prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

NATURAL LIFE Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36036692aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 07. 199927 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
287 842 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NATURAL LIFE Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36036692
daňové identifikačné číslo
2020087861
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020087861
Sídlo
Rudohorská 33, 974 11 Banská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 07. 1999
V registri
27 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 5975/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
405469
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom13. 07. 1999—
- automatizované spracovanie dát13. 07. 1999—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti13. 07. 1999—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti13. 07. 1999—
- sprostredkovanie obchodu a služieb13. 07. 1999—
- organizovanie kurzov a školení13. 07. 1999—
- príprava podkladov pre tlač počítačovou technikou13. 07. 1999—
- prenájom strojov a zariadení13. 07. 1999—
- technické poradenstvo a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky13. 07. 1999—
- kopírovacie a rozmnožovacie služby13. 07. 1999—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom29. 03. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 03. 2014—
Čistiace a upratovacie služby29. 03. 2014—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 03. 2014—
Donášková služba29. 03. 2014—
Kuriérske služby29. 03. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 03. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 03. 2014—
Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami29. 03. 2014—
Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb29. 03. 2014—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 03. 2014—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla29. 03. 2014—
Poskytovanie služieb informátora29. 03. 2014—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť29. 03. 2014—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 03. 2014—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 03. 2014—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení29. 03. 2014—
Prevádzkovanie výdajne stravy29. 03. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky29. 03. 2014—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 03. 2014—
Reklamné a marketingové služby29. 03. 2014—
Skladovanie29. 03. 2014—
Služby požičovní29. 03. 2014—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny29. 03. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby29. 03. 2014—
Sťahovacie služby29. 03. 2014—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 03. 2014—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok29. 03. 2014—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla29. 03. 2014—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 03. 2014—
Vedenie účtovníctva29. 03. 2014—
Vydavateľská činnosť29. 03. 2014—
Výroba nápojov29. 03. 2014—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied29. 03. 2014—
Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied29. 03. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 09. 12. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020087861: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020087861: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020087861IČ DPH SK2020087861Obdobia daňových registráciíDIČ 2020087861: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020087861: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020087861IČ DPH SK2020087861Obdobia daňových registráciíDIČ 2020087861: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020087861: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020087861IČ DPH SK2020087861
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202008786111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 11. 1999
daňové identifikačné číslo202008786110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼58 % na 2 971 € a znížila tržby o ▼32 % na 287,8 tisíc eur.

Tržby

287 842 €

▼ 32,4 %

Výsledok hospodárenia

2 971 €

▼ 58,2 %

Aktíva

258 464 €

▲ 113,9 %

Vlastné imanie

23 984 €

▲ 14,1 %

Zadlženosť

90,7 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 111 970 €. 2022: tržby 105 796 €. 2023: tržby 236 086 €. 2024: tržby 425 627 €. 2025: tržby 287 842 €.500 tis.250 tis.0112 tis.105,8 tis.236,1 tis.425,6 tis.287,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 111 970 €. 2022: tržby 105 796 €. 2023: tržby 236 086 €. 2024: tržby 425 627 €. 2025: tržby 287 842 €.500 tis.250 tis.0112 tis.105,8 tis.236,1 tis.425,6 tis.287,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 111 970 €. 2022: tržby 105 796 €. 2023: tržby 236 086 €. 2024: tržby 425 627 €. 2025: tržby 287 842 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 148 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 445 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 398 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 110 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 971 €.10 tis.0−2,5 tis.−2,1 tis.−1,4 tis.+5,4 tis.+7,1 tis.+3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 148 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 445 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 398 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 110 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 971 €.10 tis.0−2,5 tis.−2,1 tis.−1,4 tis.+5,4 tis.+7,1 tis.+3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 148 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 445 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 398 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 110 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 971 €.10 tis.0−2,5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 169 702 €, vlastné imanie 13 902 €. 2022: aktíva 197 156 €, vlastné imanie 12 457 €. 2023: aktíva 250 901 €, vlastné imanie 17 855 €. 2024: aktíva 120 844 €, vlastné imanie 21 012 €. 2025: aktíva 258 464 €, vlastné imanie 23 984 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 169 702 €, vlastné imanie 13 902 €. 2022: aktíva 197 156 €, vlastné imanie 12 457 €. 2023: aktíva 250 901 €, vlastné imanie 17 855 €. 2024: aktíva 120 844 €, vlastné imanie 21 012 €. 2025: aktíva 258 464 €, vlastné imanie 23 984 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 169 702 €, vlastné imanie 13 902 €. 2022: aktíva 197 156 €, vlastné imanie 12 457 €. 2023: aktíva 250 901 €, vlastné imanie 17 855 €. 2024: aktíva 120 844 €, vlastné imanie 21 012 €. 2025: aktíva 258 464 €, vlastné imanie 23 984 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 482 €, finančné účty 123 035 €. 2022: dlhodobý majetok 64 984 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 067 €, finančné účty 115 105 €. 2023: dlhodobý majetok 160 231 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 058 €, finančné účty 6 612 €. 2024: dlhodobý majetok 15 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 023 €, finančné účty 80 343 €. 2025: dlhodobý majetok 15 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 249 108 €, finančné účty −6 122 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 482 €, finančné účty 123 035 €. 2022: dlhodobý majetok 64 984 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 067 €, finančné účty 115 105 €. 2023: dlhodobý majetok 160 231 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 058 €, finančné účty 6 612 €. 2024: dlhodobý majetok 15 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 023 €, finančné účty 80 343 €. 2025: dlhodobý majetok 15 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 249 108 €, finančné účty −6 122 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 482 €, finančné účty 123 035 €. 2022: dlhodobý majetok 64 984 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 067 €, finančné účty 115 105 €. 2023: dlhodobý majetok 160 231 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 058 €, finančné účty 6 612 €. 2024: dlhodobý majetok 15 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 023 €, finančné účty 80 343 €. 2025: dlhodobý majetok 15 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 249 108 €, finančné účty −6 122 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 902 €, dlhodobé záväzky 61 499 €, krátkodobé záväzky 94 301 €. 2022: vlastné imanie 12 457 €, dlhodobé záväzky 129 821 €, krátkodobé záväzky 54 878 €. 2023: vlastné imanie 17 855 €, dlhodobé záväzky 22 000 €, krátkodobé záväzky 211 046 €. 2024: vlastné imanie 21 012 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 832 €. 2025: vlastné imanie 23 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 234 480 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 902 €, dlhodobé záväzky 61 499 €, krátkodobé záväzky 94 301 €. 2022: vlastné imanie 12 457 €, dlhodobé záväzky 129 821 €, krátkodobé záväzky 54 878 €. 2023: vlastné imanie 17 855 €, dlhodobé záväzky 22 000 €, krátkodobé záväzky 211 046 €. 2024: vlastné imanie 21 012 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 832 €. 2025: vlastné imanie 23 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 234 480 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 902 €, dlhodobé záväzky 61 499 €, krátkodobé záväzky 94 301 €. 2022: vlastné imanie 12 457 €, dlhodobé záväzky 129 821 €, krátkodobé záväzky 54 878 €. 2023: vlastné imanie 17 855 €, dlhodobé záväzky 22 000 €, krátkodobé záväzky 211 046 €. 2024: vlastné imanie 21 012 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 99 832 €. 2025: vlastné imanie 23 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 234 480 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 159 €. 2022: daň z príjmu 182 €. 2023: daň z príjmu 1 692 €. 2024: daň z príjmu 2 498 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.01591821,7 tis.2,5 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 159 €. 2022: daň z príjmu 182 €. 2023: daň z príjmu 1 692 €. 2024: daň z príjmu 2 498 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.01591821,7 tis.2,5 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 159 €. 2022: daň z príjmu 182 €. 2023: daň z príjmu 1 692 €. 2024: daň z príjmu 2 498 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.01590202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby112 tis.105,8 tis.236,1 tis.425,6 tis.287,8 tis.
Výsledok hospodárenia−2,1 tis.−1,4 tis.5,4 tis.7,1 tis.3 tis.
Aktíva169,7 tis.197,2 tis.250,9 tis.120,8 tis.258,5 tis.
Vlastné imanie13,9 tis.12,5 tis.17,9 tis.21 tis.24 tis.
Daň z príjmu1591821,7 tis.2,5 tis.0
Zadlženosť91,8 %93,7 %92,9 %82,6 %90,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
287,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
258,5 tis.
Vlastné imanie
24 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,7 %

2024

Tržby
425,6 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
120,8 tis.
Vlastné imanie
21 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
82,6 %

2023

Tržby
236,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
250,9 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
92,9 %

2022

Tržby
105,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
197,2 tis.
Vlastné imanie
12,5 tis.
Daň z príjmu
182
Zadlženosť
93,7 %

2021

Tržby
112 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
169,7 tis.
Vlastné imanie
13,9 tis.
Daň z príjmu
159
Zadlženosť
91,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API