Súhrn
- Vznik
- 11. 04. 199630 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IBS SLOVAKIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36000671
- daňové identifikačné číslo
- 2020469440
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- M.R. Štefánika 115/5, 971 01 Prievidza, Slovenská republika
- Územie
- Prievidzaokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 04. 1996
- V registri
- 30 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 3341/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 346716
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - podnikateľské poradenstvo | 11. 04. 1996 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 11. 04. 1996 | — |
| - činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 11. 04. 1996 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľných živností | 11. 04. 1996 | — |
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 11. 04. 1996 | — |
| - vydavateľské činnosti | 11. 04. 1996 | — |
| - organizovanie vzdelávacích kurzov a školení | 11. 04. 1996 | — |
| - predaj nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, vína, piva a destilátov na priamu konzumáciu | 11. 04. 1996 | — |
| - predaj jedál na priamu konzumáciu bez tepelnej úpravy | 11. 04. 1996 | — |
| - reklamné činnosti | 11. 04. 1996 | — |
| príprava projektov pre štrukturálne fondy Európskej únie, príprava strategických programových dokumentov, tvorba analýz, štúdií a stratégií, monitorovanie a hodnotenie projektov a programov | 24. 05. 2007 | — |
| vypracovanie programov hospodárskeho a sociálneho rozvoja obcí, miest a samosprávnych krajov | 24. 05. 2007 | — |
| poradenské služby v oblasti regionálneho rozvoja | 24. 05. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí | 24. 05. 2007 | — |
| činnosť účtovných poradcov | 24. 05. 2007 | — |
| administratívne služby | 18. 11. 2015 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 18. 11. 2015 | — |
| polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 18. 11. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020469440 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −1 066 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 066 €
▲ 98,4 %Aktíva
3 005 €
▼ 26,2 %Vlastné imanie
2 661 €
▼ 28,6 %Zadlženosť
11,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 62,3 tis. | 33,8 tis. | 37 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 5,5 tis. | 4,3 tis. | −9,1 tis. | −65,4 tis. | −1,1 tis. |
| Aktíva | 78,5 tis. | 74,6 tis. | 61,5 tis. | 4,1 tis. | 3 tis. |
| Vlastné imanie | 74 tis. | 78,3 tis. | 69,1 tis. | 3,7 tis. | 2,7 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 1,5 tis. | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 5,8 % | −4,9 % | −12,4 % | 8,5 % | 11,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 11,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −65,4 tis.
- Aktíva
- 4,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 8,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 37
- Výsledok hospodárenia
- −9,1 tis.
- Aktíva
- 61,5 tis.
- Vlastné imanie
- 69,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −12,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 74,6 tis.
- Vlastné imanie
- 78,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- −4,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 62,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 78,5 tis.
- Vlastné imanie
- 74 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 5,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.