Súhrn
- Vznik
- 21. 10. 200521 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 136 518 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TDH SK, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35960205
- daňové identifikačné číslo
- 2022082216
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Námestie Kossutha 3087/115, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 10. 2005
- V registri
- 21 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17211/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 401938
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností | 21. 10. 2005 | — |
| prenájom budov a skladových priestorov /prenájom nehnuteľností/ v rozsahu voľných živností | 21. 10. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 21. 10. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností | 21. 10. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 21. 10. 2005 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 10. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 02. 10. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 02. 10. 2018 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 02. 10. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 02. 10. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 02. 10. 2018 | — |
| Finančný lízing | 13. 09. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 13. 09. 2024 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 13. 09. 2024 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 13. 09. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 09. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022082216 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2025 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲210 % na 1 422 € a znížila tržby o ▼50 % na 136,5 tisíc eur.
Tržby
136 518 €
▼ 49,9 %Výsledok hospodárenia
1 422 €
▲ 209,8 %Aktíva
177 168 €
▲ 158,9 %Vlastné imanie
30 851 €
▲ 4,8 %Zadlženosť
82,6 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
1,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5,9 tis. | 25,8 tis. | 231,1 tis. | 272,3 tis. | 136,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 557 | 1,4 tis. | 1,4 tis. | 459 | 1,4 tis. |
| Aktíva | 28,9 tis. | 35,6 tis. | 100,1 tis. | 68,4 tis. | 177,2 tis. |
| Vlastné imanie | 26,2 tis. | 27,6 tis. | 29 tis. | 29,4 tis. | 30,9 tis. |
| Daň z príjmu | 76 | 347 | 632 | 808 | 1,2 tis. |
| Zadlženosť | 9,4 % | 22,5 % | 71,1 % | 57,0 % | 82,6 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 136,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 177,2 tis.
- Vlastné imanie
- 30,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 272,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 459
- Aktíva
- 68,4 tis.
- Vlastné imanie
- 29,4 tis.
- Daň z príjmu
- 808
- Zadlženosť
- 57,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 231,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 100,1 tis.
- Vlastné imanie
- 29 tis.
- Daň z príjmu
- 632
- Zadlženosť
- 71,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 25,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 35,6 tis.
- Vlastné imanie
- 27,6 tis.
- Daň z príjmu
- 347
- Zadlženosť
- 22,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 5,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 557
- Aktíva
- 28,9 tis.
- Vlastné imanie
- 26,2 tis.
- Daň z príjmu
- 76
- Zadlženosť
- 9,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.