Súhrn
- Vznik
- 04. 12. 199629 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 30 531 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DUBEX s.r.o. VRANOV
- identifikačné číslo organizácie
- 36168025
- daňové identifikačné číslo
- 2020966035
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020966035
- Sídlo
- Námestie Slobody 1237, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Vranov nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 12. 1996
- V registri
- 29 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 3463/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 667041
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok pre tieto stavby | 04. 12. 1996 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 04. 12. 1996 | — |
| - jednoduchá drevárska výroba | 04. 12. 1996 | — |
| - pomocné stavebné práce | 04. 12. 1996 | — |
| - obchodná činnosť: poľnohospodárske produkty, potraviny, mäso, ovocie, zelenina, al- koholické a nealkoholické nápoje, palivá, drevo, nerastné suroviny, stroje, strojné zariadenia, koža, kožiarske výrobky, železiarsky tovar, elektronika, obuv, textil, konfekcia, nábytok, bytový textil, sklo, porcelán, stavebný materiál, dopravné prostriedky, kancelárska a výpočtová technika, textilné stroje, domáce potreby | 04. 12. 1996 | — |
| zváračské práce | 11. 12. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020966035 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2020966035 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 20. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲49 % na 2 724 € a znížila tržby o ▼76 % na 30,5 tisíc eur.
Tržby
30 531 €
▼ 75,7 %Výsledok hospodárenia
2 724 €
▲ 48,6 %Aktíva
16 437 €
▼ 1,6 %Vlastné imanie
−2 966 €
▼ 2 501,8 %Zadlženosť
118,0 %
Hrubá marža
11,2 %
Čistá marža
8,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 125,7 tis. | 30,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | 0 | 1,8 tis. | 2,7 tis. |
| Aktíva | 0 | 0 | 0 | 16,7 tis. | 16,4 tis. |
| Vlastné imanie | −1,9 tis. | −1,9 tis. | −1,9 tis. | −114 | −3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 487 | 681 |
| Zadlženosť | — | — | — | 100,7 % | 118,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 30,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 16,4 tis.
- Vlastné imanie
- −3 tis.
- Daň z príjmu
- 681
- Zadlženosť
- 118,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 125,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 16,7 tis.
- Vlastné imanie
- −114
- Daň z príjmu
- 487
- Zadlženosť
- 100,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- −1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- −1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- −1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).