Súhrn
- Vznik
- 21. 11. 200025 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 16 000 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ECO COMP s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36044873
- daňové identifikačné číslo
- 2020088752
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Tulská 33/5340, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 11. 2000
- V registri
- 25 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 6760/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 416639
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 21. 11. 2000 | — |
| - technické poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky | 21. 11. 2000 | — |
| - sadzba a zhotovovanie tlačiarenských predlôh pomocou výpočtovej techniky | 21. 11. 2000 | — |
| - prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane počítačov | 21. 11. 2000 | — |
| - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností | 21. 11. 2000 | — |
| - vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 21. 11. 2000 | — |
| - organizovanie seminárov a kultúrno-vzdelávacích podujatí | 21. 11. 2000 | — |
| - inžinierska činnosť v stavebníctve: | 21. 11. 2000 | — |
| * zabezpečovanie vyjadrení, rozhodnutí a ostatných podkladov pre vydávanie územných rozhodnutí a stavebných povolení | 21. 11. 2000 | — |
| - vypracovávanie krajinno-ekologických koncepcií, štúdií a prognóz vplyvov technických zámerov na prírodné prostredie | 21. 11. 2000 | — |
| - spracovanie dokumentácie v oblasti ochrany prírody | 21. 11. 2000 | — |
| - sadové úpravy | 21. 11. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 21. 11. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 21. 11. 2000 | — |
| - poskytovanie služieb prostredníctvom internetu | 07. 07. 2003 | — |
| - kompletizácia výpočtovej techniky z dodaných komponentov | 07. 07. 2003 | — |
| - vedenie účtovníctva | 03. 11. 2004 | — |
| - organizovanie kurzov a prednášok zameraných na podnikateľské aktivity | 03. 11. 2004 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 03. 11. 2004 | — |
| - upratovacie práce | 03. 11. 2004 | — |
| - prenájom športových potrieb | 03. 11. 2004 | — |
| - prenájom spoločenských odevov | 03. 11. 2004 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 27. 10. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020088752 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 16. 09. 2016 (rok porušenia 2014).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲127 % na 4 550 € a znížila tržby o ▼57 % na 16 tisíc eur.
Tržby
16 000 €
▼ 56,9 %Výsledok hospodárenia
4 550 €
▲ 126,9 %Aktíva
21 665 €
▲ 131,1 %Vlastné imanie
11 189 €
▲ 59,7 %Zadlženosť
48,4 %
Hrubá marža
28,4 %
Čistá marža
28,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 10,8 tis. | 37,2 tis. | 16 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,2 tis. | 2 tis. | 4,5 tis. |
| Aktíva | 6,8 tis. | 9,4 tis. | 21,7 tis. |
| Vlastné imanie | 6,2 tis. | 7 tis. | 11,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 8,9 % | 25,3 % | 48,4 % |
2025
- Tržby
- 16 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 21,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 48,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 37,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 9,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 10,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 6,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 8,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.