Súhrn
- Vznik
- 14. 02. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 261 510 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Caspar Brothers s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35979330
- daňové identifikačné číslo
- 2022136105
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Koprivnická 9D, 84102 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 02. 2006
- V registri
- 20 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 39421/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 758427
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákup a predaj tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 14. 02. 2006 | — |
| nákup a predaj tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 02. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 02. 2006 | — |
| organizovanie a zabezpečovanie kurzov cudzích jazykov, školení, seminárov a vzdelávacích podujatí, | 14. 02. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby, | 14. 02. 2006 | — |
| organizovanie verejných spoločenských, kultúrnych, športových podujatí a koncertov, | 14. 02. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 02. 2006 | — |
| obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 02. 2006 | — |
| prenájom kongresovej a audiovizuálnej techniky, | 14. 02. 2006 | — |
| dodávka a montáž kongresovej a audiovizuálnej techniky, | 14. 02. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022136105 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2021 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲441 % na 12 776 € a znížila tržby o ▼18 % na 261,5 tisíc eur.
Tržby
261 510 €
▼ 18,3 %Výsledok hospodárenia
12 776 €
▲ 440,7 %Aktíva
703 090 €
▲ 80,6 %Vlastné imanie
16 104 €
▲ 182,9 %Zadlženosť
97,7 %
Hrubá marža
5,8 %
Čistá marža
4,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 724,1 tis. | 775,1 tis. | 388 tis. | 320,1 tis. | 261,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −216,2 tis. | 13,5 tis. | 3,3 tis. | 2,4 tis. | 12,8 tis. |
| Aktíva | 229,3 tis. | 246,5 tis. | 5,1 tis. | 389,3 tis. | 703,1 tis. |
| Vlastné imanie | 40,5 tis. | 53,9 tis. | 3,3 tis. | 5,7 tis. | 16,1 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 3,8 tis. | 960 | 960 | 2,5 tis. |
| Zadlženosť | 82,4 % | 78,1 % | 35,3 % | 98,5 % | 97,7 % |
2018
- Tržby
- 261,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,8 tis.
- Aktíva
- 703,1 tis.
- Vlastné imanie
- 16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 97,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 320,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 389,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 388 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 35,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 775,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,5 tis.
- Aktíva
- 246,5 tis.
- Vlastné imanie
- 53,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 78,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 724,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −216,2 tis.
- Aktíva
- 229,3 tis.
- Vlastné imanie
- 40,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 82,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.