Súhrn
- Vznik
- 27. 03. 199729 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PRESSKAN B.B., spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36019330
- daňové identifikačné číslo
- 2020091007
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kúpeľná ul. 2805/9, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 03. 1997
- V registri
- 29 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 50919/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 487684
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - montáž a inštalácia motorovej čerpacej techniky | 27. 03. 1997 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v obchode a službách v rozsahu voľnej živnosti | 27. 03. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 27. 03. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 27. 03. 1997 | — |
| - technické poradenstvo v oblasti stavebníctva | 27. 03. 1997 | — |
| prevádzkovanie verejného vodovodu pre kategóriu V - I | 18. 09. 2009 | — |
| prevádzkovanie verejnej kanalizácie pre kategóriu K - I | 18. 09. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 09. 2009 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho - inžinierske stavby | 18. 09. 2009 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru - inžinierske stavby | 18. 09. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020091007 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −720 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−720 €
▼ 140,0 %Aktíva
86 989 €
▼ 2,2 %Vlastné imanie
−83 659 €
▼ 0,9 %Zadlženosť
196,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 103,7 tis. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 5,1 tis. | −499 | −450 | −300 | −720 |
| Aktíva | 91,5 tis. | 91,5 tis. | 89,3 tis. | 89 tis. | 87 tis. |
| Vlastné imanie | −81,8 tis. | −82,2 tis. | −82,6 tis. | −82,9 tis. | −83,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 189,4 % | 189,9 % | 192,6 % | 193,2 % | 196,2 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −720
- Aktíva
- 87 tis.
- Vlastné imanie
- −83,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 196,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −300
- Aktíva
- 89 tis.
- Vlastné imanie
- −82,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 193,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −450
- Aktíva
- 89,3 tis.
- Vlastné imanie
- −82,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 192,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −499
- Aktíva
- 91,5 tis.
- Vlastné imanie
- −82,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 189,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 103,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 91,5 tis.
- Vlastné imanie
- −81,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 189,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.