Súhrn
- Vznik
- 31. 10. 200026 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 128 246 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BBtech s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36044466
- daňové identifikačné číslo
- 2020094362
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Nové Mestookres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 10. 2000
- V registri
- 26 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 187700/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 431863
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky | 31. 10. 2000 | — |
| - montáž a opravy kancelárskej, výpočtovej a reprodukčnej techniky | 31. 10. 2000 | — |
| - elektroinštalatérstvo | 31. 10. 2000 | — |
| - automatizované spracovanie dát | 31. 10. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 31. 10. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 31. 10. 2000 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 31. 10. 2000 | — |
| - kopírovacie služby | 31. 10. 2000 | — |
| - poskytovanie služieb videokamerou | 31. 10. 2000 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 31. 10. 2000 | — |
| - vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 31. 10. 2000 | — |
| - prenájom hnuteľných vecí | 31. 10. 2000 | — |
| - technické poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky | 31. 10. 2000 | — |
| - cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná doprava | 29. 11. 2002 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 05. 08. 2021 do 31. 03. 2025 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- P M LEGAL s. r. o. · od 05. 08. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020094362 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼26 % na 11 335 € a znížila tržby o ▼22 % na 128,2 tisíc eur.
Tržby
128 246 €
▼ 22,2 %Výsledok hospodárenia
11 335 €
▼ 25,7 %Aktíva
63 330 €
▼ 15,6 %Vlastné imanie
34 133 €
▼ 17,9 %Zadlženosť
46,1 %
Hrubá marža
11,3 %
Čistá marža
8,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 313,3 tis. | 310,8 tis. | 257,6 tis. | 164,9 tis. | 128,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 69,1 tis. | 31,3 tis. | 29 tis. | 15,2 tis. | 11,3 tis. |
| Aktíva | 106,9 tis. | 114,4 tis. | 114,1 tis. | 75 tis. | 63,3 tis. |
| Vlastné imanie | 76,6 tis. | 38,9 tis. | 36,6 tis. | 41,6 tis. | 34,1 tis. |
| Daň z príjmu | 18,6 tis. | 8,5 tis. | 7,8 tis. | 4,2 tis. | 3,1 tis. |
| Zadlženosť | 28,3 % | 66,0 % | 67,9 % | 44,5 % | 46,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 128,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 63,3 tis.
- Vlastné imanie
- 34,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 46,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 164,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,2 tis.
- Aktíva
- 75 tis.
- Vlastné imanie
- 41,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 44,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 257,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29 tis.
- Aktíva
- 114,1 tis.
- Vlastné imanie
- 36,6 tis.
- Daň z príjmu
- 7,8 tis.
- Zadlženosť
- 67,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 310,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,3 tis.
- Aktíva
- 114,4 tis.
- Vlastné imanie
- 38,9 tis.
- Daň z príjmu
- 8,5 tis.
- Zadlženosť
- 66,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 313,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 69,1 tis.
- Aktíva
- 106,9 tis.
- Vlastné imanie
- 76,6 tis.
- Daň z príjmu
- 18,6 tis.
- Zadlženosť
- 28,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.