prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CUSCO COTA SLOVAKIA, v. o. s.

identifikačné číslo organizácie 35978694aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 02. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Verejná obchodná spoločnosťkód 111
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
757 258 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CUSCO COTA SLOVAKIA, v. o. s.
identifikačné číslo organizácie
35978694
daňové identifikačné číslo
2022128020
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mraziarenská 15767/17, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Verejná obchodná spoločnosť (111)
Vznik
09. 02. 2006
V registri
20 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sr, vložka č. 2181/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
683274
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vedenie účtovníctva23. 02. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022128020: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022128020Obdobia daňových registráciíDIČ 2022128020: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022128020Obdobia daňových registráciíDIČ 2022128020: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022128020
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202212802010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −371 € a znížila tržby o ▼33 % na 757,3 tisíc eur.

Tržby

757 258 €

▼ 32,8 %

Výsledok hospodárenia

−371 €

▼ 137,1 %

Aktíva

336 447 €

▼ 0,4 %

Vlastné imanie

42 375 €

▼ 0,9 %

Zadlženosť

87,4 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 928 284 €. 2017: tržby 894 740 €. 2018: tržby 1 089 863 €. 2019: tržby 1 127 386 €. 2020: tržby 757 258 €.2 mil.1 mil.0928,3 tis.894,7 tis.1,09 mil.1,13 mil.757,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 928 284 €. 2017: tržby 894 740 €. 2018: tržby 1 089 863 €. 2019: tržby 1 127 386 €. 2020: tržby 757 258 €.2 mil.1 mil.0928,3 tis.894,7 tis.1,09 mil.1,13 mil.757,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 928 284 €. 2017: tržby 894 740 €. 2018: tržby 1 089 863 €. 2019: tržby 1 127 386 €. 2020: tržby 757 258 €.2 mil.1 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 673 €. 2017: výsledok hospodárenia 6 808 €. 2018: výsledok hospodárenia 8 797 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 001 €. 2020: výsledok hospodárenia −371 €.10 tis.0−500+6,7 tis.+6,8 tis.+8,8 tis.+1 tis.−37120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 673 €. 2017: výsledok hospodárenia 6 808 €. 2018: výsledok hospodárenia 8 797 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 001 €. 2020: výsledok hospodárenia −371 €.10 tis.0−500+6,7 tis.+6,8 tis.+8,8 tis.+1 tis.−37120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 6 673 €. 2017: výsledok hospodárenia 6 808 €. 2018: výsledok hospodárenia 8 797 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 001 €. 2020: výsledok hospodárenia −371 €.10 tis.0−500−371201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 284 830 €, vlastné imanie 26 140 €. 2017: aktíva 414 446 €, vlastné imanie 32 948 €. 2018: aktíva 404 946 €, vlastné imanie 41 744 €. 2019: aktíva 337 672 €, vlastné imanie 42 746 €. 2020: aktíva 336 447 €, vlastné imanie 42 375 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 284 830 €, vlastné imanie 26 140 €. 2017: aktíva 414 446 €, vlastné imanie 32 948 €. 2018: aktíva 404 946 €, vlastné imanie 41 744 €. 2019: aktíva 337 672 €, vlastné imanie 42 746 €. 2020: aktíva 336 447 €, vlastné imanie 42 375 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 284 830 €, vlastné imanie 26 140 €. 2017: aktíva 414 446 €, vlastné imanie 32 948 €. 2018: aktíva 404 946 €, vlastné imanie 41 744 €. 2019: aktíva 337 672 €, vlastné imanie 42 746 €. 2020: aktíva 336 447 €, vlastné imanie 42 375 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 20 300 €, zásoby 135 420 €, pohľadávky 85 051 €, finančné účty 44 059 €. 2017: dlhodobý majetok 18 216 €, zásoby 168 326 €, pohľadávky 165 062 €, finančné účty 62 842 €. 2018: dlhodobý majetok 16 455 €, zásoby 202 394 €, pohľadávky 124 547 €, finančné účty 61 550 €. 2019: dlhodobý majetok 14 371 €, zásoby 212 092 €, pohľadávky 83 836 €, finančné účty 27 373 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 151 184 €, pohľadávky 49 694 €, finančné účty 135 569 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 20 300 €, zásoby 135 420 €, pohľadávky 85 051 €, finančné účty 44 059 €. 2017: dlhodobý majetok 18 216 €, zásoby 168 326 €, pohľadávky 165 062 €, finančné účty 62 842 €. 2018: dlhodobý majetok 16 455 €, zásoby 202 394 €, pohľadávky 124 547 €, finančné účty 61 550 €. 2019: dlhodobý majetok 14 371 €, zásoby 212 092 €, pohľadávky 83 836 €, finančné účty 27 373 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 151 184 €, pohľadávky 49 694 €, finančné účty 135 569 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 20 300 €, zásoby 135 420 €, pohľadávky 85 051 €, finančné účty 44 059 €. 2017: dlhodobý majetok 18 216 €, zásoby 168 326 €, pohľadávky 165 062 €, finančné účty 62 842 €. 2018: dlhodobý majetok 16 455 €, zásoby 202 394 €, pohľadávky 124 547 €, finančné účty 61 550 €. 2019: dlhodobý majetok 14 371 €, zásoby 212 092 €, pohľadávky 83 836 €, finančné účty 27 373 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 151 184 €, pohľadávky 49 694 €, finančné účty 135 569 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 26 140 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 258 325 €. 2017: vlastné imanie 32 948 €, dlhodobé záväzky 437 €, krátkodobé záväzky 381 061 €. 2018: vlastné imanie 41 744 €, dlhodobé záväzky 527 €, krátkodobé záväzky 362 675 €. 2019: vlastné imanie 42 746 €, dlhodobé záväzky 572 €, krátkodobé záväzky 294 354 €. 2020: vlastné imanie 42 375 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky 293 462 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 26 140 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 258 325 €. 2017: vlastné imanie 32 948 €, dlhodobé záväzky 437 €, krátkodobé záväzky 381 061 €. 2018: vlastné imanie 41 744 €, dlhodobé záväzky 527 €, krátkodobé záväzky 362 675 €. 2019: vlastné imanie 42 746 €, dlhodobé záväzky 572 €, krátkodobé záväzky 294 354 €. 2020: vlastné imanie 42 375 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky 293 462 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 26 140 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 258 325 €. 2017: vlastné imanie 32 948 €, dlhodobé záväzky 437 €, krátkodobé záväzky 381 061 €. 2018: vlastné imanie 41 744 €, dlhodobé záväzky 527 €, krátkodobé záväzky 362 675 €. 2019: vlastné imanie 42 746 €, dlhodobé záväzky 572 €, krátkodobé záväzky 294 354 €. 2020: vlastné imanie 42 375 €, dlhodobé záväzky 610 €, krátkodobé záväzky 293 462 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 479 €. 2019: daň z príjmu 1 050 €. 2020: daň z príjmu 50 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2,9 tis.2,5 tis.1,1 tis.5020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 479 €. 2019: daň z príjmu 1 050 €. 2020: daň z príjmu 50 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2,9 tis.2,5 tis.1,1 tis.5020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 2 479 €. 2019: daň z príjmu 1 050 €. 2020: daň z príjmu 50 €.5 tis.2,5 tis.050201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby928,3 tis.894,7 tis.1,09 mil.1,13 mil.757,3 tis.
Výsledok hospodárenia6,7 tis.6,8 tis.8,8 tis.1 tis.−371
Aktíva284,8 tis.414,4 tis.404,9 tis.337,7 tis.336,4 tis.
Vlastné imanie26,1 tis.32,9 tis.41,7 tis.42,7 tis.42,4 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.2,9 tis.2,5 tis.1,1 tis.50
Zadlženosť90,8 %92,1 %89,7 %87,3 %87,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
757,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−371
Aktíva
336,4 tis.
Vlastné imanie
42,4 tis.
Daň z príjmu
50
Zadlženosť
87,4 %

2019

Tržby
1,13 mil.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
337,7 tis.
Vlastné imanie
42,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
87,3 %

2018

Tržby
1,09 mil.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
404,9 tis.
Vlastné imanie
41,7 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
89,7 %

2017

Tržby
894,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,8 tis.
Aktíva
414,4 tis.
Vlastné imanie
32,9 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
92,1 %

2016

Tržby
928,3 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
284,8 tis.
Vlastné imanie
26,1 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
90,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API