Súhrn
- Vznik
- 24. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 577 224 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Obedience, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36018325
- daňové identifikačné číslo
- 2020080502
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020080502
- Sídlo
- SNP 378, 90091 Limbach, Slovenská republika
- Územie
- Limbachokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 02. 1997
- V registri
- 29 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 98311/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 514256
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - reklamná a propagačná činnosť | 24. 02. 1997 | — |
| - fotografické služby v reklame | 24. 02. 1997 | — |
| - organizovanie kultúrnych podujatí v oblasti spoločenskej zábavy | 24. 02. 1997 | — |
| - vydavateľská činnosť neperiodickej tlače | 24. 02. 1997 | — |
| - výroba nenahratých a nahratých nosičov zvukových a zvukovoobrazových | 24. 02. 1997 | — |
| - spostredkovanie obchodu | 24. 02. 1997 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 31. 03. 2010 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 31. 03. 2010 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 31. 03. 2010 | — |
| výroba svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie | 31. 03. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 31. 03. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 03. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 31. 03. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 03. 2010 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 31. 03. 2010 | — |
| skladovanie | 31. 03. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 31. 03. 2010 | — |
| výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 19. 01. 2021 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 19. 01. 2021 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 11. 2019
- Oprávnená osoba
- JUDr. Ján Florián Gajniak advokát, s.r.o. · od 26. 11. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020080502 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 1997 |
| daňové identifikačné číslo | 2020080502 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −2 507 € a znížila tržby o ▼29 % na 577,2 tisíc eur.
Tržby
577 224 €
▼ 28,6 %Výsledok hospodárenia
−2 507 €
▼ 101,3 %Aktíva
1 158 274 €
▲ 12,2 %Vlastné imanie
770 372 €
▼ 0,3 %Zadlženosť
33,5 %
Hrubá marža
0,2 %
Čistá marža
−0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,05 mil. | 796,9 tis. | 801,5 tis. | 809 tis. | 577,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 51,7 tis. | 125,9 tis. | 179,7 tis. | 187,8 tis. | −2,5 tis. |
| Aktíva | 731,7 tis. | 747,9 tis. | 869,4 tis. | 1,03 mil. | 1,16 mil. |
| Vlastné imanie | 279,5 tis. | 405,4 tis. | 585,1 tis. | 772,9 tis. | 770,4 tis. |
| Daň z príjmu | 20 tis. | 21,2 tis. | 47,8 tis. | 51,3 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 61,8 % | 45,8 % | 32,7 % | 25,2 % | 33,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 577,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 1,16 mil.
- Vlastné imanie
- 770,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 33,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 809 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 187,8 tis.
- Aktíva
- 1,03 mil.
- Vlastné imanie
- 772,9 tis.
- Daň z príjmu
- 51,3 tis.
- Zadlženosť
- 25,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 801,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 179,7 tis.
- Aktíva
- 869,4 tis.
- Vlastné imanie
- 585,1 tis.
- Daň z príjmu
- 47,8 tis.
- Zadlženosť
- 32,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 796,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 125,9 tis.
- Aktíva
- 747,9 tis.
- Vlastné imanie
- 405,4 tis.
- Daň z príjmu
- 21,2 tis.
- Zadlženosť
- 45,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,05 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 51,7 tis.
- Aktíva
- 731,7 tis.
- Vlastné imanie
- 279,5 tis.
- Daň z príjmu
- 20 tis.
- Zadlženosť
- 61,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.