tis. | 97,3 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 1,1 tis. | 1 tis. | 21 | 0 |
| Zadlženosť | 15,1 % | 14,5 % | 21,2 % | 22,5 % | 25,8 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 6,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 131,1 tis.
- Vlastné imanie
- 97,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 40,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 129,6 tis.
- Vlastné imanie
- 100 tis.
- Daň z príjmu
- 21
- Zadlženosť
- 22,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 251 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,5 tis.
- Aktíva
- 123,5 tis.
- Vlastné imanie
- 96,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 21,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 208,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 106,3 tis.
- Vlastné imanie
- 90,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 14,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 133,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 101,3 tis.
- Vlastné imanie
- 85,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 15,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.