Súhrn
- Vznik
- 09. 04. 199630 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 11 405 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Salis Slovakia s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36000353
- daňové identifikačné číslo
- 2020590374
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Riazanská 675/2, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Nové Mestookres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 04. 1996
- V registri
- 30 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 121711/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 548063
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 04. 2013 | — |
| - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti | 09. 04. 1996 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti | 09. 04. 1996 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb | 09. 04. 1996 | — |
| - služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb | 09. 04. 1996 | — |
| - poľnohospodárstvo, včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania, alebo ďalšieho predaja | 09. 04. 1996 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020590374 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 zvýšila zisk o ▲6 % na 1 745 € a znížila tržby o ▼32 % na 11,4 tisíc eur.
Tržby
11 405 €
▼ 31,6 %Výsledok hospodárenia
1 745 €
▲ 6,0 %Aktíva
12 237 €
▲ 0,8 %Vlastné imanie
11 745 €
▲ 0,9 %Zadlženosť
4,0 %
Hrubá marža
19,6 %
Čistá marža
15,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 16,7 tis. | 11,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 1,7 tis. |
| Aktíva | 12,1 tis. | 12,2 tis. |
| Vlastné imanie | 11,6 tis. | 11,7 tis. |
| Daň z príjmu | 621 | 492 |
| Zadlženosť | 4,1 % | 4,0 % |
2015
- Tržby
- 11,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- 11,7 tis.
- Daň z príjmu
- 492
- Zadlženosť
- 4,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 16,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 12,1 tis.
- Vlastné imanie
- 11,6 tis.
- Daň z príjmu
- 621
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.