Súhrn
- Vznik
- 04. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SEMICHASTNOFF s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35972611
- daňové identifikačné číslo
- 2022105976
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hviezdoslavova 20, 93601 Šahy, Slovenská republika
- Územie
- Šahyokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17528/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 424729
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 04. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 04. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 04. 01. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 04. 01. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 04. 01. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 04. 01. 2006 | — |
| upratovacie práce | 04. 01. 2006 | — |
| spracovanie údajov | 04. 01. 2006 | — |
| poskytovanie dátových údajov-internetová čitáreň | 04. 01. 2006 | — |
| nákup a predaj výpočtovej techniky ( maloobchod a veľkoobchod ) | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane počítačov | 04. 01. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 01. 2006 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy | 04. 01. 2006 | — |
| vydávanie kníh, časopisov a iných periodických a neperiodických publikácií | 04. 01. 2006 | — |
| baliace činnosti | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 04. 01. 2006 | — |
| výroba vencov, kytíc a suvenírov | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom stavebných strojov a náradia | 04. 01. 2006 | — |
| zemné a demolačné práce | 04. 01. 2006 | — |
| výkopové práce | 04. 01. 2006 | — |
| výroba zámkovej dlažby a betónových prefabrikátov | 04. 01. 2006 | — |
| maliarske a natieračské práce | 04. 01. 2006 | — |
| marketingová činnosť | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske služby ( vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb ) | 04. 01. 2006 | — |
| leasing v rozsahu voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
| automatizované spracovanie dát | 04. 01. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
| organizovanie kurzov a školení v rozsahu voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom spotrebného a priemyselného tovaru | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom strojov a prístrojov | 04. 01. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb, obstarávateľské služby spojené s prenájmom | 04. 01. 2006 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činosti so súhlasom autora | 04. 01. 2006 | — |
| grafické práce na počítači | 04. 01. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 04. 01. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022105976 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 284 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 284 €
▼ 91,1 %Aktíva
18 902 €
▲ 5,4 %Vlastné imanie
2 603 €
▼ 33,0 %Zadlženosť
86,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −2,5 tis. | −376 | −2,2 tis. | −672 | −1,3 tis. |
| Aktíva | 13,7 tis. | 13,9 tis. | 13,9 tis. | 17,9 tis. | 18,9 tis. |
| Vlastné imanie | 1,9 tis. | 1,5 tis. | 1,7 tis. | 3,9 tis. | 2,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 86,1 % | 89,0 % | 87,7 % | 78,3 % | 86,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 86,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −672
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 78,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 13,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −376
- Aktíva
- 13,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 13,7 tis.
- Vlastné imanie
- 1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.