prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LINIA TOUR, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36056090aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 09. 200224 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
14 400 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LINIA TOUR, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36056090
daňové identifikačné číslo
2021683840
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kálmana Mikszátha 268, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 09. 2002
V registri
24 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 7910/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
507632
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- podnikateľké poradenstvo v rozsahu voľných živností10. 09. 2002—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 09. 2002—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)10. 09. 2002—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti10. 09. 2002—
- čistenie odpadových vôd a likvidácia odpadov s výnimkou nebezpečných odpadov10. 09. 2002—
- faktoring a forfaiting10. 09. 2002—
- prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľných živností10. 09. 2002—
- kancelárske a sekretárske služby10. 09. 2002—
- upratovacie práce10. 09. 2002—
- prieskum trhu a verejnej mienky10. 09. 2002—
- reklamná činnosť v rozsahu voľných živností10. 09. 2002—
- vedenie účtovníctva10. 09. 2002—
- prenájom nehnuteľností10. 09. 2002—
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností10. 09. 2002—
- poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu10. 09. 2002—
- finančný a operatívny leasing10. 09. 2002—
- poskytovanie ubytovania v chatách, zruboch a domčekoch po triedu ***10. 09. 2002—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne09. 06. 2012—
donášková služba09. 06. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021683840: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021683840Obdobia daňových registráciíDIČ 2021683840: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021683840Obdobia daňových registráciíDIČ 2021683840: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021683840
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202168384010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼53 % na 711 € a tržby bez zmeny na 14,4 tisíc eur.

Tržby

14 400 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

711 €

▼ 53,4 %

Aktíva

58 822 €

▲ 3,1 %

Vlastné imanie

57 146 €

▲ 1,3 %

Zadlženosť

2,8 %

Hrubá marža

7,3 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 28 064 €. 2022: tržby 20 397 €. 2023: tržby 13 500 €. 2024: tržby 14 400 €. 2025: tržby 14 400 €.50 tis.25 tis.028,1 tis.20,4 tis.13,5 tis.14,4 tis.14,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 064 €. 2022: tržby 20 397 €. 2023: tržby 13 500 €. 2024: tržby 14 400 €. 2025: tržby 14 400 €.50 tis.25 tis.028,1 tis.20,4 tis.13,5 tis.14,4 tis.14,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 064 €. 2022: tržby 20 397 €. 2023: tržby 13 500 €. 2024: tržby 14 400 €. 2025: tržby 14 400 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 883 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 907 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 157 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 525 €. 2025: výsledok hospodárenia 711 €.10 tis.5 tis.0+5,9 tis.+3,9 tis.+1,2 tis.+1,5 tis.+71120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 883 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 907 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 157 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 525 €. 2025: výsledok hospodárenia 711 €.10 tis.5 tis.0+5,9 tis.+3,9 tis.+1,2 tis.+1,5 tis.+71120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 883 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 907 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 157 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 525 €. 2025: výsledok hospodárenia 711 €.10 tis.5 tis.0+711202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 530 €, vlastné imanie 50 177 €. 2022: aktíva 55 021 €, vlastné imanie 53 885 €. 2023: aktíva 55 256 €, vlastné imanie 54 911 €. 2024: aktíva 57 029 €, vlastné imanie 56 435 €. 2025: aktíva 58 822 €, vlastné imanie 57 146 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 530 €, vlastné imanie 50 177 €. 2022: aktíva 55 021 €, vlastné imanie 53 885 €. 2023: aktíva 55 256 €, vlastné imanie 54 911 €. 2024: aktíva 57 029 €, vlastné imanie 56 435 €. 2025: aktíva 58 822 €, vlastné imanie 57 146 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 530 €, vlastné imanie 50 177 €. 2022: aktíva 55 021 €, vlastné imanie 53 885 €. 2023: aktíva 55 256 €, vlastné imanie 54 911 €. 2024: aktíva 57 029 €, vlastné imanie 56 435 €. 2025: aktíva 58 822 €, vlastné imanie 57 146 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 908 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 32 122 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 54 671 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 52 756 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 55 829 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 57 622 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 908 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 32 122 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 54 671 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 52 756 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 55 829 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 57 622 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 908 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 32 122 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 350 €, finančné účty 54 671 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 52 756 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 55 829 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 57 622 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 50 177 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 353 €. 2022: vlastné imanie 53 885 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 136 €. 2023: vlastné imanie 54 911 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 €. 2024: vlastné imanie 56 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 594 €. 2025: vlastné imanie 57 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 676 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 50 177 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 353 €. 2022: vlastné imanie 53 885 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 136 €. 2023: vlastné imanie 54 911 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 €. 2024: vlastné imanie 56 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 594 €. 2025: vlastné imanie 57 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 676 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 50 177 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 353 €. 2022: vlastné imanie 53 885 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 136 €. 2023: vlastné imanie 54 911 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 345 €. 2024: vlastné imanie 56 435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 594 €. 2025: vlastné imanie 57 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 676 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 564 €. 2022: daň z príjmu 1 079 €. 2023: daň z príjmu 213 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.1,1 tis.21334034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 564 €. 2022: daň z príjmu 1 079 €. 2023: daň z príjmu 213 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.1,1 tis.21334034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 564 €. 2022: daň z príjmu 1 079 €. 2023: daň z príjmu 213 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0213340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28,1 tis.20,4 tis.13,5 tis.14,4 tis.14,4 tis.
Výsledok hospodárenia5,9 tis.3,9 tis.1,2 tis.1,5 tis.711
Aktíva77,5 tis.55 tis.55,3 tis.57 tis.58,8 tis.
Vlastné imanie50,2 tis.53,9 tis.54,9 tis.56,4 tis.57,1 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.1,1 tis.213340340
Zadlženosť35,3 %2,1 %0,6 %1,0 %2,8 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
14,4 tis.
Výsledok hospodárenia
711
Aktíva
58,8 tis.
Vlastné imanie
57,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
2,8 %

2024

Tržby
14,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
57 tis.
Vlastné imanie
56,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,0 %

2023

Tržby
13,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
55,3 tis.
Vlastné imanie
54,9 tis.
Daň z príjmu
213
Zadlženosť
0,6 %

2022

Tržby
20,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
55 tis.
Vlastné imanie
53,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
2,1 %

2021

Tržby
28,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
77,5 tis.
Vlastné imanie
50,2 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
35,3 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API