Súhrn
- Vznik
- 26. 11. 199728 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 158 570 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Consult Servis Slovakia, s.r.o. /skrátený názov CSS, s.r.o./
- identifikačné číslo organizácie
- 36026204
- daňové identifikačné číslo
- 2020091777
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dolná 4, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 11. 1997
- V registri
- 28 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 5001/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 457689
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - inžinierska činnosť v stavebníctve: | 26. 11. 1997 | — |
| - obstarávanie prác a dodávok v staveb- níctve | 26. 11. 1997 | — |
| - vykonávanie prác a výkonov pre investorov charakteru vypracovania koncepcií a štúdií | 26. 11. 1997 | — |
| - rozpočtovanie, fakturácia a kalkulácia stavieb | 26. 11. 1997 | — |
| - inžinierska činnosť v strojárstve | 26. 11. 1997 | — |
| - faktoring - vymáhanie pohľadávok mimo výkonu súdnych rozhodnutí | 26. 11. 1997 | — |
| - prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 11. 1997 | — |
| - výskum a vývoj v oblasti organizácie a techniky riadenia | 26. 11. 1997 | — |
| - poskytovanie služieb prostredníctvom databanky | 26. 11. 1997 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností | 26. 11. 1997 | — |
| - leasingová činnosť | 26. 11. 1997 | — |
| - šírenie reklamy | 26. 11. 1997 | — |
| - propagačná činnosť | 26. 11. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 26. 11. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 26. 11. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 26. 11. 1997 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 26. 11. 1997 | — |
| - zámočnícke práce | 27. 06. 2001 | — |
| - výroba nástrojov | 27. 06. 2001 | — |
| - brúsenie a leštenie kovov | 27. 06. 2001 | — |
| - galvanizácia kovov | 27. 06. 2001 | — |
| - kovoobrábanie | 27. 06. 2001 | — |
| - výroba a stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom | 27. 06. 2001 | — |
| - vypracovávanie technickej dokumentácie v strojárstve | 27. 06. 2001 | — |
| - poradenská činnosť v strojárstve | 27. 06. 2001 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020091777 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 2 038 € a zvýšila tržby o ▲14 381 % na 158,6 tisíc eur.
Tržby
158 570 €
▲ 14 381,3 %Výsledok hospodárenia
2 038 €
▲ 139,8 %Aktíva
249 037 €
▲ 255,9 %Vlastné imanie
−512 556 €
▲ 0,4 %Zadlženosť
305,8 %
Hrubá marža
1,3 %
Čistá marža
1,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 25,8 tis. | 17,5 tis. | 1,1 tis. | 158,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −56,7 tis. | −10,1 tis. | −5,1 tis. | 2 tis. |
| Aktíva | 136 tis. | 94,7 tis. | 70 tis. | 249 tis. |
| Vlastné imanie | −499,3 tis. | −509,5 tis. | −514,6 tis. | −512,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 467,1 % | 637,9 % | 835,5 % | 305,8 % |
2017
- Tržby
- 158,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 249 tis.
- Vlastné imanie
- −512,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 305,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,1 tis.
- Aktíva
- 70 tis.
- Vlastné imanie
- −514,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 835,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 17,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,1 tis.
- Aktíva
- 94,7 tis.
- Vlastné imanie
- −509,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 637,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 25,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −56,7 tis.
- Aktíva
- 136 tis.
- Vlastné imanie
- −499,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 467,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.