prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MEUBLE, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36004553aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 06. 199630 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
870 720 €2025
Oznámenia
66 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MEUBLE, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36004553
daňové identifikačné číslo
2020438112
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020438112
Sídlo
Nádražná 1783/17, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 06. 1996
V registri
30 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 3399/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
349939
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchod v rámci voľných živností /mimo drahých kovov/07. 06. 1996—
- veľkoobchod v rámci voľných živností /mimo drahých kovov/07. 06. 1996—
- sprostredkovanie obchodu07. 06. 1996—
- výroba nábytku07. 06. 1996—
- stolárstvo07. 06. 1996—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020438112: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020438112: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020438112IČ DPH SK2020438112Obdobia daňových registráciíDIČ 2020438112: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020438112: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020438112IČ DPH SK2020438112Obdobia daňových registráciíDIČ 2020438112: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020438112: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020438112IČ DPH SK2020438112
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202043811211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 08. 1996
daňové identifikačné číslo202043811210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −382 217 € a znížila tržby o ▼34 % na 870,7 tisíc eur.

Tržby

870 720 €

▼ 33,9 %

Výsledok hospodárenia

−382 217 €

▼ 77,4 %

Aktíva

224 788 €

▼ 59,7 %

Vlastné imanie

−457 488 €

▼ 1 913,3 %

Zadlženosť

303,5 %

Hrubá marža

−43,5 %

Čistá marža

−43,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 115 518 €. 2022: tržby 1 399 995 €. 2023: tržby 1 744 733 €. 2024: tržby 1 317 210 €. 2025: tržby 870 720 €.2 mil.1 mil.01,12 mil.1,4 mil.1,74 mil.1,32 mil.870,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 115 518 €. 2022: tržby 1 399 995 €. 2023: tržby 1 744 733 €. 2024: tržby 1 317 210 €. 2025: tržby 870 720 €.2 mil.1 mil.01,12 mil.1,4 mil.1,74 mil.1,32 mil.870,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 115 518 €. 2022: tržby 1 399 995 €. 2023: tržby 1 744 733 €. 2024: tržby 1 317 210 €. 2025: tržby 870 720 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −208 688 €. 2022: výsledok hospodárenia −216 931 €. 2023: výsledok hospodárenia 121 194 €. 2024: výsledok hospodárenia −215 468 €. 2025: výsledok hospodárenia −382 217 €.200 tis.0−500 tis.−208,7 tis.−216,9 tis.+121,2 tis.−215,5 tis.−382,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −208 688 €. 2022: výsledok hospodárenia −216 931 €. 2023: výsledok hospodárenia 121 194 €. 2024: výsledok hospodárenia −215 468 €. 2025: výsledok hospodárenia −382 217 €.200 tis.0−500 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −208 688 €. 2022: výsledok hospodárenia −216 931 €. 2023: výsledok hospodárenia 121 194 €. 2024: výsledok hospodárenia −215 468 €. 2025: výsledok hospodárenia −382 217 €.200 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 530 150 €, vlastné imanie 235 934 €. 2022: aktíva 414 066 €, vlastné imanie 119 503 €. 2023: aktíva 621 779 €, vlastné imanie 240 697 €. 2024: aktíva 557 283 €, vlastné imanie 25 229 €. 2025: aktíva 224 788 €, vlastné imanie −457 488 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 530 150 €, vlastné imanie 235 934 €. 2022: aktíva 414 066 €, vlastné imanie 119 503 €. 2023: aktíva 621 779 €, vlastné imanie 240 697 €. 2024: aktíva 557 283 €, vlastné imanie 25 229 €. 2025: aktíva 224 788 €, vlastné imanie −457 488 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 530 150 €, vlastné imanie 235 934 €. 2022: aktíva 414 066 €, vlastné imanie 119 503 €. 2023: aktíva 621 779 €, vlastné imanie 240 697 €. 2024: aktíva 557 283 €, vlastné imanie 25 229 €. 2025: aktíva 224 788 €, vlastné imanie −457 488 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 72 736 €, zásoby 226 949 €, pohľadávky 125 549 €, finančné účty 100 666 €. 2022: dlhodobý majetok 62 445 €, zásoby 253 442 €, pohľadávky 41 757 €, finančné účty 51 120 €. 2023: dlhodobý majetok 78 972 €, zásoby 292 313 €, pohľadávky 106 261 €, finančné účty 138 943 €. 2024: dlhodobý majetok 75 955 €, zásoby 266 660 €, pohľadávky 153 908 €, finančné účty 55 528 €. 2025: dlhodobý majetok 70 085 €, zásoby 56 297 €, pohľadávky 49 516 €, finančné účty 47 360 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 72 736 €, zásoby 226 949 €, pohľadávky 125 549 €, finančné účty 100 666 €. 2022: dlhodobý majetok 62 445 €, zásoby 253 442 €, pohľadávky 41 757 €, finančné účty 51 120 €. 2023: dlhodobý majetok 78 972 €, zásoby 292 313 €, pohľadávky 106 261 €, finančné účty 138 943 €. 2024: dlhodobý majetok 75 955 €, zásoby 266 660 €, pohľadávky 153 908 €, finančné účty 55 528 €. 2025: dlhodobý majetok 70 085 €, zásoby 56 297 €, pohľadávky 49 516 €, finančné účty 47 360 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 72 736 €, zásoby 226 949 €, pohľadávky 125 549 €, finančné účty 100 666 €. 2022: dlhodobý majetok 62 445 €, zásoby 253 442 €, pohľadávky 41 757 €, finančné účty 51 120 €. 2023: dlhodobý majetok 78 972 €, zásoby 292 313 €, pohľadávky 106 261 €, finančné účty 138 943 €. 2024: dlhodobý majetok 75 955 €, zásoby 266 660 €, pohľadávky 153 908 €, finančné účty 55 528 €. 2025: dlhodobý majetok 70 085 €, zásoby 56 297 €, pohľadávky 49 516 €, finančné účty 47 360 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 235 934 €, dlhodobé záväzky 17 698 €, krátkodobé záväzky 276 518 €. 2022: vlastné imanie 119 503 €, dlhodobé záväzky 19 208 €, krátkodobé záväzky 275 355 €. 2023: vlastné imanie 240 697 €, dlhodobé záväzky 20 330 €, krátkodobé záväzky 360 752 €. 2024: vlastné imanie 25 229 €, dlhodobé záväzky 21 642 €, krátkodobé záväzky 510 412 €. 2025: vlastné imanie −457 488 €, dlhodobé záväzky 34 450 €, krátkodobé záväzky 647 826 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 235 934 €, dlhodobé záväzky 17 698 €, krátkodobé záväzky 276 518 €. 2022: vlastné imanie 119 503 €, dlhodobé záväzky 19 208 €, krátkodobé záväzky 275 355 €. 2023: vlastné imanie 240 697 €, dlhodobé záväzky 20 330 €, krátkodobé záväzky 360 752 €. 2024: vlastné imanie 25 229 €, dlhodobé záväzky 21 642 €, krátkodobé záväzky 510 412 €. 2025: vlastné imanie −457 488 €, dlhodobé záväzky 34 450 €, krátkodobé záväzky 647 826 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 235 934 €, dlhodobé záväzky 17 698 €, krátkodobé záväzky 276 518 €. 2022: vlastné imanie 119 503 €, dlhodobé záväzky 19 208 €, krátkodobé záväzky 275 355 €. 2023: vlastné imanie 240 697 €, dlhodobé záväzky 20 330 €, krátkodobé záväzky 360 752 €. 2024: vlastné imanie 25 229 €, dlhodobé záväzky 21 642 €, krátkodobé záväzky 510 412 €. 2025: vlastné imanie −457 488 €, dlhodobé záväzky 34 450 €, krátkodobé záväzky 647 826 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,12 mil.1,4 mil.1,74 mil.1,32 mil.870,7 tis.
Výsledok hospodárenia−208,7 tis.−216,9 tis.121,2 tis.−215,5 tis.−382,2 tis.
Aktíva530,1 tis.414,1 tis.621,8 tis.557,3 tis.224,8 tis.
Vlastné imanie235,9 tis.119,5 tis.240,7 tis.25,2 tis.−457,5 tis.
Daň z príjmu0003,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť55,5 %71,1 %61,3 %95,5 %303,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
870,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−382,2 tis.
Aktíva
224,8 tis.
Vlastné imanie
−457,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
303,5 %

2024

Tržby
1,32 mil.
Výsledok hospodárenia
−215,5 tis.
Aktíva
557,3 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
95,5 %

2023

Tržby
1,74 mil.
Výsledok hospodárenia
121,2 tis.
Aktíva
621,8 tis.
Vlastné imanie
240,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,3 %

2022

Tržby
1,4 mil.
Výsledok hospodárenia
−216,9 tis.
Aktíva
414,1 tis.
Vlastné imanie
119,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,1 %

2021

Tržby
1,12 mil.
Výsledok hospodárenia
−208,7 tis.
Aktíva
530,1 tis.
Vlastné imanie
235,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
55,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

6 oznámení

  1. 23. 09. 2026

    Uznesenie o zastavení konkurzného konania z dôvodu spätvzatia návrhu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 24. 07. 2026

    Uznesenie o prerušení konkurzného konania z dôvodu prípravy reštrukturalizacného posudku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 17. 06. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 17. 06. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 17. 06. 2026

    Iné rozhodnutie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 15. 06. 2026

    Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API