prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

KLIMASTAV SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36043699aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 09. 200026 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
670 755 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KLIMASTAV SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36043699
daňové identifikačné číslo
2020069238
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Námestie SNP 26A, 960 01 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 09. 2000
V registri
26 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 6643/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
400031
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnsotí14. 09. 2000—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností14. 09. 2000—
- kúpa a predaj vzduchotechnických a strojárenských zariadení14. 09. 2000—
- rozpočtovanie, fakturácia a kalkulácie stavieb14. 09. 2000—
- montáž a úrdžba vzduchotechnických a klimatizačných zariadení bez zásahu do elektrických častí25. 11. 2004—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 22. 06. 2018 do 06. 07. 2026 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
JUDr. Zuzana Oravcová, advokát · od 22. 06. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020069238: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020069238Obdobia daňových registráciíDIČ 2020069238: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020069238Obdobia daňových registráciíDIČ 2020069238: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020069238
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202006923810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −2 374 € a znížila tržby o ▼57 % na 670,8 tisíc eur.

Tržby

670 755 €

▼ 56,7 %

Výsledok hospodárenia

−2 374 €

▼ 102,3 %

Aktíva

587 408 €

▼ 0,2 %

Vlastné imanie

331 442 €

▼ 0,8 %

Zadlženosť

43,6 %

Hrubá marža

−0,3 %

Čistá marža

−0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 227 330 €. 2020: tržby 825 996 €. 2021: tržby 1 106 322 €. 2022: tržby 1 549 356 €. 2023: tržby 670 755 €.2 mil.1 mil.01,23 mil.826 tis.1,11 mil.1,55 mil.670,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 227 330 €. 2020: tržby 825 996 €. 2021: tržby 1 106 322 €. 2022: tržby 1 549 356 €. 2023: tržby 670 755 €.2 mil.1 mil.01,23 mil.826 tis.1,11 mil.1,55 mil.670,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 227 330 €. 2020: tržby 825 996 €. 2021: tržby 1 106 322 €. 2022: tržby 1 549 356 €. 2023: tržby 670 755 €.2 mil.1 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 116 816 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 206 €. 2021: výsledok hospodárenia 28 378 €. 2022: výsledok hospodárenia 101 054 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 374 €.200 tis.0−2,5 tis.+116,8 tis.+12,2 tis.+28,4 tis.+101,1 tis.−2,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 116 816 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 206 €. 2021: výsledok hospodárenia 28 378 €. 2022: výsledok hospodárenia 101 054 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 374 €.200 tis.0−2,5 tis.+28,4 tis.−2,4 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 116 816 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 206 €. 2021: výsledok hospodárenia 28 378 €. 2022: výsledok hospodárenia 101 054 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 374 €.200 tis.0−2,5 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 520 274 €, vlastné imanie 324 496 €. 2020: aktíva 449 515 €, vlastné imanie 274 041 €. 2021: aktíva 523 570 €, vlastné imanie 246 116 €. 2022: aktíva 588 663 €, vlastné imanie 333 970 €. 2023: aktíva 587 408 €, vlastné imanie 331 442 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 520 274 €, vlastné imanie 324 496 €. 2020: aktíva 449 515 €, vlastné imanie 274 041 €. 2021: aktíva 523 570 €, vlastné imanie 246 116 €. 2022: aktíva 588 663 €, vlastné imanie 333 970 €. 2023: aktíva 587 408 €, vlastné imanie 331 442 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 520 274 €, vlastné imanie 324 496 €. 2020: aktíva 449 515 €, vlastné imanie 274 041 €. 2021: aktíva 523 570 €, vlastné imanie 246 116 €. 2022: aktíva 588 663 €, vlastné imanie 333 970 €. 2023: aktíva 587 408 €, vlastné imanie 331 442 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 63 702 €, zásoby 57 656 €, pohľadávky 281 345 €, finančné účty 116 873 €. 2020: dlhodobý majetok 44 235 €, zásoby 58 175 €, pohľadávky 257 672 €, finančné účty 89 433 €. 2021: dlhodobý majetok 28 658 €, zásoby 73 110 €, pohľadávky 383 511 €, finančné účty 24 071 €. 2022: dlhodobý majetok 21 378 €, zásoby 150 078 €, pohľadávky 400 602 €, finančné účty 16 605 €. 2023: dlhodobý majetok 21 379 €, zásoby 21 263 €, pohľadávky 454 113 €, finančné účty 90 653 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 63 702 €, zásoby 57 656 €, pohľadávky 281 345 €, finančné účty 116 873 €. 2020: dlhodobý majetok 44 235 €, zásoby 58 175 €, pohľadávky 257 672 €, finančné účty 89 433 €. 2021: dlhodobý majetok 28 658 €, zásoby 73 110 €, pohľadávky 383 511 €, finančné účty 24 071 €. 2022: dlhodobý majetok 21 378 €, zásoby 150 078 €, pohľadávky 400 602 €, finančné účty 16 605 €. 2023: dlhodobý majetok 21 379 €, zásoby 21 263 €, pohľadávky 454 113 €, finančné účty 90 653 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 63 702 €, zásoby 57 656 €, pohľadávky 281 345 €, finančné účty 116 873 €. 2020: dlhodobý majetok 44 235 €, zásoby 58 175 €, pohľadávky 257 672 €, finančné účty 89 433 €. 2021: dlhodobý majetok 28 658 €, zásoby 73 110 €, pohľadávky 383 511 €, finančné účty 24 071 €. 2022: dlhodobý majetok 21 378 €, zásoby 150 078 €, pohľadávky 400 602 €, finančné účty 16 605 €. 2023: dlhodobý majetok 21 379 €, zásoby 21 263 €, pohľadávky 454 113 €, finančné účty 90 653 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 324 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 195 778 €. 2020: vlastné imanie 274 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 175 474 €. 2021: vlastné imanie 246 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 277 454 €. 2022: vlastné imanie 333 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 254 693 €. 2023: vlastné imanie 331 442 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 255 966 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 324 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 195 778 €. 2020: vlastné imanie 274 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 175 474 €. 2021: vlastné imanie 246 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 277 454 €. 2022: vlastné imanie 333 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 254 693 €. 2023: vlastné imanie 331 442 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 255 966 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 324 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 195 778 €. 2020: vlastné imanie 274 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 175 474 €. 2021: vlastné imanie 246 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 277 454 €. 2022: vlastné imanie 333 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 254 693 €. 2023: vlastné imanie 331 442 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 255 966 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 617 €. 2021: daň z príjmu 12 493 €. 2022: daň z príjmu 28 673 €. 2023: daň z príjmu 224 €.50 tis.25 tis.004,6 tis.12,5 tis.28,7 tis.22420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 617 €. 2021: daň z príjmu 12 493 €. 2022: daň z príjmu 28 673 €. 2023: daň z príjmu 224 €.50 tis.25 tis.004,6 tis.12,5 tis.28,7 tis.22420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 4 617 €. 2021: daň z príjmu 12 493 €. 2022: daň z príjmu 28 673 €. 2023: daň z príjmu 224 €.50 tis.25 tis.00224201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,23 mil.826 tis.1,11 mil.1,55 mil.670,8 tis.
Výsledok hospodárenia116,8 tis.12,2 tis.28,4 tis.101,1 tis.−2,4 tis.
Aktíva520,3 tis.449,5 tis.523,6 tis.588,7 tis.587,4 tis.
Vlastné imanie324,5 tis.274 tis.246,1 tis.334 tis.331,4 tis.
Daň z príjmu04,6 tis.12,5 tis.28,7 tis.224
Zadlženosť37,6 %39,0 %53,0 %43,3 %43,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
670,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
587,4 tis.
Vlastné imanie
331,4 tis.
Daň z príjmu
224
Zadlženosť
43,6 %

2022

Tržby
1,55 mil.
Výsledok hospodárenia
101,1 tis.
Aktíva
588,7 tis.
Vlastné imanie
334 tis.
Daň z príjmu
28,7 tis.
Zadlženosť
43,3 %

2021

Tržby
1,11 mil.
Výsledok hospodárenia
28,4 tis.
Aktíva
523,6 tis.
Vlastné imanie
246,1 tis.
Daň z príjmu
12,5 tis.
Zadlženosť
53,0 %

2020

Tržby
826 tis.
Výsledok hospodárenia
12,2 tis.
Aktíva
449,5 tis.
Vlastné imanie
274 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
39,0 %

2019

Tržby
1,23 mil.
Výsledok hospodárenia
116,8 tis.
Aktíva
520,3 tis.
Vlastné imanie
324,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
37,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API