Súhrn
- Vznik
- 22. 11. 200520 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NOSPA s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 35964375
- daňové identifikačné číslo
- 2022087738
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nábrežná 3, 93401 Levice, Slovenská republika
- Územie
- Leviceokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 11. 2005
- V registri
- 20 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17318/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 387197
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 22. 11. 2005 | — |
| veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 22. 11. 2005 | — |
| reklamná činnosť | 22. 11. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti | 22. 11. 2005 | — |
| prieskum trhu | 22. 11. 2005 | — |
| marketingové služby | 22. 11. 2005 | — |
| administratívne služby | 20. 07. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 07. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 20. 07. 2010 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 20. 07. 2010 | — |
| dopravná zdravotná služba | 20. 07. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 07. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 07. 2010 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 20. 07. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022087738 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 znížila stratu na −8 502 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−8 502 €
▲ 64,8 %Aktíva
13 337 €
▼ 37,6 %Vlastné imanie
−25 646 €
▼ 49,6 %Zadlženosť
292,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 42 tis. | 18 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 6,6 tis. | −24,1 tis. | −8,5 tis. |
| Aktíva | 37,9 tis. | 21,4 tis. | 13,3 tis. |
| Vlastné imanie | 7 tis. | −17,1 tis. | −25,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2,7 tis. | 480 | 480 |
| Zadlženosť | 81,5 % | 180,3 % | 292,3 % |
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,5 tis.
- Aktíva
- 13,3 tis.
- Vlastné imanie
- −25,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 292,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 18 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,1 tis.
- Aktíva
- 21,4 tis.
- Vlastné imanie
- −17,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 180,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 37,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 81,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.