Súhrn
- Vznik
- 29. 11. 200223 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DT - BUGY, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36057282
- daňové identifikačné číslo
- 2020065322
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 74, 96621 Dolná Trnávka, Slovenská republika
- Územie
- Dolná Trnávkaokres Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 11. 2002
- V registri
- 23 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 8042/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 468175
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 28. 11. 2002 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 28. 11. 2002 | — |
| - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 28. 11. 2002 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 28. 11. 2002 | — |
| - podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 28. 11. 2002 | — |
| - cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 11. 2002 | — |
| - vnútroštátna osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča, s výnimkou vozidiel taxislužby | 28. 11. 2002 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov | 28. 11. 2002 | — |
| - reklamná činnosť | 28. 11. 2002 | — |
| - kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 28. 11. 2002 | — |
| - predaj motorových vozidiel | 28. 11. 2002 | — |
| - predaj ojazdených motorových vozidiel | 28. 11. 2002 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 28. 11. 2002 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 21. 11. 2008 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 15. 05. 2012 | — |
| vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy a vnútroštátnej nákladnej cestnej dopravy v celkovom počte : 1 (jedno) nákladné motorové vozidlo na neobmedzený počet prepravných výkonov | 15. 05. 2012 | — |
| vykonávanie medzinárodnej nepravidelnej autobusovej dopravy a vnútroštátnej nepravidelnej autobusovej dopravy v celkovom počte : 1 (jeden) autobus na neobmedzený počet prepravných výkonov | 15. 05. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020065322 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2013).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prehĺbila stratu na −1 391 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−1 391 €
▼ 65,2 %Aktíva
11 413 €
▼ 9,0 %Vlastné imanie
1 998 €
▼ 41,0 %Zadlženosť
82,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,8 tis. | 3,3 tis. | 133 | 133 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1,8 tis. | 5,4 tis. | −1,3 tis. | −842 | −1,4 tis. |
| Aktíva | 13,8 tis. | 14 tis. | 12,9 tis. | 12,5 tis. | 11,4 tis. |
| Vlastné imanie | 98 | 5,5 tis. | 4,2 tis. | 3,4 tis. | 2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 99,3 % | 60,9 % | 67,2 % | 73,0 % | 82,5 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 11,4 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 82,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 133
- Výsledok hospodárenia
- −842
- Aktíva
- 12,5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 133
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 12,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 67,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 14 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 60,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 2,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- 98
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.