prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Pekáreň ALFEX, spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 36044041aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 200026 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pekáreň ALFEX, spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
36044041
daňové identifikačné číslo
2021521458
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Muránska cesta 11, 98061 Tisovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 2000
V registri
26 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 6675/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
491110
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti02. 10. 2000—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti02. 10. 2000—
- sprostredkovanie obchodu a služieb02. 10. 2000—
- pohostinská činnosť /bez ubytovacích zariadení/02. 10. 2000—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021521458: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021521458Obdobia daňových registráciíDIČ 2021521458: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021521458Obdobia daňových registráciíDIČ 2021521458: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021521458
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202152145810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −496 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−496 €

▼ 41,7 %

Aktíva

86 057 €

▼ 0,2 %

Vlastné imanie

73 205 €

▼ 0,2 %

Zadlženosť

14,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 402 171 €. 2022: tržby 338 428 €. 2023: tržby 120 823 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0402,2 tis.338,4 tis.120,8 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 402 171 €. 2022: tržby 338 428 €. 2023: tržby 120 823 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0402,2 tis.338,4 tis.120,8 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 402 171 €. 2022: tržby 338 428 €. 2023: tržby 120 823 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 388 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 621 €. 2023: výsledok hospodárenia 91 141 €. 2024: výsledok hospodárenia −350 €. 2025: výsledok hospodárenia −496 €.100 tis.0−25 tis.−23,4 tis.−17,6 tis.+91,1 tis.−350−49620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 388 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 621 €. 2023: výsledok hospodárenia 91 141 €. 2024: výsledok hospodárenia −350 €. 2025: výsledok hospodárenia −496 €.100 tis.0−25 tis.−23,4 tis.−17,6 tis.+91,1 tis.−350−49620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −23 388 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 621 €. 2023: výsledok hospodárenia 91 141 €. 2024: výsledok hospodárenia −350 €. 2025: výsledok hospodárenia −496 €.100 tis.0−25 tis.−496202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 138 600 €, vlastné imanie 181 €. 2022: aktíva 116 627 €, vlastné imanie −17 440 €. 2023: aktíva 123 255 €, vlastné imanie 73 701 €. 2024: aktíva 86 203 €, vlastné imanie 73 351 €. 2025: aktíva 86 057 €, vlastné imanie 73 205 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 138 600 €, vlastné imanie 181 €. 2022: aktíva 116 627 €, vlastné imanie −17 440 €. 2023: aktíva 123 255 €, vlastné imanie 73 701 €. 2024: aktíva 86 203 €, vlastné imanie 73 351 €. 2025: aktíva 86 057 €, vlastné imanie 73 205 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 138 600 €, vlastné imanie 181 €. 2022: aktíva 116 627 €, vlastné imanie −17 440 €. 2023: aktíva 123 255 €, vlastné imanie 73 701 €. 2024: aktíva 86 203 €, vlastné imanie 73 351 €. 2025: aktíva 86 057 €, vlastné imanie 73 205 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 715 €, zásoby 8 124 €, pohľadávky 11 038 €, finančné účty 62 474 €. 2022: dlhodobý majetok 52 360 €, zásoby 3 187 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 60 831 €. 2023: dlhodobý majetok 48 633 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 38 017 €. 2024: dlhodobý majetok 48 623 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 975 €. 2025: dlhodobý majetok 48 623 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 829 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 715 €, zásoby 8 124 €, pohľadávky 11 038 €, finančné účty 62 474 €. 2022: dlhodobý majetok 52 360 €, zásoby 3 187 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 60 831 €. 2023: dlhodobý majetok 48 633 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 38 017 €. 2024: dlhodobý majetok 48 623 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 975 €. 2025: dlhodobý majetok 48 623 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 829 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 715 €, zásoby 8 124 €, pohľadávky 11 038 €, finančné účty 62 474 €. 2022: dlhodobý majetok 52 360 €, zásoby 3 187 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 60 831 €. 2023: dlhodobý majetok 48 633 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 38 017 €. 2024: dlhodobý majetok 48 623 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 975 €. 2025: dlhodobý majetok 48 623 €, zásoby 422 €, pohľadávky 36 183 €, finančné účty 829 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 181 €, dlhodobé záväzky 109 323 €, krátkodobé záväzky 29 096 €. 2022: vlastné imanie −17 440 €, dlhodobé záväzky 105 301 €, krátkodobé záväzky 28 766 €. 2023: vlastné imanie 73 701 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 44 834 €. 2024: vlastné imanie 73 351 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 8 132 €. 2025: vlastné imanie 73 205 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 8 132 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 181 €, dlhodobé záväzky 109 323 €, krátkodobé záväzky 29 096 €. 2022: vlastné imanie −17 440 €, dlhodobé záväzky 105 301 €, krátkodobé záväzky 28 766 €. 2023: vlastné imanie 73 701 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 44 834 €. 2024: vlastné imanie 73 351 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 8 132 €. 2025: vlastné imanie 73 205 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 8 132 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 181 €, dlhodobé záväzky 109 323 €, krátkodobé záväzky 29 096 €. 2022: vlastné imanie −17 440 €, dlhodobé záväzky 105 301 €, krátkodobé záväzky 28 766 €. 2023: vlastné imanie 73 701 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 44 834 €. 2024: vlastné imanie 73 351 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 8 132 €. 2025: vlastné imanie 73 205 €, dlhodobé záväzky 4 720 €, krátkodobé záväzky 8 132 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 12 501 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.00012,5 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 12 501 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.00012,5 tis.34034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 12 501 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby402,2 tis.338,4 tis.120,8 tis.00
Výsledok hospodárenia−23,4 tis.−17,6 tis.91,1 tis.−350−496
Aktíva138,6 tis.116,6 tis.123,3 tis.86,2 tis.86,1 tis.
Vlastné imanie181−17,4 tis.73,7 tis.73,4 tis.73,2 tis.
Daň z príjmu0012,5 tis.340340
Zadlženosť99,9 %115,0 %40,2 %14,9 %14,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−496
Aktíva
86,1 tis.
Vlastné imanie
73,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
14,9 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−350
Aktíva
86,2 tis.
Vlastné imanie
73,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
14,9 %

2023

Tržby
120,8 tis.
Výsledok hospodárenia
91,1 tis.
Aktíva
123,3 tis.
Vlastné imanie
73,7 tis.
Daň z príjmu
12,5 tis.
Zadlženosť
40,2 %

2022

Tržby
338,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,6 tis.
Aktíva
116,6 tis.
Vlastné imanie
−17,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
115,0 %

2021

Tržby
402,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,4 tis.
Aktíva
138,6 tis.
Vlastné imanie
181
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API