prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

J&S TRANS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36059536aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 04. 200323 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
9 290 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
J&S TRANS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36059536
daňové identifikačné číslo
2020066092
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bystrická 4, 96681 Žarnovica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 04. 2003
V registri
23 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 8286/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
421050
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti09. 04. 2003—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti09. 04. 2003—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti09. 04. 2003—
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 04. 2003—
- zemné, búračské a výkopové práce09. 04. 2003—
- nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 04. 2003—
- poradenská činnosť v oblasti obchodu a reklamy09. 04. 2003—
- faktoring a forfaiting09. 04. 2003—
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení09. 04. 2003—
- prenájom nehnuteľností, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom09. 04. 2003—
- zváračské práce09. 04. 2003—
- stolárstvo09. 04. 2003—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom03. 02. 2010—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu03. 02. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 01. 2016—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva08. 01. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby08. 01. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 01. 2016—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom08. 01. 2016—
prenájom hnuteľných vecí08. 01. 2016—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 106. 04. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020066092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020066092Obdobia daňových registráciíDIČ 2020066092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020066092Obdobia daňových registráciíDIČ 2020066092: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020066092
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202006609210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 prepadlo do straty −2 306 € a znížila tržby o ▼95 % na 9,3 tisíc eur.

Tržby

9 290 €

▼ 95,3 %

Výsledok hospodárenia

−2 306 €

▼ 117,3 %

Aktíva

52 037 €

▲ 2,3 %

Vlastné imanie

11 305 €

▼ 16,9 %

Zadlženosť

78,3 %

Hrubá marža

−14,5 %

Čistá marža

−24,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 973 €. 2016: tržby 196 868 €. 2017: tržby 9 290 €.200 tis.100 tis.00973196,9 tis.9,3 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 973 €. 2016: tržby 196 868 €. 2017: tržby 9 290 €.200 tis.100 tis.00973196,9 tis.9,3 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 973 €. 2016: tržby 196 868 €. 2017: tržby 9 290 €.200 tis.100 tis.097320152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −21 575 €. 2015: výsledok hospodárenia −16 735 €. 2016: výsledok hospodárenia 13 337 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 306 €.20 tis.0−25 tis.−21,6 tis.−16,7 tis.+13,3 tis.−2,3 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −21 575 €. 2015: výsledok hospodárenia −16 735 €. 2016: výsledok hospodárenia 13 337 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 306 €.20 tis.0−25 tis.−21,6 tis.−16,7 tis.+13,3 tis.−2,3 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −21 575 €. 2015: výsledok hospodárenia −16 735 €. 2016: výsledok hospodárenia 13 337 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 306 €.20 tis.0−25 tis.20152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 22 887 €, vlastné imanie 19 951 €. 2015: aktíva 1 629 €, vlastné imanie 274 €. 2016: aktíva 50 886 €, vlastné imanie 13 611 €. 2017: aktíva 52 037 €, vlastné imanie 11 305 €.100 tis.50 tis.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 22 887 €, vlastné imanie 19 951 €. 2015: aktíva 1 629 €, vlastné imanie 274 €. 2016: aktíva 50 886 €, vlastné imanie 13 611 €. 2017: aktíva 52 037 €, vlastné imanie 11 305 €.100 tis.50 tis.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 22 887 €, vlastné imanie 19 951 €. 2015: aktíva 1 629 €, vlastné imanie 274 €. 2016: aktíva 50 886 €, vlastné imanie 13 611 €. 2017: aktíva 52 037 €, vlastné imanie 11 305 €.100 tis.50 tis.02014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 128 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 654 €, finančné účty 105 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 167 €, finančné účty 462 €. 2016: dlhodobý majetok 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 357 €, finančné účty 37 947 €. 2017: dlhodobý majetok 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 447 €, finančné účty 37 008 €.100 tis.50 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 128 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 654 €, finančné účty 105 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 167 €, finančné účty 462 €. 2016: dlhodobý majetok 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 357 €, finančné účty 37 947 €. 2017: dlhodobý majetok 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 447 €, finančné účty 37 008 €.100 tis.50 tis.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 2 128 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 654 €, finančné účty 105 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 167 €, finančné účty 462 €. 2016: dlhodobý majetok 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 357 €, finančné účty 37 947 €. 2017: dlhodobý majetok 582 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 447 €, finančné účty 37 008 €.100 tis.50 tis.02014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 19 951 €, dlhodobé záväzky 1 861 €, krátkodobé záväzky 1 075 €. 2015: vlastné imanie 274 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 355 €. 2016: vlastné imanie 13 611 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 275 €. 2017: vlastné imanie 11 305 €, dlhodobé záväzky 139 €, krátkodobé záväzky 40 593 €.100 tis.50 tis.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 19 951 €, dlhodobé záväzky 1 861 €, krátkodobé záväzky 1 075 €. 2015: vlastné imanie 274 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 355 €. 2016: vlastné imanie 13 611 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 275 €. 2017: vlastné imanie 11 305 €, dlhodobé záväzky 139 €, krátkodobé záväzky 40 593 €.100 tis.50 tis.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 19 951 €, dlhodobé záväzky 1 861 €, krátkodobé záväzky 1 075 €. 2015: vlastné imanie 274 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 355 €. 2016: vlastné imanie 13 611 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 275 €. 2017: vlastné imanie 11 305 €, dlhodobé záväzky 139 €, krátkodobé záväzky 40 593 €.100 tis.50 tis.02014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 1 499 €. 2017: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.09609601,5 tis.9602014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 1 499 €. 2017: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.09609601,5 tis.9602014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 1 499 €. 2017: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.096096020152017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0973196,9 tis.9,3 tis.
Výsledok hospodárenia−21,6 tis.−16,7 tis.13,3 tis.−2,3 tis.
Aktíva22,9 tis.1,6 tis.50,9 tis.52 tis.
Vlastné imanie20 tis.27413,6 tis.11,3 tis.
Daň z príjmu9609601,5 tis.960
Zadlženosť12,8 %83,2 %73,3 %78,3 %

2017

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
52 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
78,3 %

2016

Tržby
196,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
50,9 tis.
Vlastné imanie
13,6 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
73,3 %

2015

Tržby
973
Výsledok hospodárenia
−16,7 tis.
Aktíva
1,6 tis.
Vlastné imanie
274
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
83,2 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−21,6 tis.
Aktíva
22,9 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
12,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API