Súhrn
- Vznik
- 07. 02. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 338 013 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Agri Special s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35978198
- daňové identifikačné číslo
- 2022129912
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022129912
- Sídlo
- Jarková 6, 94651 Nesvady, Slovenská republika
- Územie
- Nesvadyokres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 02. 2006
- V registri
- 20 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17698/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 201860
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 07. 02. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 07. 02. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 07. 02. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, služieb a poľnohospodárstva | 07. 02. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 07. 02. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 02. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 07. 02. 2006 | — |
| činnosť účtovných poradcov | 07. 02. 2006 | — |
| automatizované spracovanie dát | 07. 02. 2006 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, strojov a zariadení | 07. 02. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 02. 2006 | — |
| pestovanie kvetín a okrasných drevín | 10. 02. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022129912 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 27. 02. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022129912 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲82 % na 3 531 € a znížila tržby o ▼2 % na 338 tisíc eur.
Tržby
338 013 €
▼ 1,6 %Výsledok hospodárenia
3 531 €
▲ 82,2 %Aktíva
183 721 €
▼ 15,1 %Vlastné imanie
74 372 €
▲ 3,8 %Zadlženosť
59,5 %
Hrubá marža
1,7 %
Čistá marža
1,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 263,7 tis. | 327,8 tis. | 311,8 tis. | 343,4 tis. | 338 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 441 | −271 | −586 | 1,9 tis. | 3,5 tis. |
| Aktíva | 150,5 tis. | 168,1 tis. | 179,4 tis. | 216,3 tis. | 183,7 tis. |
| Vlastné imanie | 26,1 tis. | 70,3 tis. | 69,7 tis. | 71,7 tis. | 74,4 tis. |
| Daň z príjmu | 677 | 697 | 896 | 2 tis. | 2,1 tis. |
| Zadlženosť | 82,6 % | 58,2 % | 61,1 % | 66,9 % | 59,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 338 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 183,7 tis.
- Vlastné imanie
- 74,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 59,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 343,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 216,3 tis.
- Vlastné imanie
- 71,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 66,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 311,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −586
- Aktíva
- 179,4 tis.
- Vlastné imanie
- 69,7 tis.
- Daň z príjmu
- 896
- Zadlženosť
- 61,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 327,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −271
- Aktíva
- 168,1 tis.
- Vlastné imanie
- 70,3 tis.
- Daň z príjmu
- 697
- Zadlženosť
- 58,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 263,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 441
- Aktíva
- 150,5 tis.
- Vlastné imanie
- 26,1 tis.
- Daň z príjmu
- 677
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.