Súhrn
- Vznik
- 10. 12. 200520 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 125 031 000 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EMBASE a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35968109
- daňové identifikačné číslo
- 2022102731
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sokolovská 178/10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 10. 12. 2005
- V registri
- 20 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sa, vložka č. 1832/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 990135
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| správa vlastného majetku, | 10. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ), | 10. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ), | 10. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 10. 01. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu, výroby, služieb a reklamy v rozsahu voľnej živnosti, | 10. 01. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu, | 10. 01. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 10. 01. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 10. 01. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva, | 15. 06. 2010 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 15. 06. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 15. 06. 2010 | — |
| zariaďovanie interiérov a exteriérov nábytkom a doplnkami, | 15. 06. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 15. 06. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 15. 06. 2010 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 11. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 11. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 11. 2020 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 07. 11. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 07. 11. 2020 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 07. 11. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 11. 2020 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 10. 11. 2020 do 27. 12. 2022 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- BEDNÁR & Partners, s.r.o. · od 10. 11. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022102731 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk z nuly na 19 420 560 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 125,03 mil. €.
Tržby
125 031 000 €
▲ 2,5 %Výsledok hospodárenia
19 420 560 €
Aktíva
58 440 000 €
bez zmenyVlastné imanie
58 420 560 €
▲ 49,8 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
15,5 %
Čistá marža
15,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 118 tis. | 992,2 tis. | 122,03 mil. | 125,03 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −716 | 8,9 tis. | 10,4 tis. | 0 | 19,42 mil. |
| Aktíva | 16 tis. | 57,2 tis. | 304,7 tis. | 58,44 mil. | 58,44 mil. |
| Vlastné imanie | −8,2 tis. | 696 | 11,1 tis. | 39 mil. | 58,42 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,4 tis. | 5,5 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 151,5 % | 98,8 % | 96,4 % | 33,3 % | 0,0 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 125,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 19,42 mil.
- Aktíva
- 58,44 mil.
- Vlastné imanie
- 58,42 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 122,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 58,44 mil.
- Vlastné imanie
- 39 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 33,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 992,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,4 tis.
- Aktíva
- 304,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,1 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 96,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 118 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,9 tis.
- Aktíva
- 57,2 tis.
- Vlastné imanie
- 696
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 98,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −716
- Aktíva
- 16 tis.
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 151,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.