Súhrn
- Vznik
- 06. 02. 200224 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 36 900 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Atlas Futura Slovakia s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36052655
- daňové identifikačné číslo
- 2020089830
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020089830
- Sídlo
- Internátna 67, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 02. 2002
- V registri
- 24 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 7559/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 397315
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - služby colného deklaranta | 06. 02. 2002 | — |
| - poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu v colnom konaní | 06. 02. 2002 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti | 06. 02. 2002 | — |
| - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti | 06. 02. 2002 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 06. 02. 2002 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 06. 02. 2002 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 06. 02. 2002 | — |
| - nákladná cestná doprava | 06. 02. 2002 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 28. 05. 2024 | — |
| Kuriérske služby | 28. 05. 2024 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 05. 2024 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 05. 2024 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 05. 2024 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 05. 2024 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 28. 05. 2024 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 28. 05. 2024 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 28. 05. 2024 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 28. 05. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 28. 05. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020089830 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 03. 2002 |
| daňové identifikačné číslo | 2020089830 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −16 903 € a zvýšila tržby z nuly na 36,9 tisíc eur.
Tržby
36 900 €
Výsledok hospodárenia
−16 903 €
▼ 2 819,3 %Aktíva
26 892 €
▲ 2 200,4 %Vlastné imanie
−15 734 €
▼ 1 445,9 %Zadlženosť
158,5 %
Hrubá marža
−44,9 %
Čistá marža
−45,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,1 tis. | 10,6 tis. | 100,9 tis. | 0 | 36,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 307 | 781 | 315 | −579 | −16,9 tis. |
| Aktíva | 9,4 tis. | 10,6 tis. | 7,6 tis. | 1,2 tis. | 26,9 tis. |
| Vlastné imanie | 652 | 1,4 tis. | 1,7 tis. | 1,2 tis. | −15,7 tis. |
| Daň z príjmu | 54 | 138 | 85 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 93,1 % | 86,4 % | 76,9 % | 0,0 % | 158,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 36,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,9 tis.
- Aktíva
- 26,9 tis.
- Vlastné imanie
- −15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 158,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −579
- Aktíva
- 1,2 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 100,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 315
- Aktíva
- 7,6 tis.
- Vlastné imanie
- 1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 85
- Zadlženosť
- 76,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 10,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 781
- Aktíva
- 10,6 tis.
- Vlastné imanie
- 1,4 tis.
- Daň z príjmu
- 138
- Zadlženosť
- 86,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 10,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 307
- Aktíva
- 9,4 tis.
- Vlastné imanie
- 652
- Daň z príjmu
- 54
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).