Súhrn
- Vznik
- 09. 12. 199728 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 42 477 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- WERON, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36026751
- daňové identifikačné číslo
- 2021352905
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021352905
- Sídlo
- Letecká 11/21, 962 23 Očová, Slovenská republika
- Územie
- Očováokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 12. 1997
- V registri
- 28 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 5051/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 458973
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 09. 12. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 09. 12. 1997 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 09. 12. 1997 | — |
| - nákup a predaj automobilov | 09. 12. 1997 | — |
| - predaj náhradných dielov na automobily | 09. 12. 1997 | — |
| - organizovanie veľtrhov, výstav, školení a seminárov v rozsahu voľných živností | 20. 05. 2003 | — |
| - nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel | 20. 05. 2003 | — |
| - vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 20. 05. 2003 | — |
| - reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 20. 05. 2003 | — |
| - vykonávanie reklamno-výtvarných a propagačných prác v rozsahu voľných živností | 20. 05. 2003 | — |
| - prenájom priemyselného tovaru, strojov a prístrojov | 20. 05. 2003 | — |
| - laminovanie, viazanie, kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích služieb | 20. 05. 2003 | — |
| - výskum trhu a verejnej mienky | 20. 05. 2003 | — |
| - nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 05. 2003 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 10. 07. 2008 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 10. 07. 2008 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 07. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 10. 07. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 10. 07. 2008 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 10. 07. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 10. 07. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 07. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 07. 2008 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 07. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 10. 07. 2008 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 10. 07. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 07. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 10. 07. 2008 | — |
| Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických | 14. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021352905 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 09. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021352905 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −24 038 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 42,5 tisíc eur.
Tržby
42 477 €
▲ 17,3 %Výsledok hospodárenia
−24 038 €
▼ 49,9 %Aktíva
39 458 €
▼ 32,0 %Vlastné imanie
−51 687 €
▼ 30,0 %Zadlženosť
231,0 %
Hrubá marža
−55,8 %
Čistá marža
−56,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,7 tis. | 17,8 tis. | 57,9 tis. | 36,2 tis. | 42,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −18,5 tis. | −4,1 tis. | −5,4 tis. | −16 tis. | −24 tis. |
| Aktíva | 48,6 tis. | 80,7 tis. | 66,9 tis. | 58,1 tis. | 39,5 tis. |
| Vlastné imanie | −14,2 tis. | −18,3 tis. | −23,7 tis. | −39,8 tis. | −51,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 129,1 % | 122,7 % | 135,5 % | 168,5 % | 231,0 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 42,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24 tis.
- Aktíva
- 39,5 tis.
- Vlastné imanie
- −51,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 231,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 36,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16 tis.
- Aktíva
- 58,1 tis.
- Vlastné imanie
- −39,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 168,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 57,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,4 tis.
- Aktíva
- 66,9 tis.
- Vlastné imanie
- −23,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 135,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 17,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 80,7 tis.
- Vlastné imanie
- −18,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 10,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,5 tis.
- Aktíva
- 48,6 tis.
- Vlastné imanie
- −14,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 129,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.