Súhrn
- Vznik
- 06. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 218 767 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SKLEGAL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35973161
- daňové identifikačné číslo
- 2022115403
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022115403
- Sídlo
- Mostová 2, 811 02 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 38973/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 775587
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb podľa zákona č. 586/2003 Z. z. o advokácii | 29. 03. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022115403 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022115403 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼20 % na 73 744 € a znížila tržby o ▼9 % na 218,8 tisíc eur.
Tržby
218 767 €
▼ 8,8 %Výsledok hospodárenia
73 744 €
▼ 19,9 %Aktíva
399 957 €
▼ 32,1 %Vlastné imanie
187 010 €
▲ 65,1 %Zadlženosť
53,2 %
Hrubá marža
41,7 %
Čistá marža
33,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 165,9 tis. | 185,1 tis. | 217,8 tis. | 240 tis. | 218,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 72,6 tis. | 86,7 tis. | 95,7 tis. | 92 tis. | 73,7 tis. |
| Aktíva | 510,6 tis. | 564,3 tis. | 657,4 tis. | 588,9 tis. | 400 tis. |
| Vlastné imanie | 447,8 tis. | 534,5 tis. | 630,1 tis. | 113,3 tis. | 187 tis. |
| Daň z príjmu | 21,7 tis. | 22,8 tis. | 25,8 tis. | 21,4 tis. | 17,5 tis. |
| Zadlženosť | 10,4 % | 5,3 % | 4,1 % | 80,8 % | 53,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 218,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 73,7 tis.
- Aktíva
- 400 tis.
- Vlastné imanie
- 187 tis.
- Daň z príjmu
- 17,5 tis.
- Zadlženosť
- 53,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 240 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 92 tis.
- Aktíva
- 588,9 tis.
- Vlastné imanie
- 113,3 tis.
- Daň z príjmu
- 21,4 tis.
- Zadlženosť
- 80,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 217,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 95,7 tis.
- Aktíva
- 657,4 tis.
- Vlastné imanie
- 630,1 tis.
- Daň z príjmu
- 25,8 tis.
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 185,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 86,7 tis.
- Aktíva
- 564,3 tis.
- Vlastné imanie
- 534,5 tis.
- Daň z príjmu
- 22,8 tis.
- Zadlženosť
- 5,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 165,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 72,6 tis.
- Aktíva
- 510,6 tis.
- Vlastné imanie
- 447,8 tis.
- Daň z príjmu
- 21,7 tis.
- Zadlženosť
- 10,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.