Súhrn
- Vznik
- 03. 12. 200520 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 148 087 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Korpič Rest s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35966980
- daňové identifikačné číslo
- 2022104084
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022104084
- Sídlo
- Prvá ulica 128/23, 93101 Šamorín, Slovenská republika
- Územie
- Šamorínokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 12. 2005
- V registri
- 20 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 63246/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 930658
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| pohostinská činnosť, | 03. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 03. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 03. 12. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 12. 2005 | — |
| predaj tabakových výrobkov, | 03. 12. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 03. 12. 2005 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 03. 12. 2005 | — |
| zabezpečenie, usporadúvanie a organizovanie kultúrnych, kultúrno-spoločenských a športových podujatí, | 03. 12. 2005 | — |
| zabezpečenie, usporadúvanie a organizovanie kurzov, školení a seminárov, | 03. 12. 2005 | — |
| upratovacie a čistiace práce, | 03. 12. 2005 | — |
| pneuservis, | 03. 12. 2005 | — |
| čistenie interiérov motorových vozidiel, | 03. 12. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 03. 12. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 03. 12. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 03. 12. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť, | 03. 12. 2005 | — |
| poskytovanie ubytovania v rozsahu voľnej živnosti - penzión, ubytovňa, | 03. 12. 2005 | — |
| prekladateľská a tlmočnícka činnosť z-do talianskeho jazyka, | 03. 12. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022104084 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2022104084 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲515 % na 24 659 € a znížila tržby o ▼4 % na 148,1 tisíc eur.
Tržby
148 087 €
▼ 4,4 %Výsledok hospodárenia
24 659 €
▲ 515,2 %Aktíva
28 376 €
▼ 22,0 %Vlastné imanie
7 774 €
▲ 146,0 %Zadlženosť
72,6 %
Hrubá marža
17,3 %
Čistá marža
16,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 92,8 tis. | 110,8 tis. | 150,9 tis. | 154,9 tis. | 148,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −26,5 tis. | −22,3 tis. | −26,1 tis. | 4 tis. | 24,7 tis. |
| Aktíva | 32,3 tis. | 29 tis. | 17,9 tis. | 36,4 tis. | 28,4 tis. |
| Vlastné imanie | −34,8 tis. | −57,1 tis. | −20,9 tis. | −16,9 tis. | 7,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 207,7 % | 297,1 % | 216,8 % | 146,4 % | 72,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 148,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,7 tis.
- Aktíva
- 28,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 154,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4 tis.
- Aktíva
- 36,4 tis.
- Vlastné imanie
- −16,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 146,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 150,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,1 tis.
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- −20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 216,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 110,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,3 tis.
- Aktíva
- 29 tis.
- Vlastné imanie
- −57,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 297,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 92,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,5 tis.
- Aktíva
- 32,3 tis.
- Vlastné imanie
- −34,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 207,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.