Súhrn
- Vznik
- 18. 06. 200125 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 33 307 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CND TVRDOŠINSKÝ, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36048950
- daňové identifikačné číslo
- 2020071658
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020071658
- Sídlo
- Starohorská cesta 1701/3, 96301 Krupina, Slovenská republika
- Územie
- Krupinaokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 06. 2001
- V registri
- 25 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 7174/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 453456
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - údržba a oprava dvojstopých motorových vozidiel | 18. 06. 2001 | — |
| - údržba a oprava poľnohospodárskych strojov a zariadení | 18. 06. 2001 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ | 18. 06. 2001 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností | 18. 06. 2001 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby | 18. 06. 2001 | — |
| - prenájom motorových vozidiel, poľnohospodárskych strojov a zariadení | 18. 06. 2001 | — |
| - prevádzkovanie garáží a odstavných plôch pre viac ako 5 vozidiel | 18. 06. 2001 | — |
| - prípravné práce pred zahájením stavby a prípravné práce po skončení stavby v rozsahu voľných živností | 18. 06. 2001 | — |
| - služby v poľnohospodárskej činnosti - obrábanie pôdy, orba, sejba, kosba, zber a odvoz objemových krmovín, zber a odvoz obilnín a olejnín | 18. 06. 2001 | — |
| - búracie a zemné práce | 18. 06. 2001 | — |
| - letná a zimná údržba komunikácií storjmi a zariadeniami slúžiacimi k danej výrobe v rozsahu voľných živností | 18. 06. 2001 | — |
| - zváračské práce | 18. 06. 2001 | — |
| - predaj nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov na priamu konzumáciu | 18. 06. 2001 | — |
| - predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál k priamej konzumácii do 8 miest | 18. 06. 2001 | — |
| - prekladištia nákladov: skladovanie | 18. 06. 2001 | — |
| - výroba píliarska a impregnácia dreva | 18. 06. 2001 | — |
| - turistické nocľahárne a chaty po triedu * * * | 18. 06. 2001 | — |
| - spracovanie ovocia, zeleniny a zemiakov | 18. 06. 2001 | — |
| - inzertná služba spojená s propagáciou a reklamou | 18. 06. 2001 | — |
| - iné činnosti vzťahujúce sa k počítaču - počítačová grafika | 18. 06. 2001 | — |
| - cestná nákladná doprava | 18. 06. 2001 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 23. 07. 2008 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 04. 10. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020071658 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020071658 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2014 (rok porušenia 2012).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 05. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −10 425 € a znížila tržby o ▼59 % na 33,3 tisíc eur.
Tržby
33 307 €
▼ 59,4 %Výsledok hospodárenia
−10 425 €
▼ 11,1 %Aktíva
14 253 €
▼ 32,2 %Vlastné imanie
−70 846 €
▼ 17,3 %Zadlženosť
597,1 %
Hrubá marža
−30,3 %
Čistá marža
−31,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 107,9 tis. | 88 tis. | 75,5 tis. | 82 tis. | 33,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 12,5 tis. | 24,6 tis. | −33 tis. | −9,4 tis. | −10,4 tis. |
| Aktíva | −3,9 tis. | 16,1 tis. | 14,6 tis. | 21 tis. | 14,3 tis. |
| Vlastné imanie | −45,2 tis. | −20,6 tis. | −51,7 tis. | −60,4 tis. | −70,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,6 tis. | 0 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | — | 227,7 % | 453,2 % | 387,6 % | 597,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 33,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,4 tis.
- Aktíva
- 14,3 tis.
- Vlastné imanie
- −70,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 597,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 82 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,4 tis.
- Aktíva
- 21 tis.
- Vlastné imanie
- −60,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 387,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 75,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −33 tis.
- Aktíva
- 14,6 tis.
- Vlastné imanie
- −51,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 453,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 88 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,6 tis.
- Aktíva
- 16,1 tis.
- Vlastné imanie
- −20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 227,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 107,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,5 tis.
- Aktíva
- −3,9 tis.
- Vlastné imanie
- −45,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.