prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TOPPER, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36025577aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 11. 199728 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
98 796 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOPPER, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36025577
daňové identifikačné číslo
2020086486
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mikovíniho 19, 917 07 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 11. 1997
V registri
28 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 54052/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
429248
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok10. 11. 1997—
- výroba stavebných materiálov pre podlahy a opravy stavebných konštrukcií10. 11. 1997—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti10. 11. 1997—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti10. 11. 1997—
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti10. 11. 1997—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 18. 05. 2017
Oprávnená osoba
BUKNA, advokátska kancelária, s.r.o. · od 18. 05. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020086486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020086486Obdobia daňových registráciíDIČ 2020086486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020086486Obdobia daňových registráciíDIČ 2020086486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020086486
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202008648610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −9 472 € a znížila tržby o ▼75 % na 98,8 tisíc eur.

Tržby

98 796 €

▼ 74,9 %

Výsledok hospodárenia

−9 472 €

▼ 51,7 %

Aktíva

7 808 €

▼ 95,4 %

Vlastné imanie

4 962 €

▼ 96,0 %

Zadlženosť

36,4 %

Hrubá marža

−9,6 %

Čistá marža

−9,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 505 913 €. 2019: tržby 549 903 €. 2020: tržby 660 212 €. 2021: tržby 393 745 €. 2022: tržby 98 796 €.1 mil.500 tis.0505,9 tis.549,9 tis.660,2 tis.393,7 tis.98,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 505 913 €. 2019: tržby 549 903 €. 2020: tržby 660 212 €. 2021: tržby 393 745 €. 2022: tržby 98 796 €.1 mil.500 tis.0505,9 tis.549,9 tis.660,2 tis.393,7 tis.98,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 505 913 €. 2019: tržby 549 903 €. 2020: tržby 660 212 €. 2021: tržby 393 745 €. 2022: tržby 98 796 €.1 mil.500 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 242 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 961 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 321 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 244 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 472 €.50 tis.0−10 tis.+29,2 tis.+18 tis.+10,3 tis.−6,2 tis.−9,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 242 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 961 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 321 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 244 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 472 €.50 tis.0−10 tis.+29,2 tis.+18 tis.+10,3 tis.−6,2 tis.−9,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 29 242 €. 2019: výsledok hospodárenia 17 961 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 321 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 244 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 472 €.50 tis.0−10 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 186 119 €, vlastné imanie 101 544 €. 2019: aktíva 220 261 €, vlastné imanie 119 505 €. 2020: aktíva 196 559 €, vlastné imanie 129 717 €. 2021: aktíva 171 262 €, vlastné imanie 123 473 €. 2022: aktíva 7 808 €, vlastné imanie 4 962 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 186 119 €, vlastné imanie 101 544 €. 2019: aktíva 220 261 €, vlastné imanie 119 505 €. 2020: aktíva 196 559 €, vlastné imanie 129 717 €. 2021: aktíva 171 262 €, vlastné imanie 123 473 €. 2022: aktíva 7 808 €, vlastné imanie 4 962 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 186 119 €, vlastné imanie 101 544 €. 2019: aktíva 220 261 €, vlastné imanie 119 505 €. 2020: aktíva 196 559 €, vlastné imanie 129 717 €. 2021: aktíva 171 262 €, vlastné imanie 123 473 €. 2022: aktíva 7 808 €, vlastné imanie 4 962 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 34 337 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 732 €, finančné účty 31 138 €. 2019: dlhodobý majetok 22 670 €, zásoby 0 €, pohľadávky 182 354 €, finančné účty 6 271 €. 2020: dlhodobý majetok 11 657 €, zásoby 6 930 €, pohľadávky 165 029 €, finančné účty 4 593 €. 2021: dlhodobý majetok 2 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 840 €, finančné účty 1 561 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 589 €, finančné účty 1 219 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 34 337 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 732 €, finančné účty 31 138 €. 2019: dlhodobý majetok 22 670 €, zásoby 0 €, pohľadávky 182 354 €, finančné účty 6 271 €. 2020: dlhodobý majetok 11 657 €, zásoby 6 930 €, pohľadávky 165 029 €, finančné účty 4 593 €. 2021: dlhodobý majetok 2 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 840 €, finančné účty 1 561 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 589 €, finančné účty 1 219 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 34 337 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 732 €, finančné účty 31 138 €. 2019: dlhodobý majetok 22 670 €, zásoby 0 €, pohľadávky 182 354 €, finančné účty 6 271 €. 2020: dlhodobý majetok 11 657 €, zásoby 6 930 €, pohľadávky 165 029 €, finančné účty 4 593 €. 2021: dlhodobý majetok 2 874 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 840 €, finančné účty 1 561 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 589 €, finančné účty 1 219 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 101 544 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 84 488 €. 2019: vlastné imanie 119 505 €, dlhodobé záväzky 301 €, krátkodobé záväzky 100 455 €. 2020: vlastné imanie 129 717 €, dlhodobé záväzky 301 €, krátkodobé záväzky 66 541 €. 2021: vlastné imanie 123 473 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 47 719 €. 2022: vlastné imanie 4 962 €, dlhodobé záväzky 115 €, krátkodobé záväzky 2 731 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 101 544 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 84 488 €. 2019: vlastné imanie 119 505 €, dlhodobé záväzky 301 €, krátkodobé záväzky 100 455 €. 2020: vlastné imanie 129 717 €, dlhodobé záväzky 301 €, krátkodobé záväzky 66 541 €. 2021: vlastné imanie 123 473 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 47 719 €. 2022: vlastné imanie 4 962 €, dlhodobé záväzky 115 €, krátkodobé záväzky 2 731 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 101 544 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 84 488 €. 2019: vlastné imanie 119 505 €, dlhodobé záväzky 301 €, krátkodobé záväzky 100 455 €. 2020: vlastné imanie 129 717 €, dlhodobé záväzky 301 €, krátkodobé záväzky 66 541 €. 2021: vlastné imanie 123 473 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 47 719 €. 2022: vlastné imanie 4 962 €, dlhodobé záväzky 115 €, krátkodobé záväzky 2 731 €.250 tis.125 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 880 €. 2019: daň z príjmu 3 850 €. 2020: daň z príjmu 3 010 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.3,9 tis.3 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 880 €. 2019: daň z príjmu 3 850 €. 2020: daň z príjmu 3 010 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.3,9 tis.3 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 880 €. 2019: daň z príjmu 3 850 €. 2020: daň z príjmu 3 010 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby505,9 tis.549,9 tis.660,2 tis.393,7 tis.98,8 tis.
Výsledok hospodárenia29,2 tis.18 tis.10,3 tis.−6,2 tis.−9,5 tis.
Aktíva186,1 tis.220,3 tis.196,6 tis.171,3 tis.7,8 tis.
Vlastné imanie101,5 tis.119,5 tis.129,7 tis.123,5 tis.5 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.3,9 tis.3 tis.00
Zadlženosť45,4 %45,7 %34,0 %27,9 %36,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
98,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,5 tis.
Aktíva
7,8 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,4 %

2021

Tržby
393,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,2 tis.
Aktíva
171,3 tis.
Vlastné imanie
123,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,9 %

2020

Tržby
660,2 tis.
Výsledok hospodárenia
10,3 tis.
Aktíva
196,6 tis.
Vlastné imanie
129,7 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
34,0 %

2019

Tržby
549,9 tis.
Výsledok hospodárenia
18 tis.
Aktíva
220,3 tis.
Vlastné imanie
119,5 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
45,7 %

2018

Tržby
505,9 tis.
Výsledok hospodárenia
29,2 tis.
Aktíva
186,1 tis.
Vlastné imanie
101,5 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
45,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API