Súhrn
- Vznik
- 10. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 409 703 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZIMKLIMA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35973323
- daňové identifikačné číslo
- 2022111256
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Miletičova 23, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 118709/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1068547
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 10. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 10. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 10. 01. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 10. 01. 2006 | — |
| pomocné stavebné práce - prípravné | 10. 01. 2006 | — |
| výroba kovových prvkov pre vzduchotechnické a klimatizačné zariadenia | 10. 01. 2006 | — |
| dodávka, montáž a servis klimatizačných, vzduchotechnických zariadení | 10. 01. 2006 | — |
| zváračské práce | 10. 01. 2006 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických elektrických zariadení | 21. 12. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 19. 04. 2018
- Oprávnená osoba
- STANO a partneri s.r.o. · od 19. 04. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022111256 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 znížila zisk o ▼53 % na 11 384 € a znížila tržby o ▼13 % na 3,41 mil. €.
Tržby
3 409 703 €
▼ 12,9 %Výsledok hospodárenia
11 384 €
▼ 53,3 %Aktíva
1 447 341 €
▲ 0,8 %Vlastné imanie
120 053 €
▼ 17,6 %Zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža
1,4 %
Čistá marža
0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,21 mil. | 2,39 mil. | 2,25 mil. | 3,91 mil. | 3,41 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 20,4 tis. | 50,3 tis. | 73,7 tis. | 24,4 tis. | 11,4 tis. |
| Aktíva | 809 tis. | 1,18 mil. | 1,26 mil. | 1,44 mil. | 1,45 mil. |
| Vlastné imanie | 320,8 tis. | 301,5 tis. | 255,7 tis. | 145,6 tis. | 120,1 tis. |
| Daň z príjmu | 18,1 tis. | 23,7 tis. | 35,9 tis. | 30,1 tis. | 34,9 tis. |
| Zadlženosť | 60,3 % | 74,5 % | 79,6 % | 89,9 % | 91,7 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 3,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 11,4 tis.
- Aktíva
- 1,45 mil.
- Vlastné imanie
- 120,1 tis.
- Daň z príjmu
- 34,9 tis.
- Zadlženosť
- 91,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 3,91 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 24,4 tis.
- Aktíva
- 1,44 mil.
- Vlastné imanie
- 145,6 tis.
- Daň z príjmu
- 30,1 tis.
- Zadlženosť
- 89,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 2,25 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 73,7 tis.
- Aktíva
- 1,26 mil.
- Vlastné imanie
- 255,7 tis.
- Daň z príjmu
- 35,9 tis.
- Zadlženosť
- 79,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 2,39 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 50,3 tis.
- Aktíva
- 1,18 mil.
- Vlastné imanie
- 301,5 tis.
- Daň z príjmu
- 23,7 tis.
- Zadlženosť
- 74,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 20,4 tis.
- Aktíva
- 809 tis.
- Vlastné imanie
- 320,8 tis.
- Daň z príjmu
- 18,1 tis.
- Zadlženosť
- 60,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).