prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

N A P R E S s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36058319zaniknutý 19. 01. 2023otvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 02. 200319 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
N A P R E S s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36058319
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ul. Hlavná 526, 99126 Nenince, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 02. 2003
Zánik
19. 01. 2023
V registri
19 rokov 11 mesiacov
Stav
zaniknutý 19. 01. 2023
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 8150/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
453970

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −168 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−168 €

▲ 98,3 %

Aktíva

−45 €

▼ 176,3 %

Vlastné imanie

−282 €

▼ 147,4 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 12 461 631 €. 2018: tržby 812 167 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.20 mil.10 mil.012,46 mil.812,2 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 12 461 631 €. 2018: tržby 812 167 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.20 mil.10 mil.012,46 mil.812,2 tis.00020172018201920202021Tržby2017: tržby 12 461 631 €. 2018: tržby 812 167 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.20 mil.10 mil.000201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 53 832 €. 2018: výsledok hospodárenia −46 807 €. 2019: výsledok hospodárenia −16 565 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 639 €. 2021: výsledok hospodárenia −168 €.100 tis.0−50 tis.+53,8 tis.−46,8 tis.−16,6 tis.−9,6 tis.−16820172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 53 832 €. 2018: výsledok hospodárenia −46 807 €. 2019: výsledok hospodárenia −16 565 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 639 €. 2021: výsledok hospodárenia −168 €.100 tis.0−50 tis.+53,8 tis.−46,8 tis.−16,6 tis.−9,6 tis.−16820172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 53 832 €. 2018: výsledok hospodárenia −46 807 €. 2019: výsledok hospodárenia −16 565 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 639 €. 2021: výsledok hospodárenia −168 €.100 tis.0−50 tis.−168201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 843 883 €, vlastné imanie 72 338 €. 2018: aktíva 183 127 €, vlastné imanie 25 531 €. 2019: aktíva 171 034 €, vlastné imanie 9 526 €. 2020: aktíva 59 €, vlastné imanie −114 €. 2021: aktíva −45 €, vlastné imanie −282 €.1 mil.0−50020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 843 883 €, vlastné imanie 72 338 €. 2018: aktíva 183 127 €, vlastné imanie 25 531 €. 2019: aktíva 171 034 €, vlastné imanie 9 526 €. 2020: aktíva 59 €, vlastné imanie −114 €. 2021: aktíva −45 €, vlastné imanie −282 €.1 mil.0−50020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 843 883 €, vlastné imanie 72 338 €. 2018: aktíva 183 127 €, vlastné imanie 25 531 €. 2019: aktíva 171 034 €, vlastné imanie 9 526 €. 2020: aktíva 59 €, vlastné imanie −114 €. 2021: aktíva −45 €, vlastné imanie −282 €.1 mil.0−50020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 42 544 €, zásoby 501 337 €, pohľadávky 217 522 €, finančné účty 57 378 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 389 €, finančné účty 20 738 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 170 796 €, finančné účty 238 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 €, finančné účty 3 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −57 €, finančné účty 12 €.1 mil.0−10020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 42 544 €, zásoby 501 337 €, pohľadávky 217 522 €, finančné účty 57 378 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 389 €, finančné účty 20 738 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 170 796 €, finančné účty 238 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 €, finančné účty 3 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −57 €, finančné účty 12 €.1 mil.0−10020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 42 544 €, zásoby 501 337 €, pohľadávky 217 522 €, finančné účty 57 378 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 389 €, finančné účty 20 738 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 170 796 €, finančné účty 238 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 €, finančné účty 3 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −57 €, finančné účty 12 €.1 mil.0−10020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 72 338 €, dlhodobé záväzky 32 446 €, krátkodobé záväzky 739 180 €. 2018: vlastné imanie 25 531 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 596 €. 2019: vlastné imanie 9 526 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 161 508 €. 2020: vlastné imanie −114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 173 €. 2021: vlastné imanie −282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €.1 mil.0−50020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 72 338 €, dlhodobé záväzky 32 446 €, krátkodobé záväzky 739 180 €. 2018: vlastné imanie 25 531 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 596 €. 2019: vlastné imanie 9 526 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 161 508 €. 2020: vlastné imanie −114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 173 €. 2021: vlastné imanie −282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €.1 mil.0−50020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 72 338 €, dlhodobé záväzky 32 446 €, krátkodobé záväzky 739 180 €. 2018: vlastné imanie 25 531 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 596 €. 2019: vlastné imanie 9 526 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 161 508 €. 2020: vlastné imanie −114 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 173 €. 2021: vlastné imanie −282 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 237 €.1 mil.0−50020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 15 698 €. 2018: daň z príjmu 727 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.015,7 tis.72700020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 15 698 €. 2018: daň z príjmu 727 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.015,7 tis.72700020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 15 698 €. 2018: daň z príjmu 727 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,46 mil.812,2 tis.000
Výsledok hospodárenia53,8 tis.−46,8 tis.−16,6 tis.−9,6 tis.−168
Aktíva843,9 tis.183,1 tis.171 tis.59−45
Vlastné imanie72,3 tis.25,5 tis.9,5 tis.−114−282
Daň z príjmu15,7 tis.727000
Zadlženosť91,4 %86,1 %94,4 %293,2 %—

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−168
Aktíva
−45
Vlastné imanie
−282
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−9,6 tis.
Aktíva
59
Vlastné imanie
−114
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
293,2 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−16,6 tis.
Aktíva
171 tis.
Vlastné imanie
9,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,4 %

2018

Tržby
812,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,8 tis.
Aktíva
183,1 tis.
Vlastné imanie
25,5 tis.
Daň z príjmu
727
Zadlženosť
86,1 %

2017

Tržby
12,46 mil.
Výsledok hospodárenia
53,8 tis.
Aktíva
843,9 tis.
Vlastné imanie
72,3 tis.
Daň z príjmu
15,7 tis.
Zadlženosť
91,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API