Súhrn
- Vznik
- 23. 11. 199926 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 95 197 €12/2024 — 11/2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Šachtičky, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 36038610
- daňové identifikačné číslo
- 2020093405
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020093405
- Sídlo
- Rovná 21, 94656 Dulovce, Slovenská republika
- Územie
- Dulovceokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 23. 11. 1999
- V registri
- 26 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sa, vložka č. 10507/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 593353
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - projektovanie stavieb - pozemné stavby | 23. 11. 1999 | — |
| - geodetické a kartografické práce | 23. 11. 1999 | — |
| - výkon špecializovanej činnosti v oblasti telovýchovy a športu: tréner lyžovania | 23. 11. 1999 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 23. 11. 1999 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 23. 11. 1999 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 23. 11. 1999 | — |
| - reklamná činnosť | 23. 11. 1999 | — |
| - organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí | 23. 11. 1999 | — |
| - prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 11. 1999 | — |
| - poradenská činnosť v oblasti reklamy | 23. 11. 1999 | — |
| - organizovanie obchodnopredajných výstav, trhov a prehliadok | 23. 11. 1999 | — |
| - faktoring | 23. 11. 1999 | — |
| - forfaiting | 23. 11. 1999 | — |
| - reprografické práce | 23. 11. 1999 | — |
| - poskytovanie inzercie | 23. 11. 1999 | — |
| - organizovanie školení a seminárov | 23. 11. 1999 | — |
| - prevádzkovanie vlekov | 23. 11. 1999 | — |
| - oprava, servis a požičiavanie lyží | 23. 11. 1999 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 11. 11. 2021
- Oprávnená osoba
- KASALOVÁ LEGAL s. r. o. · od 11. 11. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020093405 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 22. 03. 2000 |
| daňové identifikačné číslo | 2020093405 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 12/2024 — 11/2025 prehĺbila stratu na −290 601 € a zvýšila tržby o ▲36 % na 95,2 tisíc eur.
Tržby
95 197 €
▲ 36,0 %Výsledok hospodárenia
−290 601 €
▼ 75,4 %Aktíva
467 538 €
▲ 72,9 %Vlastné imanie
−465 896 €
▼ 165,8 %Zadlženosť
199,6 %
Hrubá marža
−304,3 %
Čistá marža
−305,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2020 — 11/2021Závierka v registri účtovných závierok | 12/2021 — 11/2022Závierka v registri účtovných závierok | 12/2022 — 11/2023Závierka v registri účtovných závierok | 12/2023 — 11/2024Závierka v registri účtovných závierok | 12/2024 — 11/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32,4 tis. | 170,7 tis. | 201,4 tis. | 70 tis. | 95,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −28,2 tis. | −6,8 tis. | −7,9 tis. | −165,7 tis. | −290,6 tis. |
| Aktíva | 256,6 tis. | 236,3 tis. | 228,8 tis. | 270,4 tis. | 467,5 tis. |
| Vlastné imanie | 5,7 tis. | −3,3 tis. | −11,3 tis. | −175,3 tis. | −465,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 960 |
| Zadlženosť | 97,8 % | 101,4 % | 104,9 % | 164,8 % | 199,6 % |
aj 01/2014 — 11/2014–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard
12/2024 — 11/2025
- Tržby
- 95,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −290,6 tis.
- Aktíva
- 467,5 tis.
- Vlastné imanie
- −465,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 199,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2023 — 11/2024
- Tržby
- 70 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −165,7 tis.
- Aktíva
- 270,4 tis.
- Vlastné imanie
- −175,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 164,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2022 — 11/2023
- Tržby
- 201,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,9 tis.
- Aktíva
- 228,8 tis.
- Vlastné imanie
- −11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2021 — 11/2022
- Tržby
- 170,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 236,3 tis.
- Vlastné imanie
- −3,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2020 — 11/2021
- Tržby
- 32,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,2 tis.
- Aktíva
- 256,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 01/2014 — 11/2014–12/2019 — 11/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.