Súhrn
- Vznik
- 11. 12. 199629 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 35 922 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Relam s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36015458
- daňové identifikačné číslo
- 2020118144
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 12. 1996
- Zánik
- 22. 06. 2026
- V registri
- 29 rokov 6 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 22. 06. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48779/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 472389
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020118144 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 znížila stratu na −2 544 € a zvýšila tržby o ▲105 % na 35,9 tisíc eur.
Tržby
35 922 €
▲ 105,2 %Výsledok hospodárenia
−2 544 €
▲ 85,1 %Aktíva
72 047 €
▼ 10,7 %Vlastné imanie
12 721 €
▼ 16,5 %Zadlženosť
82,3 %
Hrubá marža
−4,4 %
Čistá marža
−7,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 58,9 tis. | 51 tis. | 17,5 tis. | 35,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,2 tis. | 2,1 tis. | −17,1 tis. | −2,5 tis. |
| Aktíva | 125,4 tis. | 131,6 tis. | 80,7 tis. | 72 tis. |
| Vlastné imanie | 60 tis. | 57,1 tis. | 15,2 tis. | 12,7 tis. |
| Daň z príjmu | 1 tis. | 977 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 52,1 % | 56,6 % | 81,1 % | 82,3 % |
2017
- Tržby
- 35,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 72 tis.
- Vlastné imanie
- 12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 82,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 17,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,1 tis.
- Aktíva
- 80,7 tis.
- Vlastné imanie
- 15,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 81,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 51 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 131,6 tis.
- Vlastné imanie
- 57,1 tis.
- Daň z príjmu
- 977
- Zadlženosť
- 56,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 58,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 125,4 tis.
- Vlastné imanie
- 60 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 52,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.