prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SALATÍN, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36010332aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 09. 199630 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 06. 11. 2026
Tržby
3 275 214 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SALATÍN, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36010332
daňové identifikačné číslo
2020587866
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020587866
Sídlo
552, 03215 Partizánska Ľupča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 09. 1996
V registri
30 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 3974/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
653988
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností27. 09. 1996—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností27. 09. 1996—
- ubytovacie služby27. 09. 1996—
- pohostinská činnosť27. 09. 1996—
- predaj jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok20. 03. 2004—
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností, správa nehnuteľností20. 03. 2004—
- finančný leasing, faktoring, forfaiting20. 03. 2004—
- prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy20. 03. 2004—
- prenájom automobilov, poskytovanie náhradných vozidiel20. 03. 2004—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- konzultačná, poradenská a školiaca činnosť v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- poskytovanie softvéru, predaj hotových produktov na základe zmluvy s autorom20. 03. 2004—
- montáž a servis počítačových sietí a káblových rozvodov v oblasti výpočtovej techniky20. 03. 2004—
- správa počítačových sietí20. 03. 2004—
- digitalizácia projektovej dokumentácie v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov20. 03. 2004—
- zálohovanie dát20. 03. 2004—
- služby súvisiace s databázami, tvorba webových stránok20. 03. 2004—
- poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň20. 03. 2004—
- spracovanie údajov, automatizované spracovanie údajov20. 03. 2004—
- poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)20. 03. 2004—
- poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)20. 03. 2004—
- údržba a oprava kancelárskych strojov a počítačov20. 03. 2004—
- požičiavanie video a audio nosičov verejnosti20. 03. 2004—
- prevádzkovanie nevýherných audiovizuálnych hier20. 03. 2004—
- prevázdkovanie vodných športov-vlečenie vodného kolesa20. 03. 2004—
- prevádzka športových zariadení, prevádzka lyžiarskych vlekov20. 03. 2004—
- reklamná činnosť v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- výsadba a ošetrovanie lesných porastov, kosenie trávy20. 03. 2004—
- výsadba okrasných a ovocných drevín a stavba okrasných skaliek20. 03. 2004—
- oranie, vyorávanie, bránenie a kosenie poľnohospodárskymi strojmi na zákazku20. 03. 2004—
- ťažba, manipulácia a približovanie dreva na zákazku20. 03. 2004—
- zber plodov a semien lesných drevín na zákazku20. 03. 2004—
- lúštenie, skladovanie a spracovanie lesného semenného materiálu20. 03. 2004—
- píliarska drevovýroba20. 03. 2004—
- ekonomické a organizačné poradenstvo v lesníckej činnosti20. 03. 2004—
- pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva20. 03. 2004—
- výroba drevárenských výrobkov v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- spracovanie a konzervovanie rýb a výroba rybích výrobkov20. 03. 2004—
- výroba hotového krmiva pre hospodárske zvieratá20. 03. 2004—
- výroba pesticídov a iných agrochemických výrobkov20. 03. 2004—
- sprostredkovanie obchodu s poľnohospodárskymi surovinami, živými zvieratami20. 03. 2004—
- prenájom koní a vykonávanie vychádzok na koni a konskom záprahu20. 03. 2004—
- poradenské, administratívne a organizačné práce v oblasti komunitných a enviromentálnych projektov20. 03. 2004—
- reklamná a propagačná činnosť20. 03. 2004—
- predaj nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov20. 03. 2004—
- predaj zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy20. 03. 2004—
- predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál20. 03. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
- organizovanie hudobných, kultúrnych a športových podujatí20. 03. 2004—
- služby spojené so zabezpečením a sprostredkovaním lovu zveri pre vlastníkov poľovníckeho práva v rozsahu voľných živností17. 04. 2004—
- dodávka služieb súvisiacich s ochranou a chovom poľovnejzveri na objednávku pre vlastníkov poľovníckeho práva17. 04. 2004—
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov na účel spracovania alebo ďalšieho predaja17. 04. 2004—
- činnosť odborného lesného hospodára17. 04. 2004—
- výkon práva poľovníctva17. 04. 2004—
- vnútroštátna cestná nákladná doprava11. 02. 2005—
- vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava11. 02. 2005—
- vnútroštátna taxislužba11. 02. 2005—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu20. 10. 2015—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom11. 01. 2017—
- mäsiarstvo16. 05. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied20. 07. 2018—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 05. 2019—
prípravné práce k realizácii stavby11. 05. 2019—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 05. 2019—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve11. 05. 2019—
prenájom hnuteľných vecí11. 05. 2019—
čistiace a upratovacie služby11. 05. 2019—
výroba potravinárskych výrobkov11. 05. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 16. 06. 2017
Oprávnená osoba
BUKNA, advokátska kancelária, s.r.o. · od 05. 09. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020587866: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020587866: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020587866IČ DPH SK2020587866Obdobia daňových registráciíDIČ 2020587866: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020587866: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020587866IČ DPH SK2020587866Obdobia daňových registráciíDIČ 2020587866: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020587866: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020587866IČ DPH SK2020587866
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202058786611. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2004
daňové identifikačné číslo202058786610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 03. 10. 2026 do 08. 10. 2026, naposledy v zozname 07. 10. 2026; od 06. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 03. 10. 2026 do 08. 10. 2026, naposledy v zozname 07. 10. 2026; od 06. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 03. 10. 2026 do 08. 10. 2026, naposledy v zozname 07. 10. 2026; od 06. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 06. 11. 2026 otvorený07. 11. 2026
Pohľadávky štátu03. 10. 2026 – 08. 10. 2026 ukončené07. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 06. 11. 2026 otvorená
  • 03. 10. 2026 – 08. 10. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲238 % na 3 582 € a zvýšila tržby o ▲35 % na 3,28 mil. €.

Tržby

3 275 214 €

▲ 35,5 %

Výsledok hospodárenia

3 582 €

▲ 237,6 %

Aktíva

3 966 901 €

▼ 4,8 %

Vlastné imanie

373 379 €

▼ 51,5 %

Zadlženosť

63,5 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 681 803 €. 2022: tržby 1 721 102 €. 2023: tržby 2 056 822 €. 2024: tržby 2 417 877 €. 2025: tržby 3 275 214 €.5 mil.2,5 mil.01,68 mil.1,72 mil.2,06 mil.2,42 mil.3,28 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 681 803 €. 2022: tržby 1 721 102 €. 2023: tržby 2 056 822 €. 2024: tržby 2 417 877 €. 2025: tržby 3 275 214 €.5 mil.2,5 mil.01,68 mil.1,72 mil.2,06 mil.2,42 mil.3,28 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 681 803 €. 2022: tržby 1 721 102 €. 2023: tržby 2 056 822 €. 2024: tržby 2 417 877 €. 2025: tržby 3 275 214 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 52 120 €. 2022: výsledok hospodárenia 60 239 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 240 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 061 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 582 €.100 tis.50 tis.0+52,1 tis.+60,2 tis.+48,2 tis.+1,1 tis.+3,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 52 120 €. 2022: výsledok hospodárenia 60 239 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 240 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 061 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 582 €.100 tis.50 tis.0+52,1 tis.+60,2 tis.+48,2 tis.+1,1 tis.+3,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 52 120 €. 2022: výsledok hospodárenia 60 239 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 240 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 061 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 582 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 263 223 €, vlastné imanie 660 833 €. 2022: aktíva 3 767 072 €, vlastné imanie 721 073 €. 2023: aktíva 3 895 644 €, vlastné imanie 769 313 €. 2024: aktíva 4 167 257 €, vlastné imanie 770 374 €. 2025: aktíva 3 966 901 €, vlastné imanie 373 379 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 263 223 €, vlastné imanie 660 833 €. 2022: aktíva 3 767 072 €, vlastné imanie 721 073 €. 2023: aktíva 3 895 644 €, vlastné imanie 769 313 €. 2024: aktíva 4 167 257 €, vlastné imanie 770 374 €. 2025: aktíva 3 966 901 €, vlastné imanie 373 379 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 263 223 €, vlastné imanie 660 833 €. 2022: aktíva 3 767 072 €, vlastné imanie 721 073 €. 2023: aktíva 3 895 644 €, vlastné imanie 769 313 €. 2024: aktíva 4 167 257 €, vlastné imanie 770 374 €. 2025: aktíva 3 966 901 €, vlastné imanie 373 379 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 537 608 €, zásoby 22 342 €, pohľadávky 691 768 €, finančné účty 4 333 €. 2022: dlhodobý majetok 3 225 156 €, zásoby 11 231 €, pohľadávky 519 183 €, finančné účty 2 933 €. 2023: dlhodobý majetok 3 246 672 €, zásoby 10 477 €, pohľadávky 555 485 €, finančné účty 75 190 €. 2024: dlhodobý majetok 3 346 475 €, zásoby 123 845 €, pohľadávky 618 975 €, finančné účty 60 689 €. 2025: dlhodobý majetok 3 068 882 €, zásoby 68 793 €, pohľadávky 640 727 €, finančné účty 169 706 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 537 608 €, zásoby 22 342 €, pohľadávky 691 768 €, finančné účty 4 333 €. 2022: dlhodobý majetok 3 225 156 €, zásoby 11 231 €, pohľadávky 519 183 €, finančné účty 2 933 €. 2023: dlhodobý majetok 3 246 672 €, zásoby 10 477 €, pohľadávky 555 485 €, finančné účty 75 190 €. 2024: dlhodobý majetok 3 346 475 €, zásoby 123 845 €, pohľadávky 618 975 €, finančné účty 60 689 €. 2025: dlhodobý majetok 3 068 882 €, zásoby 68 793 €, pohľadávky 640 727 €, finančné účty 169 706 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 537 608 €, zásoby 22 342 €, pohľadávky 691 768 €, finančné účty 4 333 €. 2022: dlhodobý majetok 3 225 156 €, zásoby 11 231 €, pohľadávky 519 183 €, finančné účty 2 933 €. 2023: dlhodobý majetok 3 246 672 €, zásoby 10 477 €, pohľadávky 555 485 €, finančné účty 75 190 €. 2024: dlhodobý majetok 3 346 475 €, zásoby 123 845 €, pohľadávky 618 975 €, finančné účty 60 689 €. 2025: dlhodobý majetok 3 068 882 €, zásoby 68 793 €, pohľadávky 640 727 €, finančné účty 169 706 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 660 833 €, dlhodobé záväzky 449 385 €, krátkodobé záväzky 1 493 699 €. 2022: vlastné imanie 721 073 €, dlhodobé záväzky 171 512 €, krátkodobé záväzky 1 618 858 €. 2023: vlastné imanie 769 313 €, dlhodobé záväzky 472 406 €, krátkodobé záväzky 1 497 483 €. 2024: vlastné imanie 770 374 €, dlhodobé záväzky 603 282 €, krátkodobé záväzky 1 590 174 €. 2025: vlastné imanie 373 379 €, dlhodobé záväzky 878 468 €, krátkodobé záväzky 1 638 692 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 660 833 €, dlhodobé záväzky 449 385 €, krátkodobé záväzky 1 493 699 €. 2022: vlastné imanie 721 073 €, dlhodobé záväzky 171 512 €, krátkodobé záväzky 1 618 858 €. 2023: vlastné imanie 769 313 €, dlhodobé záväzky 472 406 €, krátkodobé záväzky 1 497 483 €. 2024: vlastné imanie 770 374 €, dlhodobé záväzky 603 282 €, krátkodobé záväzky 1 590 174 €. 2025: vlastné imanie 373 379 €, dlhodobé záväzky 878 468 €, krátkodobé záväzky 1 638 692 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 660 833 €, dlhodobé záväzky 449 385 €, krátkodobé záväzky 1 493 699 €. 2022: vlastné imanie 721 073 €, dlhodobé záväzky 171 512 €, krátkodobé záväzky 1 618 858 €. 2023: vlastné imanie 769 313 €, dlhodobé záväzky 472 406 €, krátkodobé záväzky 1 497 483 €. 2024: vlastné imanie 770 374 €, dlhodobé záväzky 603 282 €, krátkodobé záväzky 1 590 174 €. 2025: vlastné imanie 373 379 €, dlhodobé záväzky 878 468 €, krátkodobé záväzky 1 638 692 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 21 362 €. 2022: daň z príjmu 19 216 €. 2023: daň z príjmu 25 951 €. 2024: daň z príjmu 18 456 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.021,4 tis.19,2 tis.26 tis.18,5 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 21 362 €. 2022: daň z príjmu 19 216 €. 2023: daň z príjmu 25 951 €. 2024: daň z príjmu 18 456 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.021,4 tis.19,2 tis.26 tis.18,5 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 21 362 €. 2022: daň z príjmu 19 216 €. 2023: daň z príjmu 25 951 €. 2024: daň z príjmu 18 456 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,68 mil.1,72 mil.2,06 mil.2,42 mil.3,28 mil.
Výsledok hospodárenia52,1 tis.60,2 tis.48,2 tis.1,1 tis.3,6 tis.
Aktíva4,26 mil.3,77 mil.3,9 mil.4,17 mil.3,97 mil.
Vlastné imanie660,8 tis.721,1 tis.769,3 tis.770,4 tis.373,4 tis.
Daň z príjmu21,4 tis.19,2 tis.26 tis.18,5 tis.3,8 tis.
Zadlženosť45,6 %47,5 %50,6 %52,6 %63,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,28 mil.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
3,97 mil.
Vlastné imanie
373,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
63,5 %

2024

Tržby
2,42 mil.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
4,17 mil.
Vlastné imanie
770,4 tis.
Daň z príjmu
18,5 tis.
Zadlženosť
52,6 %

2023

Tržby
2,06 mil.
Výsledok hospodárenia
48,2 tis.
Aktíva
3,9 mil.
Vlastné imanie
769,3 tis.
Daň z príjmu
26 tis.
Zadlženosť
50,6 %

2022

Tržby
1,72 mil.
Výsledok hospodárenia
60,2 tis.
Aktíva
3,77 mil.
Vlastné imanie
721,1 tis.
Daň z príjmu
19,2 tis.
Zadlženosť
47,5 %

2021

Tržby
1,68 mil.
Výsledok hospodárenia
52,1 tis.
Aktíva
4,26 mil.
Vlastné imanie
660,8 tis.
Daň z príjmu
21,4 tis.
Zadlženosť
45,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API