prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

AGROHONT DUDINCE, a.s.

identifikačné číslo organizácie 36000469aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 04. 199630 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
2 236 056 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AGROHONT DUDINCE, a.s.
identifikačné číslo organizácie
36000469
daňové identifikačné číslo
2020474478
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020474478
Sídlo
Viničná 404, 96271 Dudince, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
10. 04. 1996
V registri
30 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sa, vložka č. 1033/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
589022
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba mliečnych výrobkov03. 07. 2013—
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania a ďalšieho predaja07. 03. 2012—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností07. 03. 2012—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností07. 03. 2012—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností07. 03. 2012—
- údržba a oprava motorových vozidiel07. 03. 2012—
- výroba a opravy poľnohospodárskych strojov07. 03. 2012—
- verejná cestná hromadná osobná nepravidelná doprava07. 03. 2012—
- cestná nákladná doprava07. 03. 2012—
- vedenie účtovníctva07. 03. 2012—
- prenájom hnuteľného a nehnuteľného majetku07. 03. 2012—
- prenájom motorových vozidiel07. 03. 2012—
- prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení07. 03. 2012—
- služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou a lesníctvom strojmi a mechanizami slúžiacimi k danej výrobe07. 03. 2012—
- výroba hotových krmív pre hospodárske zvieratá07. 03. 2012—
- ubytovacie služby v rozsahu voľných živností07. 03. 2012—
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov07. 03. 2012—
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál ako aj obvyklých príloh07. 03. 2012—
- demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu pred zahájením a po ukončení stavebných prác07. 03. 2012—
- maliarske, natieračské a sklárske práce07. 03. 2012—
- pokladáka telekomunikačných a ostatných káblov07. 03. 2012—
- omietkárske práce07. 03. 2012—
- montáž sádrokartónu07. 03. 2012—
- služby v rámci lesníctva a ťažby dreva :07. 03. 2012—
* zvoz dreva koňmi a traktormi07. 03. 2012—
* pilčícke práce07. 03. 2012—
- podnikateľské poradenstvo pri obstarávaní prác a dodávok v stavebníctve oprávnenej organizácií07. 03. 2012—
- obstarávanie prác a dodávok v stavebníctve dodávateľským spôsobom07. 03. 2012—
- ostatné stavebno-inštalačné práce tepelných izolácií budov07. 03. 2012—
- vykonávanie prác a výkonov pre stavebnú činnosť charakteru vybavovania a vyhotovenia objednávok pre nákup stavebného materiálu a zabezpečenia stavebných prác07. 03. 2012—
- obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín07. 03. 2012—
- výroba stavebných prvkov z betónu a sádry07. 03. 2012—
- pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva07. 03. 2012—
- výroba dýhy, preglejky, latovky, drevotrieskovej dosky, drevovláknitej dosky, a iných panelov a dosiek07. 03. 2012—
- výroba drevených obalov, paliet a iných obalov z dreva07. 03. 2012—
- zváračské práce07. 03. 2012—
- výroba kovových konštrukcií a ich častí07. 03. 2012—
- výroba, opravy ostatných strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo07. 03. 2012—
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom - vývoz fekálií, vývoz komunálneho odpadu07. 03. 2012—
- cestná motorová doprava vykonávaná s dopravnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje desať osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby07. 03. 2012—
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t07. 03. 2012—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 407. 03. 2012—
pohostinská činnosť07. 03. 2012—
organizovanie porád, seminárov, školení v rozsahu voľných živností07. 03. 2012—
usporadúvanie kultúrnych a športových podujatí v rozsahu voľných živností07. 03. 2012—
prevádzkovanie garáží a odstavných plôch pre viac ako päť vozidiel07. 03. 2012—
upratovacie a čistiace práce07. 03. 2012—
chov rýb07. 03. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu07. 03. 2012—
keramická výroba07. 03. 2012—
rybnikárska činnosť07. 03. 2012—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 13. 09. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Holčík, s. r. o. · od 21. 06. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020474478: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020474478: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020474478IČ DPH SK2020474478Obdobia daňových registráciíDIČ 2020474478: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020474478: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020474478IČ DPH SK2020474478Obdobia daňových registráciíDIČ 2020474478: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020474478: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020474478IČ DPH SK2020474478
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202047447811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 04. 1996
daňové identifikačné číslo202047447810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲231 % na 126 627 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 2,24 mil. €.

Tržby

2 236 056 €

▲ 3,2 %

Výsledok hospodárenia

126 627 €

▲ 231,5 %

Aktíva

4 110 052 €

▲ 16,7 %

Vlastné imanie

586 148 €

▲ 27,6 %

Zadlženosť

81,1 %

Hrubá marža

6,7 %

Čistá marža

5,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 164 182 €. 2022: tržby 1 614 575 €. 2023: tržby 1 491 595 €. 2024: tržby 2 165 916 €. 2025: tržby 2 236 056 €.2,5 mil.1,25 mil.01,16 mil.1,61 mil.1,49 mil.2,17 mil.2,24 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 164 182 €. 2022: tržby 1 614 575 €. 2023: tržby 1 491 595 €. 2024: tržby 2 165 916 €. 2025: tržby 2 236 056 €.2,5 mil.1,25 mil.01,16 mil.1,61 mil.1,49 mil.2,17 mil.2,24 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 164 182 €. 2022: tržby 1 614 575 €. 2023: tržby 1 491 595 €. 2024: tržby 2 165 916 €. 2025: tržby 2 236 056 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 692 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 602 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 731 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 199 €. 2025: výsledok hospodárenia 126 627 €.200 tis.100 tis.0+1,7 tis.+4,6 tis.+11,7 tis.+38,2 tis.+126,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 692 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 602 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 731 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 199 €. 2025: výsledok hospodárenia 126 627 €.200 tis.100 tis.0+1,7 tis.+11,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 692 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 602 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 731 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 199 €. 2025: výsledok hospodárenia 126 627 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 271 425 €, vlastné imanie 404 990 €. 2022: aktíva 3 463 843 €, vlastné imanie 409 592 €. 2023: aktíva 3 497 948 €, vlastné imanie 421 322 €. 2024: aktíva 3 520 647 €, vlastné imanie 459 521 €. 2025: aktíva 4 110 052 €, vlastné imanie 586 148 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 271 425 €, vlastné imanie 404 990 €. 2022: aktíva 3 463 843 €, vlastné imanie 409 592 €. 2023: aktíva 3 497 948 €, vlastné imanie 421 322 €. 2024: aktíva 3 520 647 €, vlastné imanie 459 521 €. 2025: aktíva 4 110 052 €, vlastné imanie 586 148 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 271 425 €, vlastné imanie 404 990 €. 2022: aktíva 3 463 843 €, vlastné imanie 409 592 €. 2023: aktíva 3 497 948 €, vlastné imanie 421 322 €. 2024: aktíva 3 520 647 €, vlastné imanie 459 521 €. 2025: aktíva 4 110 052 €, vlastné imanie 586 148 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 078 611 €, zásoby 509 056 €, pohľadávky 672 738 €, finančné účty 1 172 €. 2022: dlhodobý majetok 1 904 105 €, zásoby 512 050 €, pohľadávky 1 013 108 €, finančné účty 26 218 €. 2023: dlhodobý majetok 2 558 839 €, zásoby 456 052 €, pohľadávky 433 018 €, finančné účty 39 412 €. 2024: dlhodobý majetok 1 415 893 €, zásoby 772 643 €, pohľadávky 1 575 046 €, finančné účty −263 991 €. 2025: dlhodobý majetok 1 956 517 €, zásoby 817 402 €, pohľadávky 1 318 044 €, finančné účty 7 788 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 078 611 €, zásoby 509 056 €, pohľadávky 672 738 €, finančné účty 1 172 €. 2022: dlhodobý majetok 1 904 105 €, zásoby 512 050 €, pohľadávky 1 013 108 €, finančné účty 26 218 €. 2023: dlhodobý majetok 2 558 839 €, zásoby 456 052 €, pohľadávky 433 018 €, finančné účty 39 412 €. 2024: dlhodobý majetok 1 415 893 €, zásoby 772 643 €, pohľadávky 1 575 046 €, finančné účty −263 991 €. 2025: dlhodobý majetok 1 956 517 €, zásoby 817 402 €, pohľadávky 1 318 044 €, finančné účty 7 788 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 078 611 €, zásoby 509 056 €, pohľadávky 672 738 €, finančné účty 1 172 €. 2022: dlhodobý majetok 1 904 105 €, zásoby 512 050 €, pohľadávky 1 013 108 €, finančné účty 26 218 €. 2023: dlhodobý majetok 2 558 839 €, zásoby 456 052 €, pohľadávky 433 018 €, finančné účty 39 412 €. 2024: dlhodobý majetok 1 415 893 €, zásoby 772 643 €, pohľadávky 1 575 046 €, finančné účty −263 991 €. 2025: dlhodobý majetok 1 956 517 €, zásoby 817 402 €, pohľadávky 1 318 044 €, finančné účty 7 788 €.5 mil.0−500 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 404 990 €, dlhodobé záväzky 636 902 €, krátkodobé záväzky 1 534 880 €. 2022: vlastné imanie 409 592 €, dlhodobé záväzky 649 467 €, krátkodobé záväzky 1 663 496 €. 2023: vlastné imanie 421 322 €, dlhodobé záväzky 476 063 €, krátkodobé záväzky 1 904 743 €. 2024: vlastné imanie 459 521 €, dlhodobé záväzky 1 085 040 €, krátkodobé záväzky 1 327 916 €. 2025: vlastné imanie 586 148 €, dlhodobé záväzky 956 348 €, krátkodobé záväzky 2 378 337 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 404 990 €, dlhodobé záväzky 636 902 €, krátkodobé záväzky 1 534 880 €. 2022: vlastné imanie 409 592 €, dlhodobé záväzky 649 467 €, krátkodobé záväzky 1 663 496 €. 2023: vlastné imanie 421 322 €, dlhodobé záväzky 476 063 €, krátkodobé záväzky 1 904 743 €. 2024: vlastné imanie 459 521 €, dlhodobé záväzky 1 085 040 €, krátkodobé záväzky 1 327 916 €. 2025: vlastné imanie 586 148 €, dlhodobé záväzky 956 348 €, krátkodobé záväzky 2 378 337 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 404 990 €, dlhodobé záväzky 636 902 €, krátkodobé záväzky 1 534 880 €. 2022: vlastné imanie 409 592 €, dlhodobé záväzky 649 467 €, krátkodobé záväzky 1 663 496 €. 2023: vlastné imanie 421 322 €, dlhodobé záväzky 476 063 €, krátkodobé záväzky 1 904 743 €. 2024: vlastné imanie 459 521 €, dlhodobé záväzky 1 085 040 €, krátkodobé záväzky 1 327 916 €. 2025: vlastné imanie 586 148 €, dlhodobé záväzky 956 348 €, krátkodobé záväzky 2 378 337 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 17 594 €. 2024: daň z príjmu 16 786 €. 2025: daň z príjmu 22 400 €.25 tis.12,5 tis.00017,6 tis.16,8 tis.22,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 17 594 €. 2024: daň z príjmu 16 786 €. 2025: daň z príjmu 22 400 €.25 tis.12,5 tis.00017,6 tis.16,8 tis.22,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 17 594 €. 2024: daň z príjmu 16 786 €. 2025: daň z príjmu 22 400 €.25 tis.12,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,16 mil.1,61 mil.1,49 mil.2,17 mil.2,24 mil.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.4,6 tis.11,7 tis.38,2 tis.126,6 tis.
Aktíva3,27 mil.3,46 mil.3,5 mil.3,52 mil.4,11 mil.
Vlastné imanie405 tis.409,6 tis.421,3 tis.459,5 tis.586,1 tis.
Daň z príjmu0017,6 tis.16,8 tis.22,4 tis.
Zadlženosť66,4 %66,8 %68,1 %68,5 %81,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,24 mil.
Výsledok hospodárenia
126,6 tis.
Aktíva
4,11 mil.
Vlastné imanie
586,1 tis.
Daň z príjmu
22,4 tis.
Zadlženosť
81,1 %

2024

Tržby
2,17 mil.
Výsledok hospodárenia
38,2 tis.
Aktíva
3,52 mil.
Vlastné imanie
459,5 tis.
Daň z príjmu
16,8 tis.
Zadlženosť
68,5 %

2023

Tržby
1,49 mil.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
3,5 mil.
Vlastné imanie
421,3 tis.
Daň z príjmu
17,6 tis.
Zadlženosť
68,1 %

2022

Tržby
1,61 mil.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
3,46 mil.
Vlastné imanie
409,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,8 %

2021

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
3,27 mil.
Vlastné imanie
405 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API